Raport z wypożyczeń

Przygotowaliśmy zestawienie zawodników Stomilu Olsztyn, którzy przebywają na wypożyczeniu w innych klubach i w miniony weekend rozegrali spotkania ligowe.

Jakub Staszak (GKS Bełchatów): Cały mecz na ławce rezerwowych podczas sobotniego spotkania z Łódzkim Klubem Sportowym zakończonego porażką 0:1.

Vjačeslavs Kudrjavcevs (Widzew Łódź): Bramkarz spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych. Widzew Łódź przegrał z Zagłębiem Sosnowiec 0:3.

Szymon Rak (Motor Lublin): Dwudziestojednoletni napastnik rozegrał drugą połowę meczu z rezerwami Śląska Wrocław. Motor uległ wrocławianom 2:3.

Aleksander Kowalski (Elana Toruń): W miniony weekend nastąpiła pauza w rozgrywkach trzeciej ligi grupy drugiej. Siódmego kwietnia Elana zagra z KP Starogard Gdański.

Maciej Serbintowicz (GKS Wikielec): Pomocnik zmienił w sześćdziesiątej siódmej minucie meczu z Bronią Radom Szymona Jajkowskiego. GKS Wikielec podzielił się punktami remisując 2:2.

Sebastian Jarosz (Znicz Biała Piska): Dość krótko trwał występ dwudziestojednoletniego zawodnika w sobotnim pojedynku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Sebastian Jarosz zmienił w sześćdziesiątej pierwszej minucie Patryka Woźniaka, a kilkanaście minut później opuścił boisko z powodu czerwonej kartki za niebezpieczny faul w okolicach środka boiska.

Michał Sobieski (ŁKS 1962 Łomża): Dwudziestoletni bramkarz zagrał całe spotkanie w barwach ŁKS-u 1926 Łomża. Jego zespół pokonał Dąb Dąbrowę Białostocką. ŁKS zajmuje trzecie miejsce w podlaskiej czwartej lidze.