Sprzedaż biletów na mecz z Puszczą Niepołomice
Czternastego maja, od godziny 22:00 rusza zamknięta sprzedaż biletów na domowy mecz z Puszczą Niepołomice. Poniżej zamieszczamy informacje na temat sprzedaży wejściówek.
Pierwszeństwo zakupu biletu będą miały osoby posiadające karnet na jesień 2020/21 oraz osoby posiadające bilety na mecz z Arką Gdynia, który odbył się bez udziału publiczności siedemnastego października ubiegłego roku.
Sprzedaż zamknięta zakończy się dziewiętnastego maja o godzinie 22:00.
W ramach rekompensaty za niewykorzystane bilety przygotowaliśmy vouchery do wykorzystania w systemie biletowym (1 voucher = 1 darmowy bilet):
- karnetowicze (jesień 2020/21) – 5 x voucher
- bilet na Arkę Gdynia (w tym: „dwupak” i „trójpak”) – 1 x voucher
Voucher wykorzystuje się w podsumowaniu transakcji:
Numer vouchera można przekazać innej osobie. Jednak zadziałają one dopiero w sprzedaży otwartej.
Uwaga! Osoby, które w ramach rekompensaty otrzymały klubowe gadżety, nie znajdują się na liście sprzedaży zamkniętej oraz nie posiadają voucherów.
Osiemnastego oraz dziewiętnastego maja, w godzinach 17:00 – 19:00, w siedzibie klubu (al. Piłudskiego 69A, pokój nr 17) czynny będzie punkt wsparcia wymiany biletu, gdzie będzie można także odebrać koszulkę z okazji 75-lecia klubu w ramach pakietu: dwupak oraz trójpak.