Raport z wypożyczeń

Przygotowaliśmy zestawienie zawodników Stomilu Olsztyn, którzy przebywają na wypożyczeniu w innych klubach i w miniony weekend rozegrali spotkania ligowe.

Jakub Staszak (GKS Bełchatów): Cały mecz na ławce rezerwowych podczas sobotniego spotkania z Odrą Opole zakończonego remisem 1:1.

Vjačeslavs Kudrjavcevs (Widzew Łódź): Bramkarz spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych. Widzew Łódź wygrał z GKS-em Jastrzębie 2:0.

Szymon Rak (Motor Lublin): Spotkanie Motoru z Garbarnią Kraków zostało odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego. Zespół Marka Saganowskiego zajmuje dziewiąte miejsce w drugiej lidze.

Aleksander Kowalski (Elana Toruń): W piątek Elana Toruń podejmowała wicelidera – Świt Skolwin. Torunianie przegrali 0:1, a Aleksander Kowalski zagrał całe spotkanie oraz otrzymał żółtą kartkę. Elana plasuje się na czwartej pozycji w tabeli.

Maciej Serbintowicz (GKS Wikielec): Trzecie spotkanie w tym sezonie rozegrał w barwach GKS-u Wikielec pomocnik Maciej Serbintowicz. Dziewiętnastolatek wszedł w osiemdziesiątej pierwszej minucie meczu z Bronią Radom. Drużyna Wojciecha Tarnowskiego przegrała z niżej notowanym zespołem 1:2. GKS znajduje się na piętnastym miejscu w tabeli trzeciej ligi grupy pierwszej.

Sebastian Jarosz (Znicz Biała Piska): Pomocnik wszedł na boisko w sześćdziesiątej trzeciej minucie spotkania z RKS-em Radomsko zmieniając Macieja Famulaka. Na kilkanaście minut przed końcem spotkania Sebastian Jarosz uderzył na bramkę RKS-u. Po rykoszecie od obrońcy piłka wpadła pod nogi Bartosza Giełażyna, który pokonał golkipera przyjezdnych. Znicz zwyciężył 1:0. Drużyna Ryszarda Borkowskiego jest na trzecim miejscu w tabeli trzeciej ligi grupy pierwszej.

Michał Sobieski (ŁKS 1962 Łomża): Dwudziestoletni bramkarz w niedzielę zagrał całe spotkanie w barwach ŁKS-u 1926 Łomża. Jego zespół pokonał Spartę Szepietowo 3:1. ŁKS zajmuje trzecie miejsce w podlaskiej czwartej lidze.