SPONSOR GŁÓWNY

Grupa DBK

Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL. Ich celem jest dbanie o to, aby klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz ich eksploatacją. DBK Truck Center to rozbudowana sieć serwisowo-sprzedażowa, na którą składają się 24 oddziały i 7 punktów partnerskich.

https://grupadbk.com/

SPONSOR ZŁOTY

Innteo

Innteo powstało z myślą o kompleksowej pomocy przedsiębiorcom, jednostkom naukowym oraz innym podmiotom w procesie kreacji innowacji – od pomysłu do wejścia na rynek. Firma skupia się na pomocy w procesie pozyskiwania finansowania prywatnego i publicznego dla start-upów, przedsiębiorstw bardziej rozwiniętych, jak i dużych spółek oraz jednostek naukowych. Nie ogranicza się do określonych dziedzin wiedzy, ale pomaga każdemu z ciekawym pomysłem i potencjałem. Wsparcie obejmuje doradztwo w pozyskaniu kapitału (pisanie wniosków o dotacje m.in. do NCBR czy PARP), pomoc prawną (np. przygotowanie umów inwestycyjnych) oraz wsparcie księgowe (rozliczenia wniosków).

Dotychczas w okresie 5-letnim Innteo pozyskało kilkaset milionów dotacji na innowacyjne projekty. Obejmowały bardzo różne dziedziny od projektów informatycznych w służbie zdrowia, edukacji, po projekty z branży kolejowej, chemicznej, budowlanej, motoryzacyjnej i wiele innych, a także projekty dla funduszy typu seed lub VC. Większość obsługiwanych Klientów to spółki polskie, ale dodatkowo w portfolio znajdują się również spółki zagraniczne, które Innteo z powodzeniem wprowadza na rodzimy rynek.

Zespół Innteo to grupa ekspertów specjalizujących się we wspieraniu projektów innowacyjnych, zarówno od strony publicznej, jak i prywatnej. Spółka świadczy kompleksowe usługi w pozyskiwaniu dotacji unijnych, zapewniając najwyższy poziom usług. Analizując potrzeby inwestycyjne i rozwojowe Klientów, doradza efektywne rozwiązania. Team Innteo zdobył doświadczenie w instytucjach publicznych, naukowych i biznesie, znając od podszewki specyfikę oraz potrzeby każdego z tych sektorów. Innteo wyróżnia pasja do nowych technologii i lata doświadczenia w efektywnym wdrażaniu ich na rynek.

http://innteo.pl/pl/

Dachland

Dachland istnieje na polskim rynku budowlanym od 1987 roku. Świadczy swoje usługi w branży budowlanej obejmującej przede wszystkim systemowe pokrycia dachowe oraz elewacyjne obiektów o bardzo różnorodnym przeznaczeniu: począwszy od wielkopowierzchniowych budynków halowych, a skończywszy na klasycznych konstrukcjach oraz pokryciach dachowych obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej. W pierwszych latach swojej działalności firma specjalizowała się jedynie w wykonywaniu konstrukcji drewnianych dachowych wraz z pokryciem ceramicznym. Nie mniej jednak zapotrzebowanie rynku budowlanego wymusiła zmianę prowadzonej polityki.

Dachland to również sklep firmowy oferujący dachy, pokrycia dachowe, systemy rynnowe, izolacje i okna dachowe. Spółka Dachland jest także deweloperem mieszkaniowym oraz generalnym wykonawcą hal i obiektów wielkopowierzchniowych.

http://dachland.pl/

SPONSOR SREBRNY

Pronad sp. z o.o.

Pronad sp. z o.o. to projektowanie, nadzór oraz wykonawstwo w Energetyce. Kompleksowa obsługa OZE, w tym elektrowni fotowoltaicznych. Firma usługowa powstała w 1993 roku w Olsztynie jako jednoosobowa działalność gospodarcza. W 2013 roku wniosła aportem część swojego przedsiębiorstwa do spółki kapitałowej pod nazwą PRONAD sp. z o.o. Prezesem Zarządu jest Jarosław Kukliński.

