W miniony weekend nasze grupy młodzieżowe rozegrały spotkania w swoich ligach. Prezentujemy komplet rezultatów.


B1 Junior Młodszy „Ekstraklasa gr. mistrzowska”

  • ZKS Olimpia Elbląg – Stomil Olsztyn S. A. (trener Adam Zejer) – nie odbył się z powodu zagrożenia epidemicznego

B1 Junior Młodszy „Ekstraklasa gr. spadkowa”

  • ZKS Olimpia II Elbląg – Stomil II Olsztyn S. A. (tr. Bartłomiej Duda) – nie odbył się z powodu zagrożenia epidemicznego

C1 Trampkarz „ProTrainUp Ekstraklasa”

  • UKS SP Legia-Bart Bartoszyce – Stomil Olsztyn S. A. (tr. Michał Kraszewski) 2:4 (1:2)

1:0 – Niedźwiedzki (14), 1:1 – Psujek (18), 1:2 – Pietrzak (36), 2:2 – Niedźwiedzki (43), 2:3 – Pietrzak (46), 2:3 – Stendel (75).

Stomil Olsztyn S. A.: Grudziecki – Zapert, Olszewski, Stendel, Psujek, Drężek, Gawdziński, Pietrzak (k.), Sobania (41 Bartczak), Kazimierczyk, Walczak (60 Płocharczyk).


Centralna Liga Juniorek U-17

  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – AS Stomil Olsztyn (trener: Marek Maleszewski) 0:5 (0:2)

0:1 – Kowalewska (18), 0:2 – Dziemidowicz (35), 0:3, 0:5 – Gadomska (67, 76), 0:4 – Markowska (76).

AS Stomil Olsztyn: Bogacka – Bartnikowska (80 Chaber), Taranowska, Gadomska (78 Furgała), Olender (56 Markowska), Korzec (k.) (80 Długozima), Żukowska, Dziemidowicz (78 Wilczewska), Turkowska, Milewska (78 Bielasta), Kowalewska (56 Stefańska).

Trampkarz

I liga wojewódzka C2 (Grupa 2)

  • OKS Sokół Ostróda – AS Stomil II Olsztyn (trener: Marek Maleszewski) – przełożone na 28.10.2020, godz. 18:00

ProTrainUp Ekstraklasa C2 

  • AS Stomil Olsztyn (trener: Andrzej Mierzejewski) – DKS Wkra Działdowo 3:1 (1:0)

1:0, 3:1 – Bronakowski (35, 80+3), 1:1 – Sobiech (51), 2:1 – Kryński (63).

AS Stomil Olsztyn: Tyszka – Kątek (k.), Wtulich, Jachimowicz, Januszewicz, Rybiński, Szulc, Klimkiewicz,  Zimerman, Kryński, Bronakowski.
Zagrali także: Drąg.

I liga wojewódzka C2 (Grupa 3)

  • RKS Orlęta REMA Reszel – AS Stomil Olsztyn (trener: Andrzej Mierzejewski) 0:22 (0:9)

0:1, 0:6 – Kowalski (3, 32), 0:2, 0:16, 0:17, 0:20 – Cybul (9, 61, 64, 70), 0:3, 0:13 – Szewczak (14, 49), 0:4 – Wronka (17 (k.)), 0:5, 0:8, 0:12, 0:19 – Birkos (27, 34, 47, 69), 0:7, 0:21 – Kunicki (33, 73), 0:9 – Rutkowski (37), 0:10, 0:15 – Drozd (43, 60), 0:11, 0:14, 0:22 – Mandziuk (44, 56, 79), 0:18 – Galewski (68).

AS Stomil Olsztyn: Wronka – Birkos, Mandziuk, Szewczak, Kowalski, Cybul, Rutkowski, Mania,  Kunicki (k.), Markiewicz, Fokow.
Zagrali także: Galewski, Drozd, Danielak.


Młodzik

ProTrainUp Ekstraklasa D1 grupa 2

  • AP Ostróda – AS Stomil Olsztyn (trener: Piotr Krztoń) 0:2 (0:2)

0:1 – trafienie samobójcze (10), 0:2 – Kopeć (18).

AS Stomil Olsztyn: Krztoń – Chrobak, Lis, Łastowski, Kulesza, Dymek, Kozłowski (k.), Abramowicz, Kopeć.
Zagrali także: Łowicki, Mościbrocki, Orłowski, Smolicz, Szymkiewicz, Sarnowski, Szelugowski, Młodziejewski, Łotysz.

ProTrainUp Ekstraklasa D2

  • UKS Rona 03 Ełk – AS Stomil Olsztyn (trener: Kamil Maternik) 2:2 (1:1)

1:0 – Zastocki (1), 1:1 – Alancewicz (16), 2:1 – Wojtkowski (40), 2:2 – Zyra (47).

AS Stomil Olsztyn: Klewiado – Mielczarek, Radziwon, Zyra (k.), Alancewicz, Kopeć, Waszkiel, Gniadek, Jasinski.
Zagrali także: Seredocha – Wunderlich, Zwoliński, Piskor, Kowalewski, Wykowski.

I liga wojewódzka D1 Młodzik gr. 3

  • AS Stomil Olsztyn (trener: Krzysztof Bartycha) – SKS Szczytno 

 

I liga wojewódzka D2 Młodzik (grupa 2)

  • AS Stomil Olsztyn (trener: Grzegorz Goliaszewski) – AP Polonia 2018 Pasłęk 3:0 (walkower) – drużyn AP Polonia Pasłęk wycofała się z rozgrywek.