Liga Makroregionalna U19: Huragan Morąg – Stomil Olsztyn 1:3

Zespół prowadzony przez trenera Adama Zejera pokonał na wyjeździe 3:1 drużynę MKS Huragan Morąg. Bramki dla Stomilu Olsztyn zdobyli: Igor Zapałowski, Michał Bendyk oraz Bartosz Florek.

Wszystkie gole dla „Dumy Warmii” padły w pierwszej połowie. Wynik spotkania otworzył Igor Zapałowski, który wykończył dośrodkowanie autorstwa Dawida Drzewieckiego. Na 2:0 podwyższył Michał Bendyk, który wykorzystał zamieszanie przy rzucie wolnym i z bliskiej odległości wpakował piłkę do pustej bramki. Jeszcze przed przerwą trzecią bramkę po kontrze dołożył Bartosz Florek.

Druga połowa to nieco spokojniejsza gra i pewne utrzymywanie wysokiego prowadzenia. Pięć minut przed końcem spotkania gospodarze zdobyli swoją pierwszą i jak się okazało ostatnią bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla „biało-niebieskich”. Po 4. kolejkach juniorzy Stomilu mają na koncie już osiem punktów i pozostają niepokonani.

Skład Stomilu Olsztyn: 42. Olszewski Rafał, 5. Kuleszo Patryk (O. Wojnach 80′), 10. Brdak Jakub, 11. Banul Jakub, 17. Drabiszczak Mateusz, 20. Bendyk Michał (K. Skutnik 50′), 22. Morawski Adrian, 28. Drzewiecki Dawid, 33. Borkowski Łukasz (K. Maluchnik 75′), 77. Florek Bartosz, 97. Zapałowski Igor.