Raport z wypożyczeń

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie zawodników Stomilu Olsztyn, którzy przebywają na wypożyczeniu w innych klubach i w miniony weekend rozegrali spotkania ligowe.

Jakub Mosakowski (Błękitni Stargard) – Mosakowski po udanym debiucie w nowym klubie i zdobyciu zwycięskiej bramki, w tym tygodniu miał przerwę, gdyż spotkanie ligowe z GKS-em Katowice zostało przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego.

Szymon Rak (Motor Lublin) – Drużyna Szymona Raka w minionej kolejce pauzowała.

Jakub Jurczak, Filip Wójcik (GKS Wikielec) – Zespół Jurczaka i Wójcika miał rozegrać w tej kolejce domowy mecz z drugim zespołem Jagiellonii Białystok, jednak spotkanie, z powodu zagrożenia epidemicznego, przeniesiono na 04 listopada 2020 r., na godz. 17:00.

Michał Sobieski (MKS „Kaczkan” Huragan Morąg) – Michał Sobieski znalazł się w kadrze meczowej na wyjazdowe spotkanie ligowe z Legionovią Legionowo, które zakończyło się remisem 1:1 (1:1). Gospodarze objęli prowadzenie już w 8′ spotkania za sprawą Andrzeja Trubehy, a w 45′ spotkania wyrównał, dobrze znany w Olsztynie, Piotr Łysiak.

Mateusz Jońca (KKS Granica Kętrzyn) – Jońca rozegrał 90 minut w wyjazdowym meczu ligowym przeciwko LKS Błękitnym Pasym. W meczu tym, lepsi okazali się gospodarze i wygrali 3:1 (2:0) po bramkach Stańczaka, Balcerzaka i Kowalewskiego, a drużyna Jońcy odpowiedziała honorowym trafieniem Swachy-Socka w doliczonym czasie gry. Po 14. kolejkach KKS Granica Kętrzyn, z dorobkiem 22 punktów, zajmuje 9. miejsce w tabeli ForBET IV Ligi.