Fortuna I Liga

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 12 29 9 2 1 26-9 7 0 0 21-4 2 2 1 5-5
2.  Korona Kielce 12 25 7 4 1 15-7 4 2 1 10-5 3 2 0 5-2
3.  GKS Tychy 12 22 6 4 2 13-11 3 2 1 7-7 3 2 1 6-4
4.  Miedź Legnica 11 21 6 3 2 18-11 2 2 1 7-6 4 1 1 11-5
5.  Arka Gdynia 12 20 6 2 4 21-12 3 2 2 9-5 3 0 2 12-7
6.  Sandecja Nowy Sącz 11 19 6 1 4 13-11 0 0 2 1-4 6 1 2 12-7
7.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 18 5 3 3 17-14 3 1 2 9-6 2 2 1 8-8
8.  ŁKS Łódź 11 17 5 2 4 15-12 1 1 3 6-10 4 1 1 9-2
9.  Odra Opole 12 17 5 2 5 15-17 4 1 2 10-8 1 1 3 5-9
10.  Chrobry Głogów 11 15 4 3 4 14-10 2 0 1 6-1 2 3 3 8-9
11.  Resovia 11 12 3 3 5 11-13 1 1 3 2-4 2 2 2 9-9 1 0 0 0 1 0-1
12.  Skra Częstochowa 10 12 3 3 4 7-12 1 0 0 2-1 2 3 4 5-11 1 3 1 0 0 1-0
13.  Puszcza Niepołomice 12 11 3 2 7 12-19 1 1 4 6-8 2 1 3 6-11
14.  GKS Katowice 12 11 2 5 5 17-26 2 4 1 13-13 0 1 4 4-13
15.  Zagłębie Sosnowiec 12 10 2 4 6 12-15 0 2 4 3-7 2 2 2 9-8
16.  Górnik Polkowice 11 9 1 6 4 11-17 1 6 3 9-13 0 0 1 2-4
17.  Stomil Olsztyn 11 7 2 1 8 11-18 2 0 4 8-9 0 1 4 3-9 1 0 0 0 1 0-1
18.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12 7 1 4 7 9-23 1 2 4 4-13 0 2 3 5-10 1 3 1 0 0 1-0
 
Kolejka 1.
31 lipca, 20:30 (3507) Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Michał Bednarski 62 - Aléx Tanque 72 (k)
1 sierpnia, 12:40 (13 450) Widzew Łódź 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Michał Grudniewski 19, Karol Danielak 40, Paweł Tomczyk 64 (k)
1 sierpnia, 15:00 (590) Górnik Polkowice 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Mariusz Szuszkiewicz 72 - Kamil Biliński 45
30 lipca, 18:00 (1998) Odra Opole 1-4 Miedź Legnica
W 76. minucie Krzysztof Janus (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.
31 lipca, 12:40 (2167) GKS Katowice 2-2 Resovia
Adrian Błąd 18, Filip Szymczak 52 - Bartosz Jaroch 74, Aleksander Komor 90
30 lipca, 20:30 (3458) GKS Tychy 1-1 ŁKS Łódź
Krzysztof Wołkowicz 74 - Antonio Domínguez 52
1 sierpnia, 18:00 (1630) Stomil Olsztyn 1-2 Chrobry Głogów
Merveille Fundambu 70 - Oliver Práznovský 20, Mateusz Bochnak 34
30 lipca, 20:00 (4753) Korona Kielce 2-0 Skra Częstochowa
Marcin Szpakowski 44, Jakub Łukowski 45
31 lipca, 18:00 (712) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Puszcza Niepołomice
Daniel Feruga 45 (s), Piotr Mroziński 82
Kolejka 2.
9 sierpnia, 18:00 (4311) Korona Kielce 3-1 Puszcza Niepołomice
Michał Koj 13, Adam Frączczak 48, 66 - Piotr Mroziński 53
8 sierpnia, 18:00 (5108) ŁKS Łódź 3-2 Skra Częstochowa
Stipe Jurić 19, Pirulo 71, Maciej Wolski 79 - Adam Mesjasz 12, Kamil Wojtyra 87
6 sierpnia, 18:00 (1306) Resovia 1-0 GKS Tychy
na Stadionie Miejskim
7 sierpnia, 12:40 (2428) Miedź Legnica 1-0 GKS Katowice
Patryk Makuch 38
6 sierpnia, 20:30 (2638) Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Odra Opole
Mateusz Kamiński 44, Konrad Nowak 90, Miłosz Trojak 90
8 sierpnia, 12:40 (1737) Zagłębie Sosnowiec 1-2 Widzew Łódź
Szymon Sobczak 17 - Paweł Tomczyk 33 (k), Radosław Gołębiowski 39
8 sierpnia, 15:00 (828) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Stomil Olsztyn
Daniel Rumin 90 (k)
7 sierpnia, 18:00 (510) Górnik Polkowice 0-2 Sandecja Nowy Sącz
Błażej Szczepanek 11, Damir Šovšić 52
7 sierpnia, 20:30 (4013) Arka Gdynia 0-2 Chrobry Głogów
Mateusz Bochnak 28, Oliver Práznovský 40 (k)
Kolejka 3.
15 sierpnia, 12:40 (13 921) Widzew Łódź 2-0 Chrobry Głogów
Mavroudís Bougaḯdis 11 (s), Bartosz Guzdek 90
15 sierpnia, 15:00 (505) Górnik Polkowice 2-4 Zagłębie Sosnowiec
Eryk Sobków 26, Maciej Pałaszewski 45 - João Oliveira 10, Szymon Sobczak 45 (k), 58, Quentin Seedorf 90
15 sierpnia, 18:00 (1892) Odra Opole 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Mateusz Maćkowiak 22 - Dawid Błanik 53, 75
14 sierpnia, 20:30 (2291) GKS Katowice 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Adrian Błąd 33, Arkadiusz Woźniak 90 - Kacper Gach 12, Kamil Biliński 21
13 sierpnia, 20:30 (2784) GKS Tychy 0-3 Miedź Legnica
Krzysztof Drzazga 50, 58 (k), Patryk Makuch 84
13 sierpnia, 18:00 (720) Puszcza Niepołomice 0-2 ŁKS Łódź
Ivan Hladík 77 (s), Maksymilian Rozwandowicz 90 (k)
14 sierpnia, 18:00 (2094) Stomil Olsztyn 0-1 Arka Gdynia
W 66. minucie Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego.
12 sierpnia, 20:00 (1121) Resovia 0-1 Skra Częstochowa
na Stadionie Miejskim
14 sierpnia, 12:40 (4009) Korona Kielce 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Adam Frączczak 3, Jakub Łukowski 45 - Dariusz Kamiński 15
Kolejka 4.
18 sierpnia, 18:00 (1508) Stomil Olsztyn 0-1 Korona Kielce
Jakub Łukowski 44 (k)
18 sierpnia, 18:00 (4908) ŁKS Łódź 2-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Stipe Jurić 12, Pirulo 52 - Daniel Feruga 66, Dawid Witkowski 82 (k)
17 sierpnia, 18:00 (1029) Resovia 1-1 Puszcza Niepołomice
na Stadionie Miejskim
17 sierpnia, 18:00 (2631) Miedź Legnica 1-1 Skra Częstochowa
Krzysztof Drzazga 45 - Marcin Stromecki 58
17 sierpnia, 20:30 (1936) Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 GKS Tychy
18 sierpnia, 20:30 (4520) Arka Gdynia 3-1 Widzew Łódź
Olaf Kobacki 45, 69, Karol Czubak 80 - Marek Hanousek 10
19 sierpnia, 20:30 (2013) GKS Katowice 0-0 Sandecja Nowy Sącz
19 sierpnia, 18:00 (1960) Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Mateusz Marzec 37
19 sierpnia, 18:00 (700) Górnik Polkowice 0-0 Chrobry Głogów
Kolejka 5.
21 sierpnia, 20:30 (15 207) Widzew Łódź 2-0 Stomil Olsztyn
Fábio Nunes 26, Patryk Stępiński 67
22 sierpnia, 15:00 (600) Górnik Polkowice 2-1 Arka Gdynia
Adrian Purzycki 40, Mateusz Piątkowski 57 - Hubert Adamczyk 84 (k)
23 sierpnia, 18:00 (1820) Odra Opole 1-0 Chrobry Głogów
Krzysztof Janus 89 (k)
22 sierpnia, 12:40 (3593) GKS Katowice 3-2 Zagłębie Sosnowiec
Arkadiusz Woźniak 53, Filip Szymczak 62, Marcin Urynowicz 81 - Maciej Ambrosiewicz 31 (k), Wojciech Szumilas 45
22 sierpnia, 18:00 (2834) GKS Tychy 2-1 Sandecja Nowy Sącz
Nemanja Nedić 33, Krzysztof Wołkowicz 72 (k) - Dawid Błanik 30
20 sierpnia, 18:00 (521) Puszcza Niepołomice 0-1 Miedź Legnica
W 32. minucie Maxime Dominguez (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
21 sierpnia, 12:40 (1125) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Resovia
Daniel Rumin 33 - Marek Mróz 38 (k)
21 sierpnia, 18:00 (5881) Korona Kielce 1-0 ŁKS Łódź
Grzegorz Szymusik 73
23 sierpnia, 20:30 (1974) Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Skra Częstochowa
Kamil Biliński 14
Kolejka 6.
27 sierpnia, 20:30 (1510) Stomil Olsztyn 0-3 ŁKS Łódź
Jan Sobociński 10, Bartosz Szeliga 42, Piotr Janczukowicz 90
27 sierpnia, 18:00 (1932) Resovia 0-1 Korona Kielce
na Stadionie Miejskim
28 sierpnia, 20:30 (2416) Miedź Legnica 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
W 45. minucie Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
29 sierpnia, 15:00 (3956) Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0 Puszcza Niepołomice
Dawid Polkowski 15, Ivan Hladík 65 (s), Marko Roginić 90, Kamil Biliński 90
17 listopada, 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa
w pierwotnym terminie (13 października, 18:00) odwołany
29 sierpnia, 19:45 (1181) Zagłębie Sosnowiec 1-2 GKS Tychy
Wojciech Szumilas 7 - Oskar Paprzycki 13, Tomáš Malec 38
29 sierpnia, 12:40 Chrobry Głogów 4-0 GKS Katowice
w Polkowicach / bez udziału publiczności
28 sierpnia, 12:40 (3713) Arka Gdynia 3-0 Odra Opole
Hubert Adamczyk 33 (k), 34, Martin Dobrotka 51
28 sierpnia, 18:00 (15 743) Widzew Łódź 4-2 Górnik Polkowice
Juliusz Letniowski 18, Bartosz Guzdek 46, Daniel Tanżyna 57, Patryk Mucha 81 - Mateusz Piątkowski 16, 60 (k)
Kolejka 7.
16 września, 20:30 (400) Górnik Polkowice 2-2 Stomil Olsztyn
w pierwotnym terminie (4 września, 12:40) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowej
5 września, 18:00 (2913) Odra Opole 0-0 Widzew Łódź
16 września, 18:00 (2306) GKS Katowice 2-4 Arka Gdynia
w pierwotnym terminie (3 września, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
16 września, 20:30 (2128) GKS Tychy 1-0 Chrobry Głogów
w pierwotnym terminie (4 września, 20:30) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowej
15 września, 18:00 (462) Puszcza Niepołomice 1-2 Sandecja Nowy Sącz
w pierwotnym terminie (5 września, 12:40) odwołany z powodu remontu stadionu
5 września, 15:00 (1354) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Konrad Gutowski 83
3 września, 20:30 (6334) Korona Kielce 0-0 Miedź Legnica
5 września, 12:40 (5098) ŁKS Łódź 0-3 Resovia
Aleksander Komor 21, Damian Hilbrycht 41, 58
4 września, 12:40 (959) Zagłębie Sosnowiec 0-0 Skra Częstochowa
Kolejka 8.
13 września, 18:00 (1045) Stomil Olsztyn 4-2 Resovia
Jonatan Straus 50, 90, Jonathan Simba Bwanga 59, Patryk Mikita 80 - Daniel Pietraszkiewicz 9, Karol Twardowski 83
11 września, 20:30 (3372) Miedź Legnica 0-2 ŁKS Łódź
Pirulo 53, 56
11 września, 12:40 (3403) Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Korona Kielce
Giorgi Merebaszwili 44, Kamil Biliński 59 (k) - Jakub Łukowski 18, 53, Jakub Górski 90
12 września, 15:00 (1011) Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza Niepołomice
Szymon Sobczak 38 (k) - Szymon Kobusiński 15, Tomasz Wojcinowicz 76
10 września, 15:00 Chrobry Głogów 0-1 Skra Częstochowa
na bocznym boisku / bez udziału publiczności
12 września, 12:40 (4420) Arka Gdynia 0-1 GKS Tychy
Bartosz Biel 3
10 września, 20:30 (17 091) Widzew Łódź 3-1 GKS Katowice
Bartosz Guzdek 45, Juliusz Letniowski 57, Mateusz Michalski 67 - Oskar Repka 90
12 września, 18:00 (500) Górnik Polkowice 1-1 Odra Opole
Jarosław Ratajczak 87 - Konrad Nowak 21
11 września, 18:00 (971) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Sandecja Nowy Sącz
Kamil Słaby 19, Michał Walski 77, Błażej Szczepanek 84
Kolejka 9.
19 września, 15:00 (1720) Odra Opole 2-0 Stomil Olsztyn
Mateusz Marzec 34, Tomáš Mikinič 50
19 września, 12:40 (4817) GKS Tychy 1-1 Widzew Łódź
Łukasz Grzeszczyk 90 - Karol Danielak 69
20 września, 18:00 (3181) Skra Częstochowa 2-1 Arka Gdynia
w Gdyni; Skra gospodarzem
19 września, 18:00 (412) Puszcza Niepołomice 2-2 Chrobry Głogów
Szymon Kobusiński 20, Tomasz Wojcinowicz 76 - Mikołaj Lebedyński 14, 89
17 września, 18:00 (1395) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Jakub Niewiadomski 48 - Szymon Sobczak 41
18 września, 20:30 (4519) Korona Kielce 0-1 Sandecja Nowy Sącz
Tomasz Boczek 12
18 września, 12:40 (4198) ŁKS Łódź 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piotr Janczukowicz 22 - Mathieu Scalet 44, Marko Roginić 68
19 października, 18:00 Resovia - Miedź Legnica
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (17 września, 20:30) odwołany z powodu zalania boiska
20 września, 20:30 (607) Górnik Polkowice 1-1 GKS Katowice
Mateusz Piątkowski 58 (k) - Michał Kołodziejski 55
Kolejka 10.
26 września, 15:00 (1051) Stomil Olsztyn 3-0 Miedź Legnica
Jonatan Straus 6, Łukasz Moneta 70, Patryk Mikita 78
26 września, 12:40 (2963) Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Resovia
Joan Román 2, Giorgi Merebaszwili 48
26 września, 18:00 (2592) Sandecja Nowy Sącz 0-1 ŁKS Łódź
w Łodzi; Sandecja gospodarzem
27 września, 18:00 (1420) Zagłębie Sosnowiec 0-0 Korona Kielce
25 września, 20:30 (563) Chrobry Głogów 2-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Mikołaj Lebedyński 13, Dominik Dziąbek 81
25 września, 18:00 (3575) Arka Gdynia 2-0 Puszcza Niepołomice
Karol Czubak 39, 68
24 września, 18:00 (16 571) Widzew Łódź 4-0 Skra Częstochowa
Juliusz Letniowski 42 (k), Bartosz Guzdek 63, Paweł Zieliński 66, Kacper Karasek 77
24 września, 20:30 (440) Górnik Polkowice 0-1 GKS Tychy
Łukasz Grzeszczyk 43
25 września, 12:40 (2340) Odra Opole 4-2 GKS Katowice
Krzysztof Janus 21, Arkadiusz Piech 38, Mateusz Maćkowiak 42, Konrad Nowak 52 - Filip Szymczak 30, Piotr Żemło 69 (s)
Kolejka 11.
3 października, 18:00 (1651) GKS Katowice 2-1 Stomil Olsztyn
Danian Pawłas 47, Bartosz Jaroszek 90 - Patryk Zych 70
3 października, 12:40 (2348) GKS Tychy 2-1 Odra Opole
Łukasz Grzeszczyk 22, 83 (k) - Mateusz Marzec 54
2 października, 12:40 (680) Puszcza Niepołomice 0-1 Widzew Łódź
W 90. minucie Paweł Tomczyk (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
4 października, 18:00 (1273) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-5 Arka Gdynia
Michał Kuczałek 72 - Maciej Rosołek 36, Karol Czubak 50, Hubert Adamczyk 54, Artur Siemaszko 87, Christian Alemán 90
2 października, 18:00 (3880) Korona Kielce 2-2 Chrobry Głogów
Dawid Błanik 30, Jakub Łukowski 62 - Mikołaj Lebedyński 32, Dennis van der Heijden 46
1 października, 20:30 (4282) ŁKS Łódź 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Szymon Sobczak 78 (k)
2 października, 20:30 (1942) Resovia 0-1 Sandecja Nowy Sącz
na Stadionie Miejskim
1 października, 18:00 (2053) Miedź Legnica 4-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bruno Garcia 28, Maxime Dominguez 43, 82, Chuca 85 - Kacper Gach 7, Julio Rodríguez 90
3 października, 15:00 (407) Górnik Polkowice 0-0 Skra Częstochowa
Kolejka 12.
21 października, 18:00 Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
10 października, 15:00 (840) Sandecja Nowy Sącz 1-3 Miedź Legnica
w Legnicy; Sandecja gospodarzem
10 października, 12:40 (1103) Zagłębie Sosnowiec 0-1 Resovia
Dawid Kubowicz 45
Chrobry Głogów - ŁKS Łódź
w pierwotnym terminie (11 października, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
8 października, 17:30 (4334) Arka Gdynia 0-0 Korona Kielce
10 października, 18:00 (17 128) Widzew Łódź 3-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Mattia Montini 33, Bartosz Guzdek 36, Karol Danielak 66 - Daniel Rumin 45 (k)
20 października, 18:00 Górnik Polkowice - Puszcza Niepołomice
w pierwotnym terminie (8 października, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodników do reprezentacji narodowych
20 października, 20:30 Odra Opole - Skra Częstochowa
w pierwotnym terminie (9 października, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowej
9 października, 12:40 (2750) GKS Katowice 2-2 GKS Tychy
Patryk Szwedzik 8, 16 - Tomáš Malec 82, Oskar Repka 85 (s)
Kolejka 13.
18 października, 18:00 GKS Tychy - Stomil Olsztyn
16 października, 20:30 Skra Częstochowa - GKS Katowice
w Katowicach; Skra gospodarzem
15 października, 18:00 (523) Puszcza Niepołomice 3-0 Odra Opole
Rafał Boguski 17, Grzegorz Aftyka 45, Konrad Stępień 58
16 października, 15:00 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Polkowice
15 października, 20:30 Korona Kielce - Widzew Łódź
17 października, 12:40 ŁKS Łódź - Arka Gdynia
16 października, 12:40 Resovia - Chrobry Głogów
na Stadionie Miejskim
16 października, 18:00 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
16 października, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 14.
25 października, 18:00 Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
24 października, 12:40 Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
22 października, 20:30 Chrobry Głogów - Miedź Legnica
23 października, 15:00 Arka Gdynia - Resovia
24 października, 18:00 Widzew Łódź - ŁKS Łódź
23 października, 12:40 Górnik Polkowice - Korona Kielce
24 października, 15:00 Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
23 października, 18:00 GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
23 października, 20:30 GKS Tychy - Skra Częstochowa
Kolejka 15.
31 października, 20:30 Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
30 października, 12:40 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice
29 października, 20:30 Korona Kielce - Odra Opole
30 października, 20:30 ŁKS Łódź - Górnik Polkowice
30 października, 18:00 Resovia - Widzew Łódź
na Stadionie Miejskim
31 października, 12:40 Miedź Legnica - Arka Gdynia
31 października, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
31 października, 15:00 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
29 października, 18:00 Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa
Kolejka 16.
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
6 listopada, 19:10 Widzew Łódź - Miedź Legnica
Górnik Polkowice - Resovia
Odra Opole - ŁKS Łódź
GKS Katowice - Korona Kielce
GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa
Kolejka 17.
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
13 listopada, 13:00 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Skra Częstochowa
Korona Kielce - GKS Tychy
ŁKS Łódź - GKS Katowice
Resovia - Odra Opole
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica - Górnik Polkowice
13 listopada, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Kolejka 18.
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - Korona Kielce
w Sosnowcu
Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
Miedź Legnica - Odra Opole
Resovia - GKS Katowice
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - GKS Tychy
Kolejka 19.
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
w Sosnowcu
GKS Tychy - Resovia
GKS Katowice - Miedź Legnica
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 20.
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - Resovia
w Sosnowcu
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Korona Kielce
Chrobry Głogów - Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Miedź Legnica - GKS Tychy
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
Kolejka 21.
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Chrobry Głogów - Górnik Polkowice
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice - Resovia
Skra Częstochowa - Miedź Legnica
w Sosnowcu
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Arka Gdynia
Kolejka 22.
Skra Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
w Sosnowcu
Stomil Olsztyn - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
Resovia - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Kolejka 23.
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Korona Kielce - Resovia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz
w Sosnowcu
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Odra Opole - Arka Gdynia
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Kolejka 24.
Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
w Sosnowcu
Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Odra Opole
Arka Gdynia - GKS Katowice
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Miedź Legnica - Korona Kielce
Resovia - ŁKS Łódź
na Stadionie Miejskim
Kolejka 25.
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Resovia - Stomil Olsztyn
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Miedź Legnica
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa - Chrobry Głogów
w Sosnowcu
GKS Tychy - Arka Gdynia
GKS Katowice - Widzew Łódź
Odra Opole - Górnik Polkowice
Kolejka 26.
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Stomil Olsztyn - Odra Opole
Widzew Łódź - GKS Tychy
Arka Gdynia - Skra Częstochowa
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
Miedź Legnica - Resovia
Kolejka 27.
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Resovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
w Sosnowcu
GKS Tychy - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Odra Opole
Kolejka 28.
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
w Sosnowcu
Stomil Olsztyn - GKS Katowice
Odra Opole - GKS Tychy
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Chrobry Głogów - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
Kolejka 29.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
Resovia - Zagłębie Sosnowiec
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
Korona Kielce - Arka Gdynia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Odra Opole
w Sosnowcu
GKS Tychy - GKS Katowice
Kolejka 30.
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Widzew Łódź - Korona Kielce
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Resovia
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 31.
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Resovia - Arka Gdynia
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Widzew Łódź
Korona Kielce - Górnik Polkowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
Skra Częstochowa - GKS Tychy
w Sosnowcu
Kolejka 32.
Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
w Sosnowcu
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Odra Opole - Korona Kielce
Górnik Polkowice - ŁKS Łódź
Widzew Łódź - Resovia
Arka Gdynia - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 33.
Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice
w Sosnowcu
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Widzew Łódź
Resovia - Górnik Polkowice
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Odra Opole
Korona Kielce - GKS Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy
Kolejka 34.
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
w Sosnowcu
GKS Tychy - Korona Kielce
GKS Katowice - ŁKS Łódź
Odra Opole - Resovia
Górnik Polkowice - Miedź Legnica
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij