Zwycięstwo rezerw z Wisłą Płock (2003)

W sobotnim sparingu Stomilu II Olsztyn z Wisłą Płock lepsi okazali się zawodnicy Pawła Głowackiego oraz Łukasza Jeglińskiego. Rezerwy zwyciężyły aż 6:0.

• Wisła Płock (2003) – Stomil II Olsztyn 0:6 (0:0)

Bramki zdobyli: Krogól (trzy), Borkowski, Walendykiewicz oraz zawodnik testowany.

I połowa: Troshupa – Kotarba, Dziemidowicz, Sadowski, Jurczak, Walendykiewicz, Szymański, Kisiel, Supranowicz, Borkowski oraz zawodnik testowany.

II połowa: Szerejko – Przychodzki, Dowgiałło, Supranowicz, Puszkar, Zdunek, Walendykiewicz, Grzeszczyk, Borkowski, Krogól oraz zawodnik testowany.

Paweł Głowacki (trener Stomilu II): – Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Trener Wisły powiedział do mnie, że nie mają dość wyrównanej kadry i to było widać. Druga odsłona meczu w wykonaniu naszych rywali była o wiele słabsza, czego efektem były nasze bramki. Dziękujemy Wiśle Płock za bardzo miłe przyjęcie oraz zorganizowanie nam ciepłych posiłków. Zagraliśmy w dość trudnych warunkach atmosferycznych i na boisku było ślisko.