Asysta Jakuba Mysiorskiego na wagę remisu. Raport z wypożyczeń

W minionej kolejce nasi zawodnicy regularnie pojawiali się na placu gry w swoich drużynach. Zdecydowanie najlepszy występ zaliczył Jakub Mysiorski, który zdobył asystę przy trafieniu Maksyma Kvenstara, a jego Sokół Ostróda zremisował 1:1 z Legionovią Legionowo. Sprawdźcie, jak poradzili sobie nasi wypożyczeni piłkarze.

Marcel Abramczyk (Jeziorak Iława)

W niedzielę Jeziorak Iława podejmował na wyjeździe Granicę Kętrzyn, spotkanie zakończyło się wygraną 1:0 zespołu gości, było to siódme zwycięstwo Jezioraka w trwającym sezonie. Całe spotkanie na ławce przesiedział Marcel Abramczyk. Aktualnie drużyna z Iławy zajmuje 2. miejsce w tabeli forBET IV Ligi.

Jakub Banul (Sokół Ostróda)

W sobotę Sokół Ostróda rozegrał wyjazdowe spotkanie z Legionovią Legionowo, która zajmuje 3. miejsce w III lidze grupie I. Choć faworytem spotkania byli gospodarze, to mecz zakończył się remisem 1:1. Jakub Banul cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Michał Bendyk (DKS Dobre Miasto)

W 10. kolejce forBET IV Ligi DKS podejmował u siebie Huragan Morąg, mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:0. Młody napastnik miał kilka sytuacji do oddania strzału, jednak w jego grze brakowało konkretów. Z murawy zszedł w 59. minucie.

Mateusz Błaut (MKS Huragan Morąg)

W wyjazdowym spotkaniu z DKS-em Dobre Miasto stoper na murawie przebywał przez 90 minut, w których był jedną z wiodących postaci MKS-u, a jego drużyna wygrała 3:0. Była to druga wygrana z rzędu Huraganu, który zajmuje 11. miejsce w tabeli forBET IV Ligi. Dobra gra Mateusza Błauta została doceniona przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, który umieścił go w jedenastce kolejki. Gratulujemy!

Kamil Dajnowski (Polonia Lidzbark Warmiński)

Pomocnik mecz z Motorem Lubawa rozpoczął w podstawowym składzie, a na murawie znajdował się równo przez godzinę. W tym czasie Polonia wbiła rywalom cztery bramki, jednak Kamil nie miał większego udziału przy żadnym z trafień.

Szymon Dowgiałło (Sokół Ostróda)

Obrońca Stomilu, który sezon 2022/2023 spędza na wypożyczeniu w Sokole Ostróda, w spotkaniu z Concordią Elbląg doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry do końca roku. W minionej kolejce „Duma Mazur” zremisowała na wyjeździe z Legionovią Legionowo.

Dawid Drzewiecki (Mrągowia Mrągowo)

Ostatni mecz z Polonią Iłowo Dawid Drzewiecki rozpoczął na ławce rezerwowych. Na placu gry pojawił się w 76. minucie przy wyniku 3:0. Ostatecznie Mrągowia pokonała rywali 5:0 i z dorobkiem 18 punktów zajmuje 5. miejsce w lidze.

Jakub Liter (Mamry Giżycko)

Mamry w minionej kolejce forBET IV Ligi zagrały na wyjeździe z beniaminkiem ligi, Romintą Gołdap. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:2, a przez 90 minut w zespole gości na boisku przebywał Jakub Liter.

Marceli Łukasiak (Polonia Lidzbark Warmiński)

Kolejne czyste konto zachował młody golkiper, który w wygranym 6:0 meczu z Motorem Lubawa grał przez 81. minut, w tym czasie rywale nie zagrozili poważnie bramce „Dumy Lidzbarka Warmińskiego”.

Adrian Morawski (Mrągowia Mrągowo)

Środkowy obrońca Mrągowii niedzielny mecz przeciwko Polonii Iłowo rozpoczął w podstawowej jedenastce. Piłkarze z Mrągowa nie mieli większych problemów z rozpracowaniem defensywy i już w 9. minucie wyszli na prowadzenie. W 20. minucie czerwoną kartką został ukarany bramkarz Polonii i w bramce zespołu z Iłowa stanął zawodnik z pola. Mecz zakończył się wynikiem 5:0, a Mrągowia zaliczyła trzecie czyste konto w tym sezonie.

Jakub Mysiorski (Sokół Ostróda)

Skrzydłowy w sobotnim meczu z Legionovią Legionowo grał „od deski do deski”, a jego Sokół zremisował z faworyzowanym do zwycięstwa gospodarzem. To właśnie po jego dośrodkowaniu bramkę wyrównującą zdobył Maksym Kventsar.

Maciej Oworuszko (Polonia Lidzbark Warmiński)

Pomocnik w sobotnim meczu z Motorem Lubawa nie znalazł się w kadrze meczowej. Jego zespół pewnie pokonał gości z Lubawy aplikując rywalom sześć bramek.

Mateusz Pajdak (Olimpia Olsztynek)

W meczu 10. kolejki forBET IV Ligi Olimpia Olsztynek grała na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2, a Mateusz Pajdak na murawie pojawił się na ostatnie trzy minuty podstawowego czasu gry.

Krystian Skutnik (DKS Dobre Miasto)

Prawy wahadłowy na murawie w meczu z Huraganem Morąg wszedł w 83. minucie przy wyniku 0:2. To właśnie po faulu na Krystianie zawodnik gości, Adam Kapusta, obejrzał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Mimo gry w dziesiątkę zawodnicy z Morąga w 90. minucie ustalili wynik na 0:3.

Hubert Świder (Polonia Lidzbark Warmiński)

19-letni pomocnik mecz z Motorem Lubawa rozpoczął na ławce rezerwowych. Na murawie zameldował się w 60. minucie, gdy zmienił innego z wypożyczonych zawodników Stomilu, Kamila Dajnowskiego. Jego zespół rozbił gości aż 6:0.

Michał Żukowski (GKS Wikielec)

W sobotę GKS Wikielec podejmował u siebie rezerwy Olimpii Elbląg. Spotkanie zakończyło się szóstym z rzędu zwycięstwem gospodarzy u siebie, którzy pokonali Olimpię 3:1. Wahadłowy na boisku przebywał przez 63. minuty.

Dane statystyczne: regiowyniki.pl