Raport z wypożyczeń

Przedstawiamy raport z wypożyczeń naszych zawodników do innych klubów.

Jakub Staszak (GKS Bełchatów): Osiemnastoletni obrońca zmienił Damiana Hilbrychta w 89. minucie starcia GKS-u Bełchatów z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. „Brunatni” przegrali 1:2 i zajmują szesnaste miejsce w tabeli Fortuna 1 Liga.

Vjačeslavs Kudrjavcevs (Widzew Łódź): Cały mecz na ławce rezerwowych. Widzew wygrał z Chrobrym Głogów 1:0.

Aleksander Kowalski (Elana Toruń): Trzynastego marca Elana Toruń, w której obecnie występuje obrońca wypożyczony ze Stomilu, pokonała Unię Swarzędz 1:0. Nasz zawodnik rozegrał całe spotkanie. Toruński zespół zajmuje czwarte miejsce w trzeciej lidze grupy drugiej.

Szymon Rak (Motor Lublin): Nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Olimpią Elbląg.

Maciej Serbintowicz (GKS Wikielec): Szesnaście minut zagrał dziewiętnastoletni pomocnik w sobotnim pojedynku przeciwko Legionovii. GKS Wikielec przegrał 0:3 i plasuje się na czternastej pozycji w trzeciej lidze grupy pierwszej.

Sebastian Jarosz (Znicz Biała Piska): Dwudziestojednoletni pomocnik zagrał od pierwszej minuty w starciu Znicza z Olimpią Zambrów. Sebastian Jarosz otrzymał żółtą kartkę. Został zmieniony na dwadzieścia minut przed końcem meczu. Znicz zremisował 1:1.

Michał Sobieski (ŁKS 1962 Łomża): Nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie czwartej ligi z Wigrami II Suwałki.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij