Raport z wypożyczeń

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie zawodników Stomilu Olsztyn, którzy przebywają na wypożyczeniu w innych klubach i w miniony weekend rozegrali spotkania ligowe.

Jakub Mosakowski (Błękitni Stargard):  8. listopada Błękitni grali z Pogonią Siedlce. Jakub Mosakowski rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna przegrała 1:2. Błękitni zajmują 16. miejsce w tabeli.

Szymon Rak (Motor Lublin): 20-letni napastnik w 73. minucie meczu Motoru ze Stalą Rzeszów zmienił Kamila Kumocha. Beniaminek drugiej ligi wygrał ze Stalą 1:0.

Jakub Jurczak, Filip Wójcik (GKS Wikielec): Jakub Jurczak wszedł w 88. minucie zmieniając Kamila Cistowskiego. Filip Wójcik nie znalazł się na ławce rezerwowych. GKS pokonał na własnym boisku Pelikana Łowicz 2:1.

Michał Sobieski (Huragan Morąg): Michał Sobieski spędził całe spotkanie z KS-em Wasilków na ławce rezerwowych. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Mateusz Jońca (Granica Kętrzyn): Granica mierzyła się z MKS-em Korsze. Kętrzynianie przegrali 0:1, tracąc gola po rzucie karnym sprokurowanym faulem Mateusza Jońcy.