www.pronad.com.pl

Przemysłówka

„Przemysłówka” Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie powstała w 1992 r., poprzez wyodrębnienie się ze struktur Olsztyńskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego – przedsiębiorstwa z ponad 40–letnią tradycją budowlaną. Prezesem Zarządu jest Piotr Gryszczuk.
Począwszy od 1999 roku, „Przemysłówka” P.B.P. Holding Sp. z o.o. jest corocznie laureatem nagród i wyróżnień otrzymywanych w konkursie „Budowa Roku”. Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy na budowach potwierdzone zostały przez przyznanie Firmie dyplomów za zajęcie I i II miejsca w konkursach „Bezpieczna Budowa” organizowanych przez Państwową Inspekcję Pracy.

www.holding.olsztyn.pl

SPONSOR TECHNICZNY

11teamsports

Fanom futbolu marki 11teamsports nie trzeba zbyt mocno przedstawiać. To jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego na świecie, obecny na polskim rynku od kilkunastu lat i słynący m.in. z ogromnego wyboru profesjonalnego obuwia do gry w piłkę.

 11teamsports!

PARTNER MEDYCZNY

Rehasport

Rehasport to jeden z liderów ortopedii w Polsce – klinika jako pierwsza w naszym kraju otrzymała najwyższy certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Jest też oficjalnym partnerem medycznym czterech związków sportowych oraz czołowych klubów z kilku dyscyplin, także piłkarskich, m.in. Lechii Gdańsk i Lecha Poznań. Specjaliści z Rehasport przywracali do zdrowia i formy wielu reprezentantów Polski, m.in. Kamila Grosickiego czy Roberta Gumnego.

W ramach współpracy piłkarze Stomilu Olsztyn mogą liczyć na opiekę medyczną w zakresie urazów narządu ruchu, a także diagnostykę i rehabilitację w placówkach kliniki Rehasport. Dodatkowo klub może poddać niektórych piłkarzy Biomechanicznej Ocenie Funkcjonalnej. To zestaw badań i testów, które wsparte odpowiednią diagnostyką, pozwalają lokalizować i eliminować tzw. słabe ogniwa, czyli miejsca zagrożone urazami. Te zaś mogą być zupełnie inne u każdego z graczy. Wyniki badań wspomagają także kontrolę procesu treningowego, pozwalają dostosować ćwiczenia, także w przypadku rehabilitacji pourazowej.

https://www.rehasport.pl/

SPONSORZY BIAŁO-NIEBIESCY

ECC

Zespół ECC doradza od 2008 roku. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję na rynku regionalnym oraz ogólnopolskim. Kadra zarządzająca oraz pracownicy firmy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych, analiz finansowych czy procesu inwestycyjnego.

Misją działalności ECC jest szeroko pojęte doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego (fundusze UE, fundusze krajowe). W ramach swoich usług oferujemy przygotowywanie kompletnych dokumentacji niezbędnych do pozyskania i rozliczenia dotacji tj.: wnioski, studia wykonalności, biznesplany, strategie rozwoju przedsiębiorstw, strategie rozwoju obszarów, strategie promocji i rozwoju eksportu, plany rozwoju miast i wsi, wnioski o płatność, sprawozdania z realizacji projektów.

Skutecznie realizują powierzone im zlecenia, czego potwierdzeniem jest przeprowadzenie w ostatnich latach ponad 200 projektów. Firma współpracuje z zarówno dużymi przedsiębiorstwami, liderami w swoich branżach, jak i z mikro i małymi firmami. Obsługują zarówno samorządy, jak i rolników i organizacje pozarządowe.

ECC posiada specjalistów, którzy z łatwością poruszają się w takich branżach jak: medycyna, informatyzacja i usługi cyfrowe, energia odnawialna, innowacje, badania i rozwój, rolnictwo oraz inne.

Facebook: https://www.facebook.com/ecc.marcinburzapl

Gutgraf

Początki olsztyńskiej firmy sięgają 1983 roku, a założycielem jest Marian Świniarski. Gutgraf specjalizuje się m.in. w druku offsetowym oraz cyfrowym. Ta pierwsza opcja wydruku stosowana jest przeważnie w dużych nakładach. Pozwala na szybkie i tanie realizacje na różnorodnych materiałach. W ofercie Gutgrafu jest także produkcja opakowań kartonowych, folderów, wydruk plakatów (do formatu B2), gazetek, teczek oraz ulotek. Drukarnia posiada pełne zaplecze introligatorskie, umożliwiające m.in. przygotowanie oraz druk książek (w twardej i miękkiej oprawie), bigowanie, falcowanie. Dodatkowo Gutgraf oferuje przygotowanie do druku CTP i korektę graficzną.

gutgraf.pl

Storex

Grupa Storex od 2002 roku dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane.

Od początku istnienia sklepu kładziono nacisk na rozwój firmy oraz zapewnienie najlepszej obsługi klienta. Storex zajmuje się handlem m.in. narzędzi, materiałów budowlanych, akcesoriów malarskich. Dzięki własnej flocie pojazdów firma jest w stanie dowieźć zakupione materiały bezpośrednio do klienta.

grupastorex.eu

Staromiejska 2.0

Restauracja „Staromiejska” w Olsztynie wraca w nowej odsłonie i wchodzi do biało-niebieskiej rodziny jako sponsor Stomilu. Nowemu właścicielowi, Markowi Pawłowiczowi zależy, żeby każdy się mógł dobrze czuć w jego restauracji. Niezależnie, czy będzie w garniturze lub w krótkich spodenkach. Restauracja mieści się na starówce — w miejscu, gdzie latem jest dużo turystów, którzy z apetytem zwiedzają miasto, a potem chcą zasmakować w tutejszej kuchni. Oczywiście będzie to też punkt dla mieszkańców Olsztyna.

Nadal będzie to „Staromiejska”, ale nawiązując do nowych trendów, być może będzie to „Staromiejska 2.0”.

https://staromiejska2.olsztyn.pl/

Max Elektro

Max Elektro to sklep z najlepszym sprzętem RTV i AGD oraz bardzo korzystnych cenach w Olsztynie. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz fachowemu doradztwu Max Elektro Olsztyn ma ugruntowaną pozycję na rynku ciesząc się uznaniem wśród tysięcy zadowolonych odbiorców. Ze starannością dobierany jest sprzęt czołowych producentów, takich jak Amica, Beko, LG, Philips oraz wiele innych, znanych marek.

Max Elektro to prawie czterysta sklepów w całej Polsce! Wysoką jakość usług nagrodzono Odkryciem 2016, Top Marką 2017 oraz Laurem Konsumenta. Od 2015 roku ta lokalna firma wspiera „Dumę Warmii” produktami najwyższej jakości.

https://maxelektro.pl/

Bartex

Bartex jest dystrybutorem podłóg i drzwi z wieloletnim doświadczeniem. Klientom oferowana jest kompleksowa usługa, która obejmuje fachowe doradztwo, transport oraz profesjonalny montaż. Asortyment posiada bogaty wybór drzwi i podłóg drewnianych pochodzących od najważniejszych polskich i zagranicznych producentów. Jest to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem. W ofercie znajdują się: drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, panele laminowane, panele winylowe, podłoga drewniana, listwy przypodłogowe, listwy przysufitowe, listwy wykończeniowe, klamki.

bartexolsztyn.pl

Niczuk

Niczuk od ponad 60 lat proponuje Państwu wysokiej jakości produkty, z których wiele nieprzerwanie z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego. Na przestrzeni ich działalności dostarczano urządzenia dla wielu rozpoznawalnych w branży odbiorców. Dbałość o szczegóły i ciągłe doskonalenie produktów spowodowały, że marka Niczuk utożsamiana jest z urządzeniami najwyższej jakości. Niczuk udziela wsparcia w montażu i zapewnia serwis produkowanych przez firmę urządzeń.

niczuk.pl

Pralnia Tara

Profesjonalna Pralnia Tara to nowoczesna, certyfikowana pralnia WET-CLEANING z doświadczeniem, działająca na terenie Olsztyna, Morąga i okolic. Firma świadczy pełen zakres najwyższej jakości kompleksowych usług pralniczych dla klienta detalicznego i biznesowego.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo, zaawansowana technologia, elastyczność w działaniu oraz współpraca ze światowymi liderami branży pralniczej tworzą fundament sukcesu i pozwalają przekraczać oczekiwania klientów oraz podnosić obowiązujące standardy.

Pralnia Tara specjalizuje się w praniu w technologii WET-CLEANING – nowoczesnej metodzie prania wodnego stanowiącego alternatywę prania chemicznego.

tarapralnia.pl

MNM Cieplińscy

Firma rodzinna MNM Cieplińscy jest firmą transportowo-logistyczną, specjalizującą się w transporcie towarów drogowych, na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Działają jako nowocześnie zarządzana firma spedycyjna, dysponująca pracownikami z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, czyli transport, spedycja i logistyka.

Usługi świadczone są w oparciu o rzetelnych przewoźników oraz zaufanych kierowców. Wszystkie transporty są monitorowane od momentu załadunku, w czasie wykonywania transportów oraz do momentu rozładunku przewożonego towaru. Ponadto posiadają niezbędne ubezpieczenia transportowe OCP.

MNM nie boi się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności. W celu efektywnego zarządzania procesami logistycznymi firma korzysta z najlepszych systemów informatycznych i teleinformatycznych, zawsze kupuje najnowocześniejsze samochody.

mnm-tsl.pl

GN KNIT

Marka GN KNIT istnieje na rynku od 1993 roku. Początkowo firma koncentrowała swoją działalność na obróbce metali – instalacjach przemysłowych i konstrukcjach stalowych dla zakładów przemysłowych i odbiorców indywidualnych.

W 2004 roku firma rozpoczęła prace z zakresu budownictwa w krajach Skandynawskich. Od 2005 roku datuje się intensywny rozwój działalności budowlanej, w ramach oddzielnej spółki GN KNIT Building Division. Spółka wkrótce zaczęła realizować projekty jako tzw. Generalny Wykonawca, realizując większe i bardziej złożone inwestycje, zdobywając szerokie doświadczenie w różnych technologiach, zarówno w Polsce, jak i na rynkach Europy Zachodniej.

W 2008 roku działalność Grupy GN KNIT została poszerzona o wynajem rusztowań, kontenerów, ogrodzeń i innego sprzętu budowlanego. Od 2019 roku pod marką GN KNIT Rusztowania.

Obecnie Grupa GN KNIT to: GN KNIT Budownictwo, GN KNIT Obróbka Metali, GN KNIT Rusztowania.

http://gn-knit.com/

Firma Res Energy BGW

Firma Res Energy BGW to regionalny lider w branży energii odnawialnej oraz budownictwie energooszczędnym. W ramach oferowanych usług realizuje inwestycje w elektrownie fotowoltaiczne różnej wielkości: od domowych mikroinstalacji i średniej wielkości elektrowni przyzakładowych po farmy fotowoltaiczne. Res Energy wykonuje również termomodernizacje obiektów przemysłowych i mieszkalnych, pompy ciepła, turbiny wiatrowe.

resenergy.pl

Da Grasso

Zapraszamy serdecznie do nowej lokalizacji pizzerii Da Grasso w Olsztynie, która mieści się teraz w lokalu przy al. Generała Władysława Sikorskiego 19/U9 (Zielone Tarasy).

Jedyna w Olsztynie pizzeria Da Grasso. Nowe miejsce, nowa jakość.

Da Grasso to nie tylko pizza ale też makarony, sałaty i burgery.

https://www.dagrasso.pl/olsztyn

PHU Tadeusz Gałązka

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gałązka

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gałązka oferuje kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny w zakresie skupu przewodów i kabli elektrycznych oraz płytek elektronicznych i podzespołów komputerowych. Prowadzony jest skup złomu stalowego, żeliwa, metali kolorowych, akumulatorów i innych. Firma zajmuje się również kasacją samochodów. Podstawia także kontenery na złom i inne odpady.

galazkarecykling.pl

Mazurek Premium Cars

Mazurek Premium Cars działa na rynku od 1995 r. Olsztyński salon samochodowy marek premium wyróżnia wiedza i doświadczenie.

Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Maserati, Audi, BMW, Jagura, Land Rover, Mercedes czy Volvo. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, Mazurek Premium Cars jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewnia duży wybór w dobrych cenach – dla partnerów Klubu STO oraz kibiców są przewidziane dodatkowe rabaty!

www.mazurek.com.pl

Voltaic System

Voltaic System – lider systemów fotowoltaicznych w regionie.

Voltaic System to firma, która oferuje efektywne rozwiązania energetyczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesu oraz inwestorów lokujących kapitał w farmach fotowoltaicznych. Dwóch wspólników Mateusz Kwade oraz Tomasz Gosik, łączą wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz fotowoltaicznej z doświadczeniem w zakresie budowy stacji transformatorowych oraz linii średniego napięcia. Firma  dysponuje ekspercką wiedzą i oferuje rzetelne doradztwo, dzięki któremu inwestorzy podejmują świadome i samodzielne decyzje. Wieloletnie doświadczenie, prestiżowe realizacje oraz kompleksowość oferty stanowią atuty, które wyróżniają firmę Voltaic System na tle konkurencji.

http://voltaicsystem.pl

PARTNERZY

Jacek Aptowicz

OSIR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie realizuje zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu, ale jednocześnie administruje i zarządza istniejącymi obiektami sportowymi i terenami rekreacyjnymi.

Początek działalności jest datowany na dzień 1 stycznia 1966 roku kiedy to uchwałą Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej powołano Wojewódzki Ośrodek Sportu, Turystyki i Wypoczynku. Ostatecznie po kilku zmianach, od dnia 25 sierpnia 2010 r. funkcjonujemy jako jednostka budżetowa pod nazwą Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

https://www.osir.olsztyn.pl/pl/

ErJot

Przedsiębiorstwo ERJOT Roberta Radzikowskiego istnieje od 1989 roku. Dzięki szybkiemu rozwojowi oraz profesjonalnej obsłudze są uznanym producentem najwyższej jakości plandek o długiej żywotności i nieosiągalnej dla innych klasie wykonania. Efekt ten osiągnęli dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim wzmocnieniom i materiałom najwyższej klasy.

Wykonaniem i naprawą plandek oraz grafiką umieszczaną na plandekach zajmuje się zespół wykwalifikowanych specjalistów, od wielu lat pracujących w branży. Klientom oferują wysoką jakość usług, terminowość oraz miłą i kompetentną obsługę oraz zespół ludzi gotowych, chętnych do współpracy czy pomocy projektowej. Co ważne, firma ERJOT jest stanie wykonać dowolną plandekę na pojeździe w czasie od trzech do ośmiu godzin. W tym czasie kierowca może odpocząć w specjalnym pomieszczeniu z gwarancją posiłku.

https://www.erjotplandeki.com.pl/

CORMO

Zespół Cormo tworzą młodzi i dynamiczni programiści z Olsztyna. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksowego oprogramowania dla firm z sektora fintech. Praca CORMO polega nie tylko na projektowaniu od A do Z oraz tworzeniu stron klientów. W zakresie obowiązków znajdują się także integracje procesów biznesowych za pomocą API oraz konsultacje z klientami na każdym etapie projektu. Dzięki słuchaniu klientów oraz wspieraniu ich także po zakończeniu projektu,  osiągane są świetne wyniki.

W Cormo tworzone są dedykowane systemy webowe, korzystające z Zend Framework, Symfony oraz Laravel. Front stron www budowane są między innymi w oparciu o HTML5, CSS3 oraz JS z jQuery. Tworzone są również aplikacje mobilne na platformy Android i iOS. W pracy wykorzystywane są także sprawdzone rozwiązania open-source.

https://cormo.pl/

Reklama w windach

Reklama w windach to nowoczesna alternatywa dla ulotek które można wyrzucić, reklam w telewizji, które można wyłączyć, ogłoszeń w gazecie, które można pominąć. To precyzyjnie wyeksponowana reklama, przed którą nie można uciec.

https://www.facebook.com/reklamywwindacholsztyn/

TAURUS

Spółka Taurus Ochrona Group powstała w 2014, jednak jej początki sięgają 1991 roku, kiedy jej założycielka – Maria Łęcka, rozpoczęła swoją działalność. Od samego początku specjalizujemy się w zapewnianiu bezpieczeństwa i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu m.in. systemów zabezpieczeń oraz nowoczesnych metod monitoringu.

Świadczą usługi w zakresie ochrony fizycznej, monitoringu, konwojowania i zabezpieczenia floty. Oferują ochronę i obsługę imprez oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa, a także nowoczesną usługę monitoringu – vPatrol.

Podejmując działania na terenie całego kraju, przez ostatnie 30 lat spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a jakość usług została potwierdzona certyfikatami ISO 9001, 14001, 45001, 27001. Firma stawia na uczciwy i sprawiedliwy biznes, dlatego posiadają najwyższą w Polsce polisę ubezpieczeniową – 30 mln zł. Działają zgodnie z polityką Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (norma ISO 26 000).

https://www.taurus-ochrona.pl/

PARTNERZY MEDIALNI

Radio ESKA

Radio ESKA Olsztyn nadaje w stolicy Warmii i Mazur na częstotliwości 89,9. Znajdziesz tu najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z Olsztyna oraz całego województwa w tym dużo informacji o „biało-niebieskich”.

https://www.eska.pl/

Radio Olsztyn

Polskie Radio Olsztyn – regionalna rozgłośnia Polskiego Radia nadająca z Olsztyna. Na antenie RO znaleźć można nie tylko najświeższe informację z regionu, ale również audycje, reportaże i oczywiście potężną dawkę sportu. Dziennikarze Radia Olsztyn od lat są obecni na każdym meczu Stomilu Olsztyn.

https://ro.com.pl/

UWM FM

Radio UWM FM to olsztyńskie radio akademickie. Kortowskiego radia posłuchać można na 95.9 FM. Na antenie UWM FM emitowana jest cykliczna audycja „Sektor Stomilu”, od udziału w której zapraszani są co tydzień trenerzy i zawodnicy Stomilu Olsztyn. Oprócz sportu znaleźć można tam również codzienną dawkę alternatywnej muzyki.

http://www.uwmfm.pl/

SPONSOR STRATEGICZNY PROJEKTU
„Akademia Sportu Stomil Olsztyn 2.0”

PKN ORLEN

SPONSOR STRATEGICZNY PROJEKTU „Akademia Sportu Stomil Olsztyn 2.0”

Projekt „Akademia Sportu Stomil Olsztyn 2.0”, którego Sponsorem Strategicznym został PKN ORLEN, skierowany jest do dzieci i młodzieży z Olsztyna oraz gmin ościennych, w tym zawodników Akademii.

Głównym celem inicjatywy jest popularyzacja zdrowego stylu życia oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach projektu „Akademia Sportu 2.0” zostaną zorganizowane szkolenia oraz mecze piłki nożnej zawodników i zawodniczek największej akademii w regionie. Ponadto, przewidziany jest szereg wydarzeń sportowych dla najmłodszych, o szczegółach których Akademia Sportu Stomil Olsztyn będzie informowała na bieżąco na swojej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Współpraca z PKN ORLEN umożliwi stworzenie jak najlepszych warunków do szkolenia zawodników Akademii oraz aktywację sportową pozostałych dzieci z Olsztyna i okolic. To natomiast pozwoli na podniesienie poziomu sportowego dzieci i młodzieży. Projekt „Akademia Sportu Stomil Olsztyn 2.0” przy wsparciu PKN ORLEN będzie realizowany do końca sierpnia 2022 r.!

Projekt „Akademia Sportu Stomil Olsztyn 2.0” posiada własne logo, które będzie towarzyszyć wszystkim działaniom realizowanym w ramach Projektu. Oprócz logotypu, na wszelkich materiałach drukowanych informujących o Projekcie oraz w komunikacji udostępnianej w mediach społecznościowych będzie widniało logo Sponsora Głównego. Logo ORLEN będzie umieszczone również na koszulkach zawodników Akademii.

To wsparcie jest inwestycją w przyszłość naszych dzieci. Aktualnie w Akademii Sportu Stomilu Olsztyn trenuje ponad 400 chłopców i dziewczynek, którym wspólnie postaramy się stworzyć warunki do tego, by spełniać swoje piłkarskie marzenia. Od dziś PKN ORLEN napędza naszą Akademię!

https://www.orlen.pl/pl

SPONSORZY AKADEMII

SANTANDER FUNDACJA

Fundacja Santander Bank Polska S.A. powstała w 1997 roku.

Zgodnie ze swoją misją Fundacja stwarza możliwości dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych, kreuje lokalnych liderów. Stara się tworzyć projekty, dzięki którym młodzież może odkrywać bogactwo polskiego dziedzictwa narodowego i odnajdywać w nim punkty odniesienia do własnych decyzji i refleksji.

Od 2018 roku Fundacja funkcjonuje pod nazwą: Fundacja Santander Bank Polska S.A. Ignacego Jana Paderewskiego. Głównym fundatorem Fundacji jest Santander Bank Polska S.A.

https://fundacja.santander.pl/

EVA/ MAG DYSTRYBUCJA

MAG Dystrybucja od ponad 20 lat z sukcesem działa na wyjątkowo konkurencyjnym rynku sprzedażowym. Kreuje dostępność i sprzedaż asortymentu od wiodących producentów z branży sokowej i wodnej.

Mazzo

Mazzo Maciej Kubiński to lider sprzedaży przyczep w Polsce z ponad 14 letnim doświadczeniem.

Firma Mazzo mieści się na ul. Olsztyńskiej 46 w Gietrzwałdzie. Posiada bardzo bogatą ofertę przyczep wszystkich najistotniejszych producentów w Polsce oraz dwa place sprzedażowe o łącznej powierzchni 15 000 m2.

Ponadto firma zajmuje najwyższe miejsca jeśli chodzi o ilość sprzedawanych przyczep w Polsce jak i w Europie. Dostarczamy przyczepy pod dom, dzięki czemu klienci nie tracą czasu i zyskują komfort zakupu.

https://mazzo.pl/pl/

BAJT

Firma istnieje od 2000 roku. Początki naszej działalności to kompleksowa obsługa firm oraz serwis sprzętu komputerowego. Pod koniec 2000 roku rozpoczęliśmy również działalność handlową poszerzając jednocześnie zakres usług. Profesjonalizm to słowo kluczowe, które oznacza, że staramy się dostarczać naszym klientom komputery i podzespoły wyprodukowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej techniki elektronicznej. W przeciągu tych lat dynamicznego rozwoju uzyskaliśmy wysoki poziom świadczonych usług. Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu – w niezwykle atrakcyjnych cenach, każdy element, urządzenie oraz oprogramowanie dostępne na polskim rynku informatycznym.

Firma BAJT stawia na fachową obsługę na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest dla nich największą nagrodą!

https://www.bajt.olsztyn.pl/

TSG

Firma TSG Polska (wcześniej Pol-Germann Tokheim) należy do grupy TSG (Technical Services Group). Działa na rynku polskim od trzydziestu lat. Zajmuje się technologią paliwową, serwisem stacji paliwowych oraz generalnym wykonawstwem i modernizacją stacji paliw. TSG to międzynarodowa grupa działająca w dwudziestu dziewięciu krajach i zatrudniająca ponad trzy tysiące osób. Jest wyłącznym dostawcą odmierzaczy oraz technologii paliwowej marki TOKHEIM (DOVER Fueling Solutions).

W trakcie prowadzenia działalności w Polsce TSG wybudowało ponad dwieście pięćdziesiąt stacji paliw, zamontowało ponad dziesięć tysięcy odmierzaczy paliwowych, których znaczną część obsługuje do dzisiaj. Współpracuje także z wiodącymi koncernami paliwowymi, takimi jak SHELL, BP, IDS Q8, TOTAL, EUROWAG, ORLEN, LOTOS.

https://www.tsg-solutions.com/pl/

Lewiatan

Lewiatan Orbita to Spółka Regionalna ogólnopolskiej Polskiej sieci handlowej zrzeszającej 3200 sklepów spożywczych. Działając na terenie województwa warmińsko – mazurskiego współpracujemy ze 139 prywatnymi sklepami na podstawie umowy franczyzowej. Właścicielom sklepów dajmy niezależność działania, a jednocześnie oferujemy bogaty pakiet franczyzowy. Swoim Franczyzobiorcom dajemy możliwość współtworzenia, współdecydowania i współodpowiedzialności za rozwój sieci, oferując najlepsze warunki i rozwiązania, aby mogli aktywnie rozwijać swój biznes.

Lewiatan jest największą franczyzową siecią sklepów spożywczych w Polsce. Wchodzi w skład portugalskiej  Grupy Eurocash. Powstała w 1994 roku, a obecnie liczy ponad 3200 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

https://lewiatan.pl/

Sklepy Lewiatan w Olsztynie:

 1. Tadeusza Kościuszki 58A
 2. Marsz. Józefa Piłsudskiego 2
 3. Stefana Żeromskiego 7
 4. Wojska Polskiego 67/68
 5. Józefa Grotha 19
 6. Grunwaldzka 15
 7. Macieja Rataja 58
 8. Profesorska 15
 9. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1
 10. Sielska 37A
 11. Ostrzeszewo 5A
 12. Słoneczna 18
 13. Johana Gottfrieda Herdera 26
 14. Władysława Gębika 1A
 15. Ernesta Wiecherta 33

Niczuk

Niczuk od ponad 60 lat proponuje Państwu wysokiej jakości produkty, z których wiele nieprzerwanie z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego. Na przestrzeni ich działalności dostarczano urządzenia dla wielu rozpoznawalnych w branży odbiorców. Dbałość o szczegóły i ciągłe doskonalenie produktów spowodowały, że marka Niczuk utożsamiana jest z urządzeniami najwyższej jakości. Niczuk udziela wsparcia w montażu i zapewnia serwis produkowanych przez firmę urządzeń.

niczuk.pl

Wrota Warmii i Mazur

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij