Pierwsza przegrana w tym roku | Stomil II Olsztyn – MKS Korsze 1:2

Pierwszej porażki w tym roku w ForBET IV Liga doznały rezerwy Stomilu Olsztyn. Nasza drużyna przegrała z MKS-em Korsze 1:2.

• Stomil II Olsztyn – MKS Korsze 1:2 (0:1)

0:1 – Gąsiorowski (12), 0:2 – Lipowski (62), 1:2 – Puszkar (74)

Stomil II: Kanclerz – Puszkar, Jegliński (15 Morawski), Jurczak, Sadowski, Supranowicz (53 Kisiel) – Sobotka (53 Florek), Pieńczykowski, Walendykiewicz (70 Szenfeld) – Żukowski, Brdak (70 Borkowski).

Mecz w Korszach. Stomil II gospodarzem.

Paweł Głowacki (trener Stomilu II): – Dobrze weszliśmy w mecz, jednak to zespół z Korsz zdobył bramkę, która niepotrzebnie moim zawodnikom podcięła skrzydła. Do końca pierwszej połowy nie mogliśmy złapać swojego stylu gry. Po odbiorze graliśmy zbyt nerwowo. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo obiecująco, bo w ciągu pierwszych pięciu minut stworzyliśmy trzy bardzo dobre sytuacje, które powinniśmy zamienić na gole. W najmniej spodziewanym momencie, po rzucie rożnym straciliśmy drugą bramkę. Po tym golu rzuciliśmy się do odrabiania strat. Po golu Sebastiana Puszkara złapaliśmy kontakt i po chwili mieliśmy kolejną stuprocentową sytuację, której niestety nie wykorzystaliśmy. Do samego końca dążyliśmy do wyrównania. MKS bardzo skutecznie bronił się praktycznie całym zespołem. Zdecydowanie w tym meczu zawiodła nas skuteczność.