Betclic 3. liga

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mławianka Mława 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wigry Suwałki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Lidzbark Warmiński 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła II Płock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Sulejówek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ŁKS Łomża 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Sieradz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Broń Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Bełchatów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 
Kolejka 1.
3 sierpnia, 18:00 Mławianka Mława - GKS Bełchatów
3 sierpnia, 18:00 Wigry Suwałki - GKS Wikielec
3 sierpnia, 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom
3 sierpnia, 12:00 Legia II Warszawa - Warta Sieradz
3 sierpnia, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński - Lechia Tomaszów Mazowiecki
2 sierpnia, 18:00 Stomil Olsztyn - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża
3 sierpnia, 17:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
4 sierpnia, 13:00 Wisła II Płock - Victoria Sulejówek
Kolejka 2.
GKS Bełchatów - Victoria Sulejówek
Jagiellonia II Białystok - Wisła II Płock
ŁKS Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
9 sierpnia, 19:45 Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stomil Olsztyn
10 sierpnia, 17:00 Warta Sieradz - Polonia Lidzbark Warmiński
Broń Radom - Legia II Warszawa
10 sierpnia, 17:30 GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
Mławianka Mława - Wigry Suwałki
Kolejka 3.
17 sierpnia, 18:00 Wigry Suwałki - GKS Bełchatów
Sokół Aleksandrów Łódzki - Mławianka Mława
Legia II Warszawa - GKS Wikielec
17 sierpnia, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński - Broń Radom
Stomil Olsztyn - Warta Sieradz
17 sierpnia, 17:00 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
17 sierpnia, 17:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Wisła II Płock - ŁKS Łomża
Victoria Sulejówek - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 4.
GKS Bełchatów - Jagiellonia II Białystok
ŁKS Łomża - Victoria Sulejówek
21 sierpnia, 19:45 Unia Skierniewice - Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21 sierpnia, 17:00 Warta Sieradz - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Stomil Olsztyn
GKS Wikielec - Polonia Lidzbark Warmiński
Mławianka Mława - Legia II Warszawa
21 sierpnia, 19:00 Wigry Suwałki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 5.
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Bełchatów
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
Polonia Lidzbark Warmiński - Mławianka Mława
Stomil Olsztyn - GKS Wikielec
25 sierpnia, 12:00 Pelikan Łowicz - Broń Radom
24 sierpnia, 17:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz
Wisła II Płock - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łomża
Kolejka 6.
GKS Bełchatów - ŁKS Łomża
30 sierpnia, 19:45 Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
31 sierpnia, 17:00 Warta Sieradz - Wisła II Płock
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz
Mławianka Mława - Stomil Olsztyn
30 sierpnia, 19:00 Wigry Suwałki - Polonia Lidzbark Warmiński
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Kolejka 7.
Legia II Warszawa - GKS Bełchatów
Polonia Lidzbark Warmiński - Sokół Aleksandrów Łódzki
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
8 września, 12:00 Pelikan Łowicz - Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec
Wisła II Płock - Broń Radom
Victoria Sulejówek - Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łomża - Unia Skierniewice
Kolejka 8.
GKS Bełchatów - Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łomża
14 września, 15:00 Warta Sieradz - Jagiellonia II Białystok
Broń Radom - Victoria Sulejówek
GKS Wikielec - Wisła II Płock
Mławianka Mława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15 września, 18:00 Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Stomil Olsztyn
Legia II Warszawa - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 9.
Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn - Legia II Warszawa
22 września, 12:00 Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
Wisła II Płock - Mławianka Mława
Victoria Sulejówek - GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok - Broń Radom
ŁKS Łomża - Warta Sieradz
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 10.
GKS Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
28 września, 15:00 Warta Sieradz - Unia Skierniewice
Broń Radom - ŁKS Łomża
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława - Victoria Sulejówek
28 września, 17:00 Wigry Suwałki - Wisła II Płock
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warmiński - Stomil Olsztyn
Kolejka 11.
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów
6 października, 12:00 Pelikan Łowicz - Polonia Lidzbark Warmiński
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Wisła II Płock - Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria Sulejówek - Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok - Mławianka Mława
ŁKS Łomża - GKS Wikielec
Unia Skierniewice - Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz
Kolejka 12.
GKS Bełchatów - Warta Sieradz
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec - Unia Skierniewice
Mławianka Mława - ŁKS Łomża
12 października, 17:00 Wigry Suwałki - Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki - Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa - Wisła II Płock
Polonia Lidzbark Warmiński - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stomil Olsztyn - Pelikan Łowicz
Kolejka 13.
20 października, 12:00 Pelikan Łowicz - GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stomil Olsztyn
Wisła II Płock - Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łomża - Wigry Suwałki
Unia Skierniewice - Mławianka Mława
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec
19 października, 15:00 Warta Sieradz - Broń Radom
Kolejka 14.
GKS Bełchatów - Broń Radom
GKS Wikielec - Warta Sieradz
Mławianka Mława - Lechia Tomaszów Mazowiecki
26 października, 16:00 Wigry Suwałki - Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS Łomża
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Polonia Lidzbark Warmiński - Victoria Sulejówek
Stomil Olsztyn - Wisła II Płock
27 października, 12:00 Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 15.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Bełchatów
Wisła II Płock - Pelikan Łowicz
Victoria Sulejówek - Stomil Olsztyn
Jagiellonia II Białystok - Polonia Lidzbark Warmiński
ŁKS Łomża - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wigry Suwałki
2 listopada, 13:00 Warta Sieradz - Mławianka Mława
Broń Radom - GKS Wikielec
Kolejka 16.
GKS Bełchatów - GKS Wikielec
Mławianka Mława - Broń Radom
9 listopada, 16:00 Wigry Suwałki - Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Polonia Lidzbark Warmiński - ŁKS Łomża
Stomil Olsztyn - Jagiellonia II Białystok
10 listopada, 12:00 Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła II Płock
Kolejka 17.
Wisła II Płock - GKS Bełchatów
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
ŁKS Łomża - Stomil Olsztyn
Unia Skierniewice - Polonia Lidzbark Warmiński
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
16 listopada, 13:00 Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom - Wigry Suwałki
GKS Wikielec - Mławianka Mława
Kolejka 18.
GKS Bełchatów - Mławianka Mława
GKS Wikielec - Wigry Suwałki
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Lidzbark Warmiński
Unia Skierniewice - Stomil Olsztyn
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek - Wisła II Płock
Kolejka 19.
Victoria Sulejówek - GKS Bełchatów
Wisła II Płock - Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łomża
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
Stomil Olsztyn - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Lidzbark Warmiński - Warta Sieradz
Legia II Warszawa - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
Wigry Suwałki - Mławianka Mława
Kolejka 20.
GKS Bełchatów - Wigry Suwałki
Mławianka Mława - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - Legia II Warszawa
Broń Radom - Polonia Lidzbark Warmiński
Warta Sieradz - Stomil Olsztyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łomża - Wisła II Płock
Jagiellonia II Białystok - Victoria Sulejówek
Kolejka 21.
Jagiellonia II Białystok - GKS Bełchatów
Victoria Sulejówek - ŁKS Łomża
Wisła II Płock - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz
Stomil Olsztyn - Broń Radom
Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Wikielec
Legia II Warszawa - Mławianka Mława
Sokół Aleksandrów Łódzki - Wigry Suwałki
Kolejka 22.
GKS Bełchatów - Sokół Aleksandrów Łódzki
Wigry Suwałki - Legia II Warszawa
Mławianka Mława - Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Wikielec - Stomil Olsztyn
Broń Radom - Pelikan Łowicz
Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wisła II Płock
Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek
ŁKS Łomża - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 23.
ŁKS Łomża - GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok - Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wisła II Płock - Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec
Stomil Olsztyn - Mławianka Mława
Polonia Lidzbark Warmiński - Wigry Suwałki
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 24.
GKS Bełchatów - Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Lidzbark Warmiński
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Mławianka Mława - Pelikan Łowicz
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom - Wisła II Płock
Warta Sieradz - Victoria Sulejówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice - ŁKS Łomża
Kolejka 25.
Unia Skierniewice - GKS Bełchatów
ŁKS Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Warta Sieradz
Victoria Sulejówek - Broń Radom
Wisła II Płock - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mławianka Mława
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Lidzbark Warmiński - Legia II Warszawa
Kolejka 26.
GKS Bełchatów - Polonia Lidzbark Warmiński
Legia II Warszawa - Stomil Olsztyn
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mławianka Mława - Wisła II Płock
GKS Wikielec - Victoria Sulejówek
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
Warta Sieradz - ŁKS Łomża
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
Kolejka 27.
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów
Unia Skierniewice - Warta Sieradz
ŁKS Łomża - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
Victoria Sulejówek - Mławianka Mława
Wisła II Płock - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Stomil Olsztyn - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 28.
GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Wisła II Płock
Wigry Suwałki - Victoria Sulejówek
Mławianka Mława - Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec - ŁKS Łomża
Broń Radom - Unia Skierniewice
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 29.
Warta Sieradz - GKS Bełchatów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Unia Skierniewice - GKS Wikielec
ŁKS Łomża - Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok - Wigry Suwałki
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki
Wisła II Płock - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Lidzbark Warmiński
Pelikan Łowicz - Stomil Olsztyn
Kolejka 30.
GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz
Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Lidzbark Warmiński - Wisła II Płock
Legia II Warszawa - Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Wigry Suwałki - ŁKS Łomża
Mławianka Mława - Unia Skierniewice
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Warta Sieradz
Kolejka 31.
Broń Radom - GKS Bełchatów
Warta Sieradz - GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mławianka Mława
Unia Skierniewice - Wigry Suwałki
ŁKS Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek - Polonia Lidzbark Warmiński
Wisła II Płock - Stomil Olsztyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Kolejka 32.
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Wisła II Płock
Stomil Olsztyn - Victoria Sulejówek
Polonia Lidzbark Warmiński - Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa - ŁKS Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice
Wigry Suwałki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mławianka Mława - Warta Sieradz
GKS Wikielec - Broń Radom
Kolejka 33.
GKS Wikielec - GKS Bełchatów
Broń Radom - Mławianka Mława
Warta Sieradz - Wigry Suwałki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
ŁKS Łomża - Polonia Lidzbark Warmiński
Jagiellonia II Białystok - Stomil Olsztyn
Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz
Wisła II Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 34.
GKS Bełchatów - Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok
Stomil Olsztyn - ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warmiński - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz
Wigry Suwałki - Broń Radom
Mławianka Mława - GKS Wikielec

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij