Gratka dla kolekcjonerów. Biało-niebieska Wymiana przed meczem z Pogonią

Stadion przy Piłsudskiego w Olsztynie kryje w sobie wiele historycznych ciekawostek. Stare bilety, koszulki i inne rzeczy, które przed laty miały swoją funkcję, teraz kurzą się w klubowym magazynie. Część z nich pewnie trafi kiedyś do muzeum na nowym stadionie, ale większością chcemy się podzielić z Wami, przy okazji robiąc coś dobrego. Stąd pomysł Biało-niebieskiej Wymiany.

Gdy w sobotę, przed spotkaniem z Pogonią Siedlce bramy stadionu zostaną otwarte czekać na Was będą nie tylko sportowe emocje na trybunach, ale także nasze klubowe stoisko pełne stomilowskich pamiątek. Każdą z nich będzie można wziąć do ręki, obejrzeć, a później zabrać ze sobą. W ramach podziękowania będzie można wspomóc dowolną sumą naszą dobrą koleżankę, walczącą z SMA Kingę Rydz. Na stoisku znajdziecie specjalną puszkę, do której warto dorzucić swoje trzy grosze (oczywiście lepiej żeby to było nieco więcej groszy ;)).

Ale, ale! To nie wszystko. Chcielibyśmy, by ta inicjatywa miała dużo szerszy charakter, dlatego zachęcamy do wymiany również Was. Jeśli macie w swoich domach pamiątki związane ze Stomilem i chcielibyście wymienić się nimi z kimś innym, kto być może ma coś czego jeszcze bardziej potrzebujecie, to właśnie przed meczem z Pogonią Siedlce będzie taka możliwość. Bilety, koszulki, karty z autografami lub bez, szaliki i inne gadżety mile widziane. Spotkajmy się na stadionie i powspominajmy wspólnie najciekawsze chwile w historii naszego Klubu. Chętnych do wystawienia swoich gadżetów prosimy o kontakt mailowy na biuro@stomilolsztyn.com.

Biało-niebieska Wymiana rozpocznie się 8 kwietnia o 13:30 (tuż po otwarciu bram). Będziemy na Was czekać niedaleko wejścia na sektory III i IV, przy dobrej pogodzie oraz na pasażu stadionu jeżeli pogoda miałaby się zepsuć. By wziąć udział w wymianie konieczny jest zakup biletu wstępu na mecz. Zapraszamy kibiców-kolekcjonerów z Olsztyna i regionu. Jeżeli akcja spotka się z pozytywnym odbiorem mamy zamiar ją kontynuować.

WAŻNE! Mecz z Pogonią Siedlce jest imprezą masową, w związku z tym obowiązują nas pewne ograniczenia. Na teren obiektu nie wniesiecie ciężkich przedmiotów oraz zabronionych (np. kubki i inne przedmioty szklane lub ceramiczne). W przypadku wątpliwości prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem klubu (biuro@stomilolsztyn.com). Wydarzenie Biało-niebieska Wymiana polega jedynie na wymianie pamiątek, a nie na ich sprzedaży.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij