Rezerwy | Sześć bramek w starciu z rezerwami Lechii

Formę rezerw Stomilu Olsztyn sprawdziła Lechia II, która na co dzień gra w czwartej lidze pomorskiej i zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Drużyna Pawła Głowackiego oraz Łukasza Jeglińskiego przegrała w sobotę 2:4.

• Lechia II Gdańsk – Stomil II Olsztyn 4:2

Bramki dla Stomilu II: Dowgiałło, Jegliński.

Stomil II: Szerejko (Babecki 70) – Jurczak (Dziemidowicz 60), Dowgiałło, Supranowicz (Sadowski 45), Wlendykiewicz (Supranowicz 45, Przychodzki 75), Świder (Pieńczykowski 45), Jegliński (Zdunek 45), Żukowski (Grzeszczyk 60), Borkowski (Szymański 45), Puszkar (Kisiel 45), Mysiorski (Krogól 60)

Paweł Głowacki (trener Stomil II): – Sparing z bardzo wymagającym przeciwnikiem. W składzie Lechii zagrał bardzo dobrze znany z boisk ekstraklasy Żarko Udovicic. W długich fragmentach pierwszej połowy toczyła się wyrównana gra. Lechia oddała na naszą bramkę w pierwszych trzydziestu minutach trzy strzały i wszystkie zakończyły się golami. Mojej drużynie należy się szacunek za doprowadzenie do rezultatu 2:3. Pierwsze trafienie nastąpiło po strzale głową Dowgiałło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Puszkara. Autorem drugiego gola był Łukasz Jegliński, który również pokonał „główką” golkipera gdańszczan. Szkoda sytuacji Filipa Szymańskiego, który na samym początku drugiej części meczu miał dobrą sytuację na doprowadzenie do remisu. Na dwadzieścia minut przed końcem straciliśmy dość kuriozalną bramkę na 2:4.