W miniony weekend nasze grupy młodzieżowe rozegrały spotkania w swoich ligach. Prezentujemy komplet rezultatów.


 

Junior

Baraże A1 Junior

  • ITS Jeziorak Iława – Stomil Olsztyn S. A. (tr. Paweł Głowacki) 2:0 (1:0)

1:0 – Lewandowski (43), 2:0 – Zakrzewski (75)

Stomil Olsztyn S.A.: Kanclerz – Zapałowski, Morawski, Dziemidowicz, Drabiszczak (60 Krztoń), Supranowicz, Zdunek, Gawryś (60 Oworuszko), Szymański (46 Krogól), Szenfeld, Wołoszyn (60 Radziński).

B1 Junior Młodszy „Ekstraklasa gr. mistrzowska”

  • Stomil Olsztyn S. A. (trener Adam Zejer) – UKS NAKI Olsztyn 11:0 (5:0)

1:0 – Grablewski (4), 2:0 – Brdak (6), 3:0, 5:0 – Szenfeld (12, 33),  4:0 – Zapałowski (25), 6:0, 9:0, 10:0 – Kuształa (48, 77, 79), 7:0 – Liter (60), 8:0 – Rudnicki (71), 11:0 – Banul (80).

Stomil Olsztyn S.A.: Olszewski (46 Wójcik) – Szenfeld (46 Wojnach), Gawryś (46 Rudnicki), Stryjek, Drabiszczak (46 Banul), Babalski, Grablewski, Brdak (46 Kuształa), Morawski (46 Błaut), Zapałowski (46 Drzewiecki), Liter.

B1 Junior Młodszy „Ekstraklasa gr. spadkowa”

  • Stomil II Olsztyn S. A. (trener Bartłomiej Duda) – KKS Warmia Olsztyn 5:0 (3:0)

1:0, 2:0, 4:0 – Jędrzejczyk (3, 8, 74), 3:0 – Baniewski (41), 5:0 – Kukliński (90).

Stomil II Olsztyn S. A.: Babecki (70 Stankiewicz) – Oworuszko (46 Romanek), Luberski, Radziński (46 Kucharzewski), Krztoń (46 Kruczyk), Baniewski, Mróz, Borzymowski, Wołoszyn (46 Kukliński), Walko, Jędrzejczyk.

C1 Trampkarz „ProTrainUp Ekstraklasa”

  • Stomil Olsztyn S. A. (trener Michał Kraszewski) – ITS Jeziorak Iława 4:1 (2:0)

1:0, – Domagalski (15), 2:0 – Stendel (23), 2:1 – Kowalkowski (45), 3:1 – Walczak (68), 4:1 – Trypucki (76).
czerwona kartka: Sawicki (Jeziorak) (36)

Stomil II Olsztyn S. A.: Wasilewski (41 Grudziecki) – Pietrzak, Domagalski (40 Olszewski), Bartczak (60 Sarnowski), Trypucki, Stendel (60 Walczak), Drężek, Psujek, Kołakowski, Sobania (78 Płocharczyk), Kazimierczyk.


Trampkarz

I liga wojewódzka C2 (Grupa 2)

  • AS Stomil II Olsztyn (trener Marek Maleszewski) – MKS Start Nidzica 0:0

AS Stomil II Olsztyn: Bogacka – Żukowska, Turkowska, Wilczewska, O. Prusik, Kowalczyk, Kamińska, Wolak, Dukat, Dłuska, Wółkiewicz
Zagrały także: Czasnojć – Soliwoda, Bednarczyk, Kołosowska, Zagórska, Farelnik

ProTrainUp Ekstraklasa C2 

  • UKS Mały Jeziorak Iława – AS Stomil Olsztyn (trener: Andrzej Mierzejewski) 1:3 (1:2)

0:1 – Kątek (30), 0:2, 1:3 – Jachimowicz (32, 43), 1:2 – Ciszewski (34).

AS Stomil Olsztyn: Wronka – Mandziuk, Kątek, Wtulich, Jachimowicz, Januszewicz, Rybiński, Klimkiewicz, Kryński, Myszkowski, Bronakowski.
Zagrali także: Birkos, Kowalski, Szulc, Urbański, Zimerman.


Młodzik

ProTrainUp Ekstraklasa D1 grupa 2

  • AS Stomil Olsztyn (trener: Piotr Krztoń) – UKS Mały Jeziorak Iława 3:1 (3:0)

1:0 – Kulesza (8), 2:0 – Szymkiewicz (11), 3:0 – Dymek (22), 3:1 – Wolański (37).

AS Stomil Olsztyn: Krztoń – Grzegorczyk, Chrobak, Łowicki, Lis, Kulesza, Dymek, Łotysz, Kopeć.
Zagrali także: Mościbrocki, Smolicz, Szymkiewicz, Szelugowski Pa., Szelugowski Pi., Młodziejewski, Abramowicz.

ProTrainUp Ekstraklasa D2

  • AS Stomil Olsztyn (trener: Bartosz Maternik) – KS Constract Lubawa 2:2 (2:2)

0:1 – Fafiński (9), 0:2 – Szauer (10), 1:2, 2:2 – Alancewicz (17, 28).

AS Stomil Olsztyn: Klewiado – Mielczarek, Radziwon, Zyra, Alancewicz, Kopeć, Waszkiel, Gniadek, Jasinski.
Zagrali także: Seredocha – Wunderlich, Zwoliński, Piskor, Kowalewski, Wykowski.

I liga wojewódzka D1 Młodzik gr. 3

  • UKS NAKI Olsztyn – AS Stomil Olsztyn (trener: Krzysztof Bartycha) 1:4 (1:1)

1:0 – Pasik (5), 1:1, 1:2 – Sarnowski (23, 41), 1:3 – Kozłowski (44), 1:4 – Obidziński (50).

AS Stomil Olsztyn: Krztoń – Bryk, Orłowski, Bała, Tyryłło, Sarnowski, Godlewski, Kozłowski, Stanilewicz.
Zagrali także: Marzeion, Koczara, Wachciński, Gołąb, Obidziński, Bednarski, Tabaka, Chrostek, Naruszewicz.

I liga wojewódzka D2 Młodzik (grupa 2)

  • OKS Sokół Ostróda – AS Stomil Olsztyn (trener: Grzegorz Goliaszewski) 15:0 (7:0)

1:0 – Zawistowski (3), 2:0 -Wereda (7), 3:0 – Bojar (12) (k.), 4:0 – Klimowski (13), 5:0, 6:0 – Bojar (15, 18), 7:0 – Zawistowski (23), 8:0 – Wierszewski (33), 9:0, 10:0 – Nakonieczny (40, 41), 11:0 – Krasowski (42), 12:0 – Wereda (43), 13:0 – gol samobójczy (46), 14:0 – Zawistowski (49),15:0 – Klimowski (51).

AS Stomil Olsztyn: Augustyniak – Bartycha, Szunejko, Bors, Pieśko, Łukasik, Pikuła, Piekarski, Dramowicz.
Zagrali także: Benesz-Marszał, Kurek, Mostek.