W miniony weekend nasze grupy młodzieżowe rozegrały spotkania w swoich ligach. Prezentujemy komplet rezultatów.

 


ZAGŁOSUJ NA SIŁOWNIĘ W AKADEMII STOMILU OLSZTYN W OLSZTYŃSKIM BUDŻECIE OBYWATELSKIM 


 

 

 

 

 

Młodzik

ProTrainUp Ekstraklasa D1 (Grupa 2)

  • AS Stomil Olsztyn (trener: Piotr Krztoń) – Olimpia Elbląg 2:3

1:0 – Orłowski (17), 2:0 – Łotysz (26), 2:1 – Klