Przemysłówka nadal gra z Dumą Warmii!

Miło nam poinformować, że „Przemysłówka” Holding przedłużyła złotą umowę sponsorską ze Stomilem Olsztyn. Oznacza to, że logo „Przemysłówki” w przyszłym sezonie pozostanie na koszulkach meczowych „Dumy Warmii”!

„Przemysłówka” Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding powstała w 1992 roku poprzez wyodrębnienie się ze struktur Olsztyńskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego – przedsiębiorstwa z ponad 40-letnią tradycją budowlaną. Przemysłówka wykonuje roboty budowlano-montażowe, remonty i modernizacje w zakresie wznoszenia obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, mieszkaniowych, sportowych, sakralnych oraz robót inżynieryjnych i elektrycznych. Większość zleconych zadań inwestycyjnych firma realizuje w systemie generalnego wykonawstwa, koordynując cały proces inwestycyjny, począwszy od projektu aż do efektu, także w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”.

„Przemysłówka” Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding sp. z o.o., jedna z największych firm budowlanych regionu, od wielu lat wspierająca nasz Klub, tym razem również nie zawiodła. Podpisaliśmy kolejną umowę sponsorską, która będzie obowiązywać w nadchodzącym sezonie.

W niedawno zakończonym, niezwykle emocjonującym sezonie, Stomil był już tylko o krok od upragnionego awansu. Wierzymy, że uda się tego dokonać w kolejnym sezonie i wspólnie będziemy mogli świętować awans! Zmiany wprowadzane w Klubie przynoszą efekty, co widać w postawie zawodników, wynikach sportowych i rosnącym wsparciu kibiców. Wszystkim osobom zaangażowanym w olsztyńską piłkę życzymy  kolejnych sukcesów, determinacji w dążeniu do upragnionego celu i wrażeń sportowych na najwyższym poziomie – podsumował Piotr Gryszczuk Prezes Zarządu, „Przemysłówka” PBP Holding sp. z o.o.

Od 2015 roku „Przemysłówka” z sukcesami rozwija działalność deweloperską. Postrzeganie „Przemysłówki” jako rzetelnego wykonawcy i stabilnego partnera znajduje odzwierciedlenie w dynamice sprzedaży mieszkań w ramach tych inwestycji. Ponadto nasz Sponsor regularnie wspiera lokalne inicjatywy kulturalne i rozrywkowe, wspomaga drużyny sportowe w regionie czy organizacje pożytku publicznego. Największe realizacje firmy z zakresu obiektów sportowych to: Powiatowe Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Giżycku czy Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Ostródzie.

– Nasz współpraca z „Przemysłówką” trwa już wiele lat, więc tym bardziej cieszę się, że możemy ją kontynuować. W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Prezesowi Piotrowi Gryszczukowi, całemu zarządowi i wszystkim ludziom, którzy z ogromnym entuzjazmem pochodzą do współpracy z naszym klubem. Mam nadzieję, że nadchodzący sezon będzie również dobry pod względem sportowym, jak i biznesowym dla nas oraz naszego partnera. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie. Widzimy się na stadionie! – powiedział Tomasz Żukowski, Wiceprezes Zarządu Stomilu Olsztyn.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij