Stomil Mistrzem Polski po raz drugi!

Piłkarki Stomilu Olsztyn zostały Mistrzem Polski w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-17! Jest to drugie mistrzostwo, po tym jak w grudniu złote medale zdobyli chłopcy w kategorii U-13.

Podopieczne trenera Marka Maleszewskiego pokonały w finale AZS UAM Poznań 3:1. Przez cały turniej nie przegrały ani jednego spotkania.

Wyniki turnieju:

• 2:0 ROW Rybnik, 4:1 Ząbkovia Ząbki, 8:2 Prądniczanka Kraków
  • ćwierćfinał – 3:0 GKS Katowice
  • półfinał – 3:2 Tęcza Bydgoszcz
  • finał – 3:1 AZS UAM Poznań

Gratulacje dla zawodniczek i trenera!

W grudniu również Stomil Olsztyn został Młodzieżowym Mistrzem Polski w Futsalu U-13.

Z tej okazji, w poniedziałek młodzi mistrzowie wizytowali u prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.