eWinner 2. liga

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKS 1925 Kalisz 10 19 6 1 3 13-6 4 0 2 8-3 2 1 1 5-3
2.  Zagłębie II Lubin 10 17 5 2 3 15-11 3 1 2 9-7 2 1 1 6-4 1 3 1 0 0 2-1
3.  ŁKS II Łódź 10 17 5 2 3 16-13 4 1 0 11-3 1 1 3 5-10 1 1 0 1 0 1-1
4.  Radunia Stężyca 10 17 4 5 1 14-11 2 3 0 9-4 2 2 1 5-7 1 3 1 0 0 1-0
5.  Olimpia Elbląg 10 17 5 2 3 13-12 4 1 1 9-6 1 1 2 4-6 3 1 0 1 2 2-4
6.  Skra Częstochowa 10 16 4 4 2 8-7 3 1 1 5-3 1 3 1 3-4
7.  Kotwica Kołobrzeg 10 15 4 3 3 18-12 2 1 2 6-4 2 2 1 12-8
8.  Hutnik Kraków 10 15 4 3 3 14-11 3 2 0 11-4 1 1 3 3-7 1 3 1 0 0 1-0
9.  Wisła Puławy 10 15 4 3 3 13-11 3 3 1 9-6 1 0 2 4-5 1 0 0 0 1 0-1
10.  Pogoń Siedlce 10 14 3 5 2 15-9 2 2 1 9-6 1 3 1 6-3
11.  Stomil Olsztyn 10 13 4 1 5 9-12 2 1 3 4-7 2 0 2 5-5
12.  Chojniczanka Chojnice 10 12 3 3 4 14-14 2 3 0 8-3 1 0 4 6-11 1 3 1 0 0 1-0
13.  Lech II Poznań 10 12 3 3 4 12-18 1 1 2 4-11 2 2 2 8-7 1 0 0 0 1 0-1
14.  GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 11 3 2 5 11-15 3 2 2 9-8 0 0 3 2-7 2 4 1 1 0 3-2
15.  Stal Stalowa Wola 10 11 3 2 5 9-13 3 0 1 8-4 0 2 4 1-9 1 1 0 1 0 0-0
16.  Olimpia Grudziądz 10 11 3 2 5 11-16 2 1 2 5-5 1 1 3 6-11 1 0 0 0 1 2-3
17.  Polonia Bytom 10 9 2 3 5 7-13 1 1 0 3-2 1 2 5 4-11
18.  Sandecja Nowy Sącz 10 5 1 2 7 6-14 1 0 1 3-2 0 2 6 3-12
 
Kolejka 1.
22 lipca, 18:00 (789) Wisła Puławy 1-0 Chojniczanka Chojnice
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Grzegorz Szymusik
23 lipca, 16:00 (2120) Stomil Olsztyn 1-2 Zagłębie II Lubin
Karol Żwir 67 - Paweł Kruszelnicki 35, 52
22 lipca, 19:25 (990) KKS 1925 Kalisz 0-1 Radunia Stężyca
Szymon Nowicki 10
22 lipca, 17:00 (775) Hutnik Kraków 3-0 Skra Częstochowa
Dawid Kubowicz 13, Deniss Rakels 49, Patryk Kieliś 85
22 lipca, 16:00 Olimpia Elbląg 2-2 Lech II Poznań
Adam Żak 70 (k), Kamil Bartoś 87 - Filip Wolski 47, Szymon Pawłowski 90
21 lipca, 17:00 (713) Pogoń Siedlce 1-1 ŁKS II Łódź
Krystian Miś 60 - Jan Łabędzki 59
22 lipca, 18:00 (1679) GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Stal Stalowa Wola
22 lipca, 18:00 (710) Olimpia Grudziądz 3-1 Sandecja Nowy Sącz
w 77. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Karol Smajdor
22 lipca, 14:15 (2001) Kotwica Kołobrzeg 0-1 Polonia Bytom
Dawid Wolny 51
Kolejka 2.
28 lipca, 19:30 (1055) Chojniczanka Chojnice 1-0 Lech II Poznań
Piotr Giel 43
29 lipca, 18:00 (1570) Kotwica Kołobrzeg 2-0 Olimpia Elbląg
Michał Cywiński 38 (k), 52
29 lipca, 18:00 (1170) Olimpia Grudziądz 1-0 Polonia Bytom
mecz przerwany w 57. minucie na 28 minut z powodu ulewy
28 lipca, 19:00 Skra Częstochowa 1-0 Sandecja Nowy Sącz
bez udziału publiczności
30 lipca, 17:00 (513) Radunia Stężyca 1-1 Hutnik Kraków
Bartłomiej Kasprzak 56 - Marcin Wróbel 10
30 lipca, 17:00 (243) Zagłębie II Lubin 0-0 KKS 1925 Kalisz
na bocznym boisku nr 4
31 lipca, 18:00 (1156) GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Stomil Olsztyn
Farid Ali 11 - Piotr Kurbiel 20, Bartosz Florek 75
29 lipca, 17:00 (747) Pogoń Siedlce 2-0 Stal Stalowa Wola
Cezary Demianiuk 65, 78 (k)
28 lipca, 18:00 (615) Wisła Puławy 3-1 ŁKS II Łódź
Kamil Kargulewicz 52, Przemysław Skałecki 68, Oskar Przywara 90 - Mateusz Bąkowicz 14
Kolejka 3.
5 sierpnia, 15:00 (400) ŁKS II Łódź 3-2 Chojniczanka Chojnice
Grzegorz Glapka 17, Ariel Borysiuk 80 (s), Jędrzej Zając 90 - Sebastian Golak 47, Dominik Banach 51
5 sierpnia, 17:00 (1769) Stomil Olsztyn 0-0 Pogoń Siedlce
4 sierpnia, 17:30 (1424) KKS 1925 Kalisz 3-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Néstor Gordillo 26, Adrian Cierpka 61 (k), Mateusz Wysokiński 77 - Szymon Gołuch 40
6 sierpnia, 17:00 (590) Hutnik Kraków 1-1 Zagłębie II Lubin
Marcin Wróbel 71 - Jarosław Jach 78
5 sierpnia, 18:00 (1228) Olimpia Elbląg 1-0 Olimpia Grudziądz
Maciej Famulak 29
5 sierpnia, 12:00 (122) Lech II Poznań 1-5 Kotwica Kołobrzeg
we Wronkach
6 sierpnia, 19:30 (725) Wisła Puławy 1-1 Stal Stalowa Wola
Przemysław Skałecki 35 - Piotr Rogala 54
6 sierpnia, 17:00 (450) Radunia Stężyca 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Danu Spătaru 13 - Maciej Mas 89
4 sierpnia, 19:00 Skra Częstochowa 1-0 Polonia Bytom
bez udziału publiczności
Kolejka 4.
12 sierpnia, 18:30 (1348) Chojniczanka Chojnice 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Damian Nowacki 7 - Michał Cywiński 66 (k)
13 sierpnia, 17:00 (730) Olimpia Grudziądz 1-2 Lech II Poznań
Oskar Sikorski 45 - Aleksander Nadolski 40, Szymon Pawłowski 77 (k)
11 sierpnia, 19:00 Skra Częstochowa 1-2 Olimpia Elbląg
bez udziału publiczności
13 sierpnia, 17:00 (870) Radunia Stężyca 1-1 Polonia Bytom
Mateusz Kuzimski 75 (k) - Tomasz Gajda 56
12 sierpnia, 17:00 (120) Zagłębie II Lubin 2-1 Sandecja Nowy Sącz
na bocznym boisku nr 4 / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Michał Rutkowski
13 sierpnia, 17:00 (1057) GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Hutnik Kraków
Szymon Kiebzak 63
12 sierpnia, 17:00 (684) Pogoń Siedlce 0-2 KKS 1925 Kalisz
Hubert Sobol 58, Néstor Gordillo 90 (k)
13 sierpnia, 17:00 (718) Wisła Puławy 2-1 Stomil Olsztyn
Danian Pawłas 25, Oskar Przywara 90 - Hubert Sadowski 90
13 sierpnia, 12:00 (330) ŁKS II Łódź 3-0 Stal Stalowa Wola
Władysław Ochronczuk 69, Oskar Koprowski 85 (k), Wiktor Kościuk 90
Kolejka 5.
19 sierpnia, 19:00 (2300) Stal Stalowa Wola 5-2 Chojniczanka Chojnice
Adam Imiela 21, Jakub Kowalski 43 (k), 90 (k), Piotr Rogala 47, Lucjan Klisiewicz 83 - Tomasz Mikołajczak 74, 88 (k)
20 sierpnia, 16:00 (1513) Stomil Olsztyn 0-1 ŁKS II Łódź
Mikołaj Lipień 64
19 sierpnia, 16:30 (700) KKS 1925 Kalisz 1-0 Wisła Puławy
Kamil Koczy 45
19 sierpnia, 17:00 (712) Hutnik Kraków 1-1 Pogoń Siedlce
Patryk Kieliś 84 - Danny Babor 90
19 sierpnia, 18:00 (921) Olimpia Elbląg 0-1 Radunia Stężyca
Mateusz Kuzimski 67
20 sierpnia, 12:00 (111) Lech II Poznań 1-1 Skra Częstochowa
we Wronkach
19 sierpnia, 18:00 (1740) Kotwica Kołobrzeg 1-2 Olimpia Grudziądz
Michał Cywiński 72 (k) - Kostiantyn Czernij 27, Maciej Pałaszewski 59
19 sierpnia, 17:00 (747) GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Sandecja Nowy Sącz
19 sierpnia, 17:00 (423) Zagłębie II Lubin 3-0 Polonia Bytom
na bocznym boisku nr 4
Kolejka 6.
26 sierpnia, 16:30 (1051) Chojniczanka Chojnice 1-1 Olimpia Grudziądz
Tomasz Mikołajczak 57 - Damian Vũ Thành 9
25 sierpnia, 19:00 Skra Częstochowa 1-0 Kotwica Kołobrzeg
bez udziału publiczności
25 sierpnia, 16:00 (400) Radunia Stężyca 1-0 Lech II Poznań
Mateusz Kuzimski 88
26 sierpnia, 17:00 (151) Zagłębie II Lubin 2-1 Olimpia Elbląg
na bocznym boisku nr 4
26 sierpnia, 17:00 (1814) GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Polonia Bytom
João Guilherme 44, Szymon Kiebzak 71, Szymon Gołuch 79, 86 - Tomasz Gajda 12, Dawid Wolny 63 (k)
26 sierpnia, 17:00 (606) Pogoń Siedlce 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Przemysław Misiak 41, Cezary Demianiuk 84 (k), Krystian Miś 90
26 sierpnia, 17:00 (615) Wisła Puławy 0-1 Hutnik Kraków
Dominik Zawadzki 65
27 sierpnia, 15:00 (730) ŁKS II Łódź 3-0 KKS 1925 Kalisz
Kelechukwu Ibe-Torti 14, Aleksander Ślęzak 45 (k), Oskar Koprowski 78
26 sierpnia, 19:30 (2800) Stal Stalowa Wola 0-1 Stomil Olsztyn
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Kolejka 7.
3 września, 17:00 (1656) Stomil Olsztyn 2-1 Chojniczanka Chojnice
Filip Wójcik 14, Michal Bezpalec 45 - Tomasz Mikołajczak 76 (k)
2 września, 20:00 (1703) KKS 1925 Kalisz 1-0 Stal Stalowa Wola
Hubert Sobol 76
3 września, 15:00 (790) Hutnik Kraków 4-1 ŁKS II Łódź
Dominik Zawadzki 7, Miłosz Drąg 23, Deniss Rakels 24, Michał Głogowski 78 - Jędrzej Zając 90
2 września, 16:00 (85) Sandecja Nowy Sącz 1-2 Wisła Puławy
w Krakowie; na stadionie Garbarni
2 września, 17:45 (1178) Polonia Bytom 1-1 Pogoń Siedlce
Dawid Wolny 64 (k) - Lukáš Hrnčiar 90
2 września, 16:00 (721) Olimpia Elbląg 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Dominik Kozera 21, Ołeksandr Jacenko 57 - João Guilherme 41
3 września, 12:00 (74) Lech II Poznań 2-1 Zagłębie II Lubin
we Wronkach
4 września, 18:15 (1072) Kotwica Kołobrzeg 1-1 Radunia Stężyca
Aron Stasiak 79 - Wojciech Łuczak 30
2 września, 14:00 (550) Olimpia Grudziądz 0-0 Skra Częstochowa
Kolejka 8.
8 września, 19:30 (555) Chojniczanka Chojnice 0-0 Skra Częstochowa
9 września, 15:45 (430) Radunia Stężyca 5-1 Olimpia Grudziądz
Adam Płotka 5, Mateusz Kuzimski 39, Michał Biskup 61, 90, 90 - Oskar Sikorski 2
20 września, 15:00 (171) Zagłębie II Lubin 2-3 Kotwica Kołobrzeg
na bocznym boisku nr 4 / w pierwotnym terminie (9 września, 15:45) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
8 września, 17:00 (724) GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Lech II Poznań
Norbert Pacławski 87, 90
11 września, 20:30 (500) Wisła Puławy 0-0 Polonia Bytom
10 września, 14:00 (470) ŁKS II Łódź 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Oskar Koprowski 89
10 września, 16:15 (2350) Stal Stalowa Wola 2-1 Hutnik Kraków
Adam Imiela 34, Lucjan Klisiewicz 75 - Krystian Lelek 32
11 września, 18:30 (1727) Stomil Olsztyn 0-3 KKS 1925 Kalisz
Hubert Sobol 31, 44, Kentarō Arai 90
20 września, 18:00 (854) Olimpia Elbląg 1-0 Pogoń Siedlce
w pierwotnym terminie (9 września, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Kolejka 9.
17 września, 12:00 (1750) KKS 1925 Kalisz 0-1 Chojniczanka Chojnice
Tomasz Mikołajczak 73 (k)
17 września, 13:00 (850) Hutnik Kraków 2-1 Stomil Olsztyn
Miłosz Drąg 21, Marcin Wróbel 82 - Tomasz Bała 49
16 września, 15:00 (204) Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stal Stalowa Wola
w Krakowie; na stadionie Garbarni / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Maciej Mas
17 września, 15:00 (1150) Polonia Bytom 2-1 ŁKS II Łódź
Krzysztof Ropski 23, Aleksander Ślęzak 73 (s) - Nelson Balongo 78
15 września, 20:00 (812) Olimpia Elbląg 3-2 Wisła Puławy
Jan Sienkiewicz 54, Kamil Bartoś 90, Michał Kuczałek 90 - Kamil Kumoch 89, Dawid Retlewski 90 (k)
17 września, 12:00 (54) Lech II Poznań 0-4 Pogoń Siedlce
we Wronkach
16 września, 17:30 (1043) Kotwica Kołobrzeg 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Jakub Żubrowski
16 września, 14:50 (516) Olimpia Grudziądz 0-2 Zagłębie II Lubin
Kacper Terlecki 29, Dawid Gruszecki 66
15 września, 19:00 Skra Częstochowa 1-1 Radunia Stężyca
bez udziału publiczności
Kolejka 10.
22 września, 19:30 (754) Chojniczanka Chojnice 5-1 Radunia Stężyca
Wojciech Szumilas 3, Oskar Paprzycki 19, Tomasz Mikołajczak 66, 85, Peter Kolesár 76 - Michał Biskup 64
23 września, 15:00 (124) Zagłębie II Lubin 0-2 Skra Częstochowa
na bocznym boisku nr 4
25 września, 20:15 (502) GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 Olimpia Grudziądz
João Guilherme 67, Bartosz Boruń 74, Ricardo Vaz 79 (k) - Kamil Kurowski 2, Kostiantyn Czernij 33 (k)
23 września, 16:00 (677) Pogoń Siedlce 3-3 Kotwica Kołobrzeg
Cezary Demianiuk 69 (k), Damian Nowak 88, Robert Majewski 90 - Cezary Polak 34, Filipe Oliveira 40, Jonathan Júnior 70
22 września, 17:00 (512) Wisła Puławy 2-2 Lech II Poznań
Karol Noiszewski 40, Dawid Retlewski 44 - Maksymilian Dziuba 43, 48
24 września, 17:45 (426) ŁKS II Łódź 1-1 Olimpia Elbląg
Jowin Radziński 90 - Jan Sienkiewicz 62
24 września, 15:00 (2150) Stal Stalowa Wola 1-0 Polonia Bytom
Lucjan Klisiewicz 59 (k)
23 września, 18:00 (1611) Stomil Olsztyn 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Filip Wójcik 50
22 września, 20:00 (1450) KKS 1925 Kalisz 3-0 Hutnik Kraków
Bartłomiej Putno 2, Hubert Sobol 4, 26
Kolejka 11.
30 września, 15:00 Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
30 września, 15:00 Sandecja Nowy Sącz - KKS 1925 Kalisz
w Krakowie; na stadionie Garbarni
2 października, 18:15 Polonia Bytom - Stomil Olsztyn
30 września, 17:30 Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
30 września, 15:00 Lech II Poznań - ŁKS II Łódź
we Wronkach
1 października, 15:30 Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy
1 października, 19:23 Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
30 września, 18:00 Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
bez udziału publiczności
1 października, 15:00 Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin
Kolejka 12.
7 października, 17:00 Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin
6 października, 20:30 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Radunia Stężyca
7 października, 15:00 Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
7 października, 15:00 Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz
6 października, 18:00 ŁKS II Łódź - Kotwica Kołobrzeg
6 października, 18:00 Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
8 października, 16:15 Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg
8 października, 18:45 KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom
7 października, 12:30 Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 13.
15 października, 14:00 Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
w Krakowie; na stadionie Garbarni
14 października, 18:00 Polonia Bytom - Hutnik Kraków
13 października, 18:00 Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
15 października, 13:00 Lech II Poznań - Stomil Olsztyn
we Wronkach
14 października, 15:30 Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola
16 października, 18:15 Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź
13 października, 19:00 Skra Częstochowa - Wisła Puławy
bez udziału publiczności
15 października, 14:00 Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Kolejka 14.
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
21 października, 15:00 Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy - Radunia Stężyca
ŁKS II Łódź - Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg
21 października, 17:00 KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
21 października, 14:00 Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
21 października, 14:00 Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Kolejka 15.
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice
28 października, 15:00 Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
we Wronkach
28 października, 15:00 Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca - ŁKS II Łódź
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy
28 października, 14:00 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Pogoń Siedlce
Kolejka 16.
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS II Łódź - Zagłębie II Lubin
Stal Stalowa Wola - Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa
4 listopada, 14:00 KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz
4 listopada, 13:00 Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg
Sandecja Nowy Sącz - Lech II Poznań
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom - Olimpia Elbląg
Kolejka 17.
11 listopada, 13:00 Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Polonia Bytom
we Wronkach
11 listopada, 13:00 Kotwica Kołobrzeg - Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Skra Częstochowa - KKS 1925 Kalisz
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin - Stal Stalowa Wola
11 listopada, 13:00 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS II Łódź
11 listopada, 13:00 Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Kolejka 18.
ŁKS II Łódź - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
bez udziału publiczności
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
we Wronkach
Kolejka 19.
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
we Wronkach
25 listopada, 13:00 Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz - Zagłębie II Lubin
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
ŁKS II Łódź - Wisła Puławy
Kolejka 20.
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom - Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice - ŁKS II Łódź
2 grudnia, 13:00 Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
2 grudnia, 13:00 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Kolejka 21.
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz
we Wronkach
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Polonia Bytom - Radunia Stężyca
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie II Lubin
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - ŁKS II Łódź
Kolejka 22.
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Chojniczanka Chojnice - Stal Stalowa Wola
ŁKS II Łódź - Stomil Olsztyn
Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 23.
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Kotwica Kołobrzeg - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Radunia Stężyca
we Wronkach
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków - Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz - ŁKS II Łódź
Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola
Kolejka 24.
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
Stal Stalowa Wola - KKS 1925 Kalisz
ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce - Polonia Bytom
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
bez udziału publiczności
Kolejka 25.
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
we Wronkach
Polonia Bytom - Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS II Łódź
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola
KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn
Kolejka 26.
Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
ŁKS II Łódź - Polonia Bytom
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Kotwica Kołobrzeg
Zagłębie II Lubin - Olimpia Grudziądz
Radunia Stężyca - Skra Częstochowa
Kolejka 27.
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Wisła Puławy
we Wronkach
Olimpia Elbląg - ŁKS II Łódź
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Kolejka 28.
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn - Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
ŁKS II Łódź - Lech II Poznań
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Skra Częstochowa
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca
Kolejka 29.
Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola
we Wronkach
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn
Polonia Bytom - KKS 1925 Kalisz
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Kolejka 30.
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Kraków - Polonia Bytom
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Zagłębie II Lubin
Kolejka 31.
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca - Wisła Puławy
Skra Częstochowa - ŁKS II Łódź
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
we Wronkach
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 32.
Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
ŁKS II Łódź - Radunia Stężyca
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Kolejka 33.
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin - ŁKS II Łódź
Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - Sandecja Nowy Sącz
we Wronkach
Olimpia Elbląg - Polonia Bytom
Kolejka 34.
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Polonia Bytom - Lech II Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca
Stal Stalowa Wola - Zagłębie II Lubin
ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij