Tydzień zakończony grą kontrolną

W piątkowe przedpołudnie odbyła się gra wewnętrzna. Mecz rozgrywany był w dwóch połowach trwających po 35 minut.

Trener Piotr Jacek podzielił piłkarzy Stomilu na dwie drużyny: żółtych i różowych. Tak prezentowały się składy obu drużyn:

Różowi: Konrad Syldatk, Szymon Dowgiałło, Jakub Tecław, Rafał Remisz (B. Florek 36′), Dominik Urban, Maciej Spychała, Karol Żwir, Filip Szabaciuk, Jakub Brdak, Mateusz Powązka, Jakub Mysiorski (zawodnik testowany 36′).

Żółci: Zawodnik testowany (M. Łukasiak 36′), Igor Jędrzejczyk (zawodnik testowany 36′), zawodnik testowany, Adrian Morawski, Jakub Banul, zawodnik testowany, zawodnik testowany (D. Drzewieck 36′), Mateusz Drabiszczak, zawodnik testowany (Ł. Borkowski 36′), zawodnik testowany (J. Mysiorski 36′), Michał Bendyk (zawodnik testowany 36′)

Wynik spotkania otworzył zespół różowych. Lewą flanką pobiegł Jakub Brdak, który zgrał piłkę do wbiegającego Jakuba Mysiorskiego. 19-latek pewnym uderzeniem z kilku metrów wpakował piłkę do siatki. Bramkę na 2:0 strzałem zza pola karnego ponownie Jakub Mysiorski. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Pierwszą i ostatnią bramkę w drugiej części spotkania zdobył po indywidualnym rajdzie jeden z zawodników testowanych. Tym samym zespół „różowych” zwyciężył 3:0.

Informujemy, że Filip Wójcik oraz Hubert Szramka nie wzięli udziału w sparingu z powodu niegroźnych problemów zdrowotnych.