Paweł Zagumny spotkał się z drużyną rezerw Stomilu

Do niecodziennego spotkania doszło we wtorkowe popołudnie na stadionie przy Piłsudskiego 69A. Drużyna rezerw Stomilu spotkała się z Pawłem Zagumnym – byłym siatkarzem, wielokrotnym reprezentantem Polski. Z naszą narodową reprezentacją wywalczył m.in. mistrzostwo Europy i mistrzostwo świata oraz zdobył złoty medal w Lidze Światowej. W latach 2003 – 2009 grał w Olsztynie w barwach AZS-u. 

– Paweł przebywał w Olsztynie na kilkudniowym zgrupowaniu. Ma firmę, która organizuje tego typu obozy osobom aspirującym do gry w siatkówkę – powiedział Paweł Głowacki, trener Stomilu II. –  Chcieliśmy, żeby doszło do takiego spotkania z naszymi zawodnikami. Chodziło głównie o to, aby podzielił się swoim doświadczeniem w kierowaniu karierą sportowca. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak przebiegało spotkanie, bo Paweł odpowiadał na każde pytanie bardzo szczegółowo. Opowiadał także sporo ciekawych anegdot. Mamy nadzieję, że wpłynie to na naszych zawodników, bo chcemy, aby spotykali się ze sportowcami, którzy osiągnęli coś w życiu, gdyż w ten sposób piłkarze mogliby czerpać wzorce – dodał. 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij