Raport z wypożyczeń

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie zawodników Stomilu Olsztyn, którzy przebywają na wypożyczeniu w innych klubach.

Jakub Mosakowski (Błękitni Stargard): W minionym tygodniu zagrał pełen wymiar czasowy w dwóch spotkaniach Błękitnych Stargard. W środę Błękitni pokonali w zaległym meczu rezerwy Lecha Poznań 1:0, a dwudziestoletni obrońca zakończył starcie z żółtą kartką. Niedzielny pojedynek ze Zniczem Pruszków zakończył się porażką Błękitnych 2:3. Jakub Mosakowski rozegrał pięćdziesiąt pięć minut.

Szymon Rak (Motor Lublin): Dwadzieścia siedem minut w meczu z Hutnikiem Kraków. Motor zwyciężył 3:0.

Aleksander Kowalski (Kotwica Kołobrzeg): Pięć minut obrońcy w zaległym meczu z 11. kolejki trzeciej ligi. Kotwica Kołobrzeg zremisowała 1:1 z Gryfem Wejherowo.

Jakub Jurczak, Filip Wójcik (GKS Wikielec): Jakub Jurczak wszedł w sześćdziesiątej minucie meczu. Filip Wójcik nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. GKS wygrał 1:0.

Michał Sobieski (Huragan Morąg): Huragan Morąg przegrał z 0:5 z Legią II Warszawa, a Michał Sobieski nie znalazł się w wyjściowej jedenastce na ten mecz.

Mateusz Jońca (Granica Kętrzyn): Spotkanie 19. kolejki ForBET IV Liga z Błękitnymi Orneta zostało przełożone na dwudziestego ósmego listopada.