Bramka Michała Bendyka i powrót Jakuba Banula do składu Sokoła. Raport z wypożyczeń

W ostatni weekend nasi wypożyczeni zawodnicy regularnie pojawiali się na murawie, do pierwszej jedenastki Sokoła Ostróda wrócił Jakub Banul, a jedną z bramkę dla DKS-u Dobre Miasto zdobył Michał Bendyk. Sprawdźcie, który z wypożyczonych piłkarzy „Dumy Warmii” poradził sobie najlepiej.

Marcel Abramczyk (Jeziorak Iława)

W 11. kolejce forBET IV Ligi do Iławy przyjechała Polonia Lidzbark Warmiński, która pokonała gospodarzy aż 3:1. Marcel Abramczyk na murawie pojawił się w 79. minucie przy wyniku 1:3. Aktualnie Jeziorak Iława zajmuje 3. miejsce w rozgrywkach.

Jakub Banul (Sokół Ostróda)

Z kontuzji swojego kolegi, Jakuba Mysiorskiego, skorzystał Kuba Banul, który po dziesięciu kolejkach przerwy powrócił do wyjściowego składu Sokoła Ostróda. Skrzydłowy został zmieniony w 66. minucie, a „Duma Mazur” pokonała u siebie rezerwy ekstraklasowej Jagiellonii Białystok 3:2.

Michał Bendyk (DKS Dobre Miasto)

W sobotę DKS Dobre Miasto pojechał na mecz wyjazdowy do Mrągowa, gdzie zmierzył się z Mrągowią. W 58. minucie goście mieli rzut rożny, po którym jeden z defensorów Mrągowii fatalnie próbował wyekspediować futbolówkę poza pole karne, co wykorzystał Michał Bendyk, wbijając piłkę z najbliższej odległości do bramki rywala. Niestety, bramka 19-latka nie pomogła DKS-owi odwrócić losów meczu, który zakończył się porażką 2:6.

Mateusz Błaut (MKS Huragan Morąg)

W 11. kolejce Huragan mierzył się u siebie z Granicą Kętrzyn. Mecz w podstawowym składzie gospodarzy rozpoczął Mateusz Błaut, który tego spotkania nie może zaliczyć do udanych. Jego Huragan przegrał z Granicą 0:3, a Mateusz przy pierwszej bramce dla drużyny gości przegrał pojedynek główkowy ze strzelcem gola, Tomaszem Bobrowskim. Młody obrońca był zmieszany również w stratę drugiej bramki, gdy nie zdołał pokryć Bartłomieja Czerniakowskiego, który wykorzystał błąd i podwyższył prowadzenie.

Kamil Dajnowski (Polonia Lidzbark Warmiński)

Ostatnie spotkanie z Jeziorakiem Iława pomocnik rozpoczął na ławce rezerwowych. Trener Wojciech Figurski do gry oddelegował go na końcowe trzydzieści minut, w których Polonia zdobyła jednego gola, jednak Kamil nie brał udziału w akcji bramkowej.

Szymon Dowgiałło (Sokół Ostróda)

Młody obrońca z powodu kontuzji zakończył już swoją grę w rundzie jesiennej III Ligi. Szymonowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! W minionej kolejce jego Sokół pokonał u siebie Jagiellonię II Białystok 3:2.

Dawid Drzewiecki (Mrągowia Mrągowo)

Pomocnik na murawie w meczu z DKS-em Dobre Miasto pojawił się w 86. minucie przy wyniku 4:2 dla Mrągowii. Ostatecznie gospodarze wygrali aż 6:2 i po 11. kolejkach forBET IV Ligi zajmują 4. miejsce w tabeli.

Jakub Liter (Mamry Giżycko)

Giżyckie Mamry w ostatniej serii gier mierzyły się z aktualnym liderem forBET IV ligi, GKS-em Wikielec. Mecz zakończył się bezbramkowym boisku, a Kuba przebywał na boisku do 81. minuty, gdy zmienił go Rafał Raiński.

Marceli Łukasiak (Polonia Lidzbark Warmiński)

Kolejny raz mecz od pierwszej minuty rozpoczął golkiper, Marceli Łukasiak. W sobotę jego zespół mierzył się na wyjeździe z Jeziorakiem Iława, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:1. Jedyna bramka dla Jezioraka padła w 4. minucie, gdy Rafał Kruczkowski pokonał Marcelego uderzeniem po krótkim słupku, przy którym młody golkiper nie miał szans na skuteczną interwencję. W pierwszej połowie gospodarze wbili Polonii jeszcze jedną bramkę, jednak nie uznał jej arbiter, który w tej sytuacji dopatrzył się faulu.

Adrian Morawski (Mrągowia Mrągowo)

W sobotnim meczu z DKS-em Dobre Miasto, środkowy obrońca po raz kolejny rozegrał pełne spotkanie, a jego zespół pewnie wygrał 6:2. Adrian nie był zamieszany w stratę żadnej z bramek.

Jakub Mysiorski (Sokół Ostróda)

Skrzydłowy, który do ostródzkiego klubu jest wypożyczony do końca rundy jesiennej, z powodu lekkiego urazu mięśnia dwugłowego uda nie mógł wystąpić w sobotnim meczu z Jagiellonią II Białystok. „Duma Mazur” w ostatnim spotkaniu pokonała rezerwy Jagiellonii 3:2.

Maciej Oworuszko (Polonia Lidzbark Warmiński)

Pomocnik w meczu z Jeziorakiem Iława nie dostał się do kadry meczowej, a jego zespół pokonał Jeziorak 3:1.

Mateusz Pajdak (Olimpia Olsztynek)

W 11. kolejce forBET IV Ligi Olimpia podejmowała u siebie beniaminka ligi, Romintę Gołdap. Mateusz Pajdak spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, a na murawie pojawił się w 55. minucie. Jedyna bramka w sobotnim spotkaniu padła w ostatnich minutach po dalekim wrzucie z autu, a jej autorem został Grzegorz Walkiewicz.

Krystian Skutnik (DKS Dobre Miasto)

W ostatni weekend DKS rozegrał wyjazdowe spotkanie z Mrągowią Mrągowo. Wahadłowy całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych, a zespół z Dobrego Miasta uległ gospodarzom aż 6:2 i przedłużył niechlubną serię meczów bez zwycięstwa do czterech.

Hubert Świder (Polonia Lidzbark Warmiński)

Pomocnik po dwóch meczach przerwy powrócił do wyjściowego składu „Dumy Lidzbarka Warmińskiego”. Tym razem na murawie przebywał przez 90. minut, a jego drużyna pokonała Jezioraka Iława 3:1. Po 11. kolejkach Polonia Lidzbark Warmiński z dwoma punktami straty do GKS-u Wikielec zajmuje pozycję wicelidera.

Michał Żukowski (GKS Wikielec)

W sobotę GKS Wikielec wybrał się w podróż do Giżycka, gdzie mierzył się z miejscowymi Mamrami. 19-letni wahadłowy ponownie wyszedł w pierwszym składzie GKS-u, na boisku, drugi raz z rzędu, przebywał dokładnie 63. minuty. GKS Wikielec bezbramkowo zremisował z Mamrami i utrzymał prowadzenie w tabeli forBET IV Ligi.

Dane statystyczne: regiowyniki.pl