Tomasz Żukowski dołącza do „biało-niebieskiej” drużyny

Informujemy, że do naszego klubu dołącza Tomasz Żukowski, który będzie zajmował się pozyskiwaniem sponsorów i inwestorów.

Powiedz na początek kilka słów o sobie.
– Kibicem Stomilu jestem od dziecka, pamiętam mecze sprzed kilkudziesięciu lat. Dziwnie brzmi, ale jestem stary. Jestem z Zatorza, mój tata zaraził mnie sportem, ale nie zaraził miłością do klubu, bo on był kibicem Warmii. Ja od zawsze kibicuję Stomilowi. Od kilku lat organizuję eventy sportowe, wraz ze wspólnikami prowadzimy akademię siatkówki oraz organizujemy najlepsze obozy siatkarskie w Polsce. Z bratem prowadzimy pub na olsztyńskiej starówce. 

W jaki sposób dołączyłeś do nas i kiedy?
– Dwa tygodnie temu po rozmowie z prezesem Arkiem Tymińskim, z którym się znamy, lubimy i często rozmawiamy o Stomilu. Tak jak powiedziałem, serce mam biało-niebieskie, więc z chęcią dołączyłem do zespołu ludzi, którzy zaangażowali się w nasz klub w 100% i też dam z siebie wszystko, abyśmy mogli coraz bardziej optymistycznie myśleć o kolejnych sezonach.

Czym się będziesz dokładnie zajmował w klubie?
– W skrócie pozyskiwaniem sponsorów i inwestorów oraz organizowaniem wszelkich akcji promocyjnych, które mogą pomóc w znalezieniu dodatkowych funduszy dla klubu. Na pewno będę chciał dokonać trochę zmian organizacyjnych, aby uczynić Stomil bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych sponsorów. 

Czy coś już się udało zrobić?
– Jak na dwa tygodnie pracy to nie jest źle. Wymyśliłem akcję z portretem Andrzeja Biedrzyckiego, którego nieodpłatnie namalował mój przyjaciel Robert Listwan i która powstała przy dużym udziale kibiców. Portret ten trafi na koszulki. Jesteśmy na etapie tworzenia aplikacji, która będzie fajnym narzędziem dla olsztynian. Aplikacja jest tworzona przez Bartka Pytkę – programistę i wieloletniego kibica Stomilu. Domówiłem szczegóły współpracy z Kubą Nowowieyskim z Twojego Kuriera Olsztyńskiego, który będzie partnerem medialnym. Organizujemy na stadionie VIP-room z prawdziwego zdarzenia oraz planujemy wydawanie biuletynu dotyczącego naszych sponsorów oraz Klubu STO. Jestem po kilku spotkaniach i kolejne mam zaplanowane. Walczymy dla Stomilu.

Czy macie obecnie jakieś programy czy pakiety dla sponsorów?
– Oczywiście, mamy szereg pakietów sponsorskich dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Jest również atrakcyjna propozycja związana z członkostwem w Klubie STO. Całość została uatrakcyjniona nowościami, które czekają sponsorów i inwestorów już od najbliższego meczu ligowego przeciwko Widzewowi.

Witamy i życzymy powodzenia!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij