Gramy ze Sportigio. Rusza FanApp Stomilu!

Przyszedł czas na kolejny krok w rozwoju Stomilu Olsztyn – tym razem w sieci. Uruchomiliśmy, wspólnie ze Sportigio, FanApp naszej drużyny – aplikację internetową, w której mogą rejestrować się kibice, aby aktywnie uczestniczyć w życiu klubu. Konto można założyć, podając adres e-mail lub połączyć z kontem Facebook albo Google. Rejestrując się, dołączasz do społeczności i na start zdobywasz punkty lojalnościowe, przypisane do Twojego konta.

Zdobywaj punkty, odbieraj nagrody!
Punkty będzie można zdobywać podczas całego sezonu za różne aktywności, w tym za przychodzenie na mecze. Na podstawie punktów tworzony jest ranking kibiców – najwierniejsi będą mogli liczyć na niespodzianki podczas trwania i na zakończenie sezonu. Punkty dostaje się za codzienne odwiedzanie aplikacji, udział w głosowaniach, quizach, lidze typera i późniejszych aktywnościach. Jednym słowem – im bardziej się angażujesz, tym wyżej w rankingu jesteś.

Klub to Wy – wspólnie piszmy historię!
Uruchomienie tej Strefy Kibica Stomilu Olsztyn to także ważny krok w kierunku budowania społeczności wokół klubu. Chcemy, aby o wielu rzeczach wewnątrz klubu decydowali kibice – to Wy macie współtworzyć naszą historię! Aktywne uczestnictwo w aplikacji pozwoli też na lepsze poznanie kibiców. To ważny krok dla budowania atrakcyjności naszej marki, a ostatecznie utrzymania i przyciągnięcia ważnych sponsorów. Dla kibiców przygotowaliśmy też Quiz z wiedzy o naszej drużynie – czeka na Was 8 pytań , na które trzeba udzielić, jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Liczony jest także czas udzielenia odpowiedzi, a na koniec tworzy się ranking. Jak dobrze znasz drużynę? Sprawdź się!

Liga Typera dla kibiców!
Od teraz możecie dołączyć do zabawy w typowanie wyników spotkań naszej drużyny, aż do końca sezonu. Tworzony jest ranking Ligi Typera, a za poprawne wytypowanie zwycięzcy, wyniku, lub różnicy punktowej przyznawane są punkty do klasyfikacji generalnej. Zabawa trwa przez cały sezon!

 

 

Uruchomienie FanApp to efekt współpracy z firmą Sportigio, która dba o sferę digital. Pierwszym efektem było uruchomienie strony internetowej przed sezonem. Dzięki naszemu partnerstwu FanApp Stomilu będzie uzupełniany o kolejne funkcje, a my możemy zapewnić, że to nie koniec efektów współpracy. Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Można ją również dodać do ekranu głównego.

Jak zdobywać punkty?

Punkty można zdobywać za uczestnictwo w wyzwaniach dostępnych na platformie FanApp. Szczególnie należy być czujnym podczas dnia meczowego. Ponadto warto brać udział w quizach i głosowaniach. Będziemy tu wybierać m. in MVP drużyny.

1. Wyzwania dnia meczowego

1.1. Typer
Za sam fakt wytypowania wyniku meczu zgarniasz +1pkt. Ponadto po zakończeniu meczu przyznamy punkty:
1 – za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu
2 – za prawidłowe wskazanie różnicy punktowej
5 – za trafienie dokładnego wyniku! (mega trudne)

1.2. Zameldowanie (check-in)
Na dwie godziny przed meczem otwieramy możliwość „zameldowania”. Pokaż, że pamiętasz i kibicujesz drużynie wraz z innymi. Dostaniesz za to +1pkt i zapiszesz ten mecz w swojej historii.

1.3. Ocena pomeczowa
Prosta rzecz – za pomocą jednej z czterech emotikonek oceń swoje wrażenia po meczu. Za to też dostaniesz +1 pkt.

2. Quiz
Za każdy Quiz można zdobyć od 1 do 3 punktów.
3pkt – za wynik powyżej 80% poprawnych odpowiedzi
2pkt – za wynik w przedziale 50-80% poprawnych odpowiedzi
1pkt – za uczestnictwo, z niższym wynikiem poprawnych odpowiedzi

3. Głosowanie
Za udział w każdym głosowaniu (np. wybór MVP, Wasze zdanie) dostaniesz 1pkt (a czasami więcej, jeśli jest to wskazane w treści ankiety)

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij