Trenerski dwugłos po #GKŁSTO

Przedstawiamy tekstowy zapis konferencji po spotkaniu 32. kolejki Fortuna 1 Liga Górnik Łęczna – Stomil Olsztyn, gdzie zremisowaliśmy 1:1.

Piotr Klepczarek (trener Stomilu Olsztyn): – Myślę, że było interesujące spotkanie. Zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie mogły paść bramki dla obu zespołów. Dziękuję zawodnikom za ten mecz, bo dali z siebie maksa bez względu na to, co się dzieje wokół klubu. Dziękuję również swoim kibicom, że pofatygowali się na wyjazd tak daleko od Olsztyna i wspierali zespół. Minusem niedzielnego spotkania są kontuzje Huberta Szramki i Jakuba Mosakowskiego. To nasi wychowankowie którzy mieli łapać w końcówce sezonu cenne minuty co niestety nie będzie możliwe.

Kamil Kiereś (trener Górnika Łęczna): – Bardzo pragnęliśmy wygrać. Stworzyliśmy sporo sytuacji. Od początku meczu ruszyliśmy na przeciwnika, jednak jeden błąd zaważył na tym że szybko straciliśmy bramkę. Zespół bardzo dobrze zareagował i szybko zdobył wyrównująca bramkę. Boli nas ten mecz. To ból, który jest w sercu, bo od jakiegoś czasu nie potrafimy wygrać meczu. To taki ból, który mężczyzna musi potrafić unieść. Ten punkt daje nam powrót do strefy barażowej. Musimy być w tym wszystkim razem do samego końca.

źródło: Górnik Łęczna