Mecz towarzyski: Stomil Olsztyn – Wisła Płock 1:2

W trakcie dwutygodniowej przerwy piłkarze „Dumy Warmii” rozegrali mecz towarzyski z Wisłą Płock. Lepsi okazali się „Nafciarze”, którzy pokonali Stomil 1:2.

W 11. minucie w polu karnym faulowany był Jorginho. Rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Sekulski i to Wisła Płock wyszła na prowadzenie już w pierwszym kwadransie meczu. Kilka minut później gola na 0:2 ponownie zdobył Sekulski.

Zawodnicy Stomilu nie pozostawali bierni na boiskowe wydarzenia i ruszyli do ataku. W 25. minucie bramkę kontaktową dla „biało-niebieskich” strzelił Łukasz Moneta. Jak się później okazało, był to ostatni gol w tym spotkaniu. Po zmianie stron obie drużyny miały swoje sytuacje, ale zabrakło skutecznej finalizacji.

Skład początkowy Stomilu Olsztyn:

1. Budzyński Dominik, 10. Żwir Karol, 3. Remisz Rafał, 41. Lafrance Kevin, 6. Straus Jonatan, 88. Wójcik Filip, 8. Spychała Maciej, 63. Kisiel Jakub, 44. Toporkiewicz Krzysztof, 13. Moneta Łukasz, 9. Sobol Hubert.