Piotr Czuryłło dołącza do „biało-niebieskiej” drużyny

Informujemy, że do naszego Klubu dołącza Piotr Czuryłło, który będzie zarządzał działem marketingu. Wiemy, że oddajemy te działania w dobre ręce. Ręce osoby, która ma wieloletnie zawodowe doświadczenie w tym obszarze, uzupełnione o odpowiednie wykształcenie oraz szereg branżowych szkoleń.

Piotr będzie pełnił również funkcję rzecznika prasowego Klubu, będąc odpowiedzialnym za kontakt z mediami. Będzie odpowiadał za zbudowanie zespołu pracowników lub współpracowników odpowiedzialnych za obszar marketingu i mediów klubowych.

Jednocześnie, co ważne, Piotr jest wychowankiem naszego Klubu, grał w rezerwach Stomilu, był trenerem naszej Akademii, a przede wszystkim jest wiernym kibicem „Dumy Warmii”.

Piotr współpracuje z Klubem już od kilku tygodni, a jego pierwszym pomysłem było zapełnienie całego stadionu w meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

Obyśmy mogli ogłaszać w najbliższym czasie więcej równie udanych transferów do Klubu!

W przypadku jakichkolwiek sugestii i rekomendacji odnośnie działań Klubu w obszarze marketingu, zapraszamy do kontaktu z Piotrem, wszystkie one będą na pewno mile widziane: piotr.czuryllo@stomilolsztyn.com.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij