Rezerwy | Remis z Ornetą

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 24. kolejki ForBET IV Liga pomiędzy Stomilem II Olsztyn a Błękitnymi Orneta. Drużyna Pawła Głowackiego zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli.

• Stomil II Olsztyn – Błękitni Orneta 1:1 (0:0)

1:0 – Mosakowski (51 k), 1:1 – Biesadziński (62)

Stomil II Olsztyn: Kanclerz – Puszkar (46 Szenfeld), Mosakowski, Szabaciuk, Jońca, Dajnowski (46 Świder), Pieńczykowski, Jurczak, Dowgiałło (46 Sobotka), Borkowski (46 Florek), Żukowski.

Mecz w Mrągowie. Stomil II gospodarzem.

Paweł Głowacki (trener Stomilu II): – Remis traktuję jako stratę dwóch punktów. Przez większość meczu dyktowaliśmy warunki gry. W pierwszej połowie graliśmy zbyt przewidywalnie. Po przerwie dokonałem czterech zmian, zmieniliśmy ustawienie i to poskutkowało, bo zaczęliśmy stwarzać sytuacje. Po zagraniu ręką w polu karnym gości arbiter podyktował dla nas rzut karny, który wykorzystał Jakub Mosakowski. Następnie stworzyliśmy trzy stuprocentowe sytuacje na podwyższenie rezultatu. Niestety, przy wyprowadzeniu piłki przydarzył nam się błąd, co wykorzystała drużyna Błękitnych.

Dwudziestego czwartego kwietnia zagramy na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński.