Raport z wypożyczeń

Przygotowaliśmy zestawienie zawodników Stomilu Olsztyn, którzy przebywają na wypożyczeniu w innych klubach i w miniony weekend rozegrali spotkania ligowe.

Jakub Staszak (GKS Bełchatów): Spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych podczas meczu z Chrobrym Głogów. GKS wygrał 1:0.

Vjačeslavs Kudrjavcevs (Widzew Łódź): Zagrał całe spotkanie przeciwko GKS-owi Tychy. Widzew przegrał 0:2.

Szymon Rak (Motor Lublin): Nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Górnikiem Polkowice. Motor zremisował 0:0.

Aleksander Kowalski (Elana Toruń): 80 minut w spotkaniu Elany Toruń z GKS-em Przodkowo. Elana pokonała rywali 4:0, a Aleksander Kowalski miał udział przy golu na 1:0.

Maciej Serbintowicz (GKS Wikielec): 23 minuty w sobotnim pojedynku z Błonianką Błonie. GKS przegrał 0:1.

Filip Wójcik (GKS Wikielec): Nie wystąpił w starciu z Błonianką Błonie, gdzie GKS uległ rywalom 0:1.

Sebastian Jarosz (Znicz Biała Piska): Znicz Biała Piska wygrał z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:1. Sebastian Jarosz cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Michał Sobieski (ŁKS 1926 Łomża): Cały mecz bramkarza. ŁKS 1962 pokonał Cresovię Siemiatycze 6:0.