Asysta Jakuba Mysiorskiego i gol Michała Żukowskiego. Raport z wypożyczeń

Asysta Jakuba Mysiorskiego w wygranym meczu Sokoła Ostróda, drugi gol Michała Żukowskiego w zespole lidera forBET IV Ligi. Zobaczcie, jak poradzili sobie wszyscy nasi wypożyczeni piłkarze, którzy występują na poziomie III oraz IV ligi.

Marcel Abramczyk (Jeziorak Iława)

W meczu 13. kolejki forBET IV Ligi ze Zniczem Biała Piska Marcel rozpoczął mecz w podstawowym składzie. Mimo zmasowanych ataków gospodarzom nie udało się zdobyć bramki, ta sztuka udała się gościom z Białej Piskiej. W 71. minucie prawą stroną, gdzie grał Marcel, ruszył Mateusz Romachów, który najpierw wygrał ze środkowym obrońcą pojedynek biegowy, a następnie zgrał piłkę do lepiej ustawionego Krystiana Krzysia, który zdobył jedyną bramkę w sobotnim spotkaniu.

Jakub Banul (Sokół Ostróda)

Po serii meczów rozgrywanych od początku, na ławce usiadł Jakub Banul. 18-letni skrzydłowy w domowym meczu z Pelikanem Łowicz na murawie pojawił się w 61. minucie przy wyniku 4:0 dla Sokoła. Dwie minuty po wejściu na boisko Kuba zaliczył groźną stratę pod własną bramką, która mogła zakończyć się stratą bramki, ale na posterunku był golkiper gospodarzy, Norbert Florczak. Ostatecznie „Duma Mazur” wygrała z Pelikanem Łowicz 4:1.

Michał Bendyk (DKS Dobre Miasto)

Trwa fatalna passa DKS-u, tym razem piłkarze z Dobrego Miasta przegrali z Granicą Kętrzyn, jest to siódma porażka drużyny z rzędu. Michał na murawie pojawił się w 83. minucie, jednak już siedem minut później został zmieniony…

Mateusz Błaut (MKS Huragan Morąg)

Kolejny raz w wyjściowym składzie Huraganu Morąg wystąpił Mateusz Błaut, tym razem rywalem MKS-u była Tęcza Biskupiec. W pierwszej połowie Mateusz tradycyjnie zagrał na środku obrony, z kolei w drugiej części spotkania został przesunięty do drugiej linii. Mecz zakończył się porażką 1:3 Huraganu, Mateusz nie był zamieszany w stratę żadnej z bramek.

Kamil Dajnowski (Polonia Lidzbark Warmiński)

Trener Wojciech Figurski zdecydował, że Kamil wyjazdowy mecz z Mrągowią Mrągowo rozpocznie na ławce rezerwowych, z której podniósł się już w 28 minucie przy wyniku 1:1. Niestety, pomocnik z boiska zszedł w 68 minucie przy stanie gry 2:3. Ostatecznie właśnie takim wynikiem zakończyło się starcie Polonii z 4. drużyną ligi.

Szymon Dowgiałło (Sokół Ostróda)

20-letni środkowy obrońca z powodu kontuzji na murawie nie pojawi się do końca roku.

Dawid Drzewiecki (Mrągowia Mrągowo)

Pomocnik mecz z Polonią Lidzbark Warmiński rozpoczął w podstawowym składzie Mrągowi. W 30. minucie Dawid oddał strzał z dystansu na bramkę strzeżoną przez Marcelego Łukasiaka, który stanął na wysokości zadania i obronił mocne uderzenie. Pomocni opuścił murawę w przerwie, a Mrągowia wygrała u siebie z wiceliderem 3:2 i zajmuje 4. miejsce w lidze.

Jakub Liter (Mamry Giżycko)

W sobotnim meczu z Polonią Iłowo Jakub znalazł się poza kadrą meczową, a jego Mamry pokonały gości aż 6:2.

Marceli Łukasiak (Polonia Lidzbark Warmiński)

Od 1. minuty bramki „Dumy Lidzbarka Warmińskiego” w meczu z Mragowią Mrągowo bronił Marceli Łukasiak. Gospodarze wbili mu trzy bramki, jednak wydaje się, że przy uderzeniach Marceli był bez szans na skuteczną interwencję. Mecz zakończył się porażką 2:3 Polonii, która po 13. kolejkach forBET IV Ligi zajmuje 2. miejsce w tabeli.

Adrian Morawski (Mrągowia Mrągowo)

Tradycyjnie już Adrian Morawski rozpoczął mecz Mrągowi w podstawowym składzie. „Żółto-czarni” pokonali u siebie wicelidera, Polonię Lidzbark Warmiński, 3:2. Niestety wypożyczonemu środkowemu obrońcy przydarzył się błąd przy pierwszej straconej bramce, gdy przy próbie wybicia futbolówki minął się z piłką, co wykorzystali goście doprowadzając do wyrównania.

Jakub Mysiorski (Sokół Ostróda)

W miniony weekend Sokół podejmował u siebie Pelikana Łowicz. Trener Janusz Bucholc od pierwszej minuty postawił na Jakuba Mysiorskiego, który w 40. minucie został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na 11. metr. Strzał z wapna pewnie na bramkę zamienił Dawid Kasprzyk, a „Duma Mazur” wygrała spotkanie 4:1. Jakub Mysiorski opuścił boisko w 61. minucie, gdy zastąpił go inny z wypożyczonych piłkarzy Stomilu, Jakub Banul.

Maciej Oworuszko (Polonia Lidzbark Warmiński)

Poza kadrą meczową Polonii na mecz z Mrągowią Mrągowo znalazł się 17-letni pomocnik. Jego zespół przegrał na wyjeździe 2:3 i powiększył swoją stratę do liderującego GKS-u Wikielec do pięciu punktów.

Mateusz Pajdak (Olimpia Olsztynek)

W 13. kolejce forBET IV Ligi Olimpia Olsztyn zagrała na wyjeździe z drugim zespołem elbląskiej Olimpii. Mecz zakończył się druzgoczącą porażką 0:8 Olimpii Olsztynek, w której komplet minut zebrał Mateusz Pajdak.

Krystian Skutnik (DKS Dobre Miasto)

W ostatnim meczu Krystian wrócił do kadry meczowej DKS-u i w drugiej połowie pojawił się na boisku. Wahadłowy w końcówce spotkania miał dogodną sytuację do dośrodkowania, ale trafił prosto w rywala. Jego DKS przegrał 1:2 z Granicą Kętrzyn i po 13. kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Hubert Świder (Polonia Lidzbark Warmiński)

20-letni pomocnik w meczu z Mrągowią Mrągowo wrócił do podstawowego składu „Dumy Lidzbarka Warmińskiego”. Polonia przegrała spotkanie 2:3. Defensywnego pomocnika warto pochwalić w tym meczu za ofiarną interwencję, gdy w 9. minucie wybił futbolówkę tuż sprzed linii bramkowej.

Michał Żukowski (GKS Wikielec)

Kolejne spotkanie od pierwszej minuty w GKS-ie Wikielec zaliczył Michał Żukowski. W 32. minucie GKS miał rzut rożny, po którym piłkę w okolicy 11. metra zgarnął młody wahadłowy i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę wyprowadził gości na prowadzenie. 19-latek w 75. minucie przy wyniku 2:1 opuścił murawę. Ostatecznie podopieczni trenera Damiana Jarzembowskiego pokonali 3:2 ostatnią Pisę Barczewo i umocnili się na pozycji lidera forBET IV Ligi.

Dane statystyczne: regiowyniki.pl