Przegrywamy 0:4 z Górnikiem Polkowice

W 24. kolejce Fortuna 1. Ligi przegrywamy 0:3 z Górnikiem Polkowice na własnym boisku.

Pierwszą groźną sytuację stworzyli sobie goście, ale wykończenie pozostawiało wiele do życzenia i piłka przeleciała obok bramki. W pierwszym kwadransie Górnik miał jeszcze jedną niezłą sytuację, ale futbolówka ponownie przeszła obok bramki strzeżonej przez Kacpra Tobiasza. W 24. minucie z kilku metrów po rzucie rożnym uderzał Kevin Lafrance, ale świetnie interweniował Jakub Szymański. Tuż przed przerwą sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości. Wynik spotkania z 11 metrów otworzył Mateusz Piątkowski. Na przerwę schodzimy z wynikiem 0:1.

Tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Eryk Sobków. W 63. minucie trzecią bramkę dla drużyny gości zdobył ponownie Sobków. 15. minut przed końcem z dystansu próbował Wojciech Reiman, ale bez skutku. Na minutę przed końcem wynik ustalił Piątkowski.

Skład Stomilu: 25. Kacper Tobiasz, 6. Straus Jonatan (B. Czajka 66′), 22. Jonathan Simba Bwanga, 41. Lafrance Kevin, 10. Żwir Karol, 7. Tymosiak Tomasz (S. Shibata 66′), 13. Moneta Łukasz, 44. Toporkiewicz Krzysztof (F. Wójcik 57′), 63. Kisiel Jakub (W. Reimann 45′), 77. Mikita Patryk, 11. Hubert Sobol (H. Szramka 75′).

Skład Górnika Polkowice: 74. Jakub Szymański, 4. Jarosław Ratajczak,6. Rafał Karmelita (M. Opalacz 82′), 10. Ahmed Hafez (F. Baranowski 55′), 13. Adrian Purzycki (B. Żółądź 82′), 23.  Eryk Sobków, 25. Karol Fryzowicz, 27. Marcin Biernat, 37. Mateusza Piątkowski, 43. Antoni Kozubal, 55. Michał Bojdys.

Żółte kartki dla Stomilu: Tomasz Tymosiak 37′, Jakub Kisiel 44′, Jonathan Simba Bwanga 57′, Wojciech Reiman 64′.

Żółte kartki dla Górnika: Marcin Biernat 21′, Ahmed Hafez 31′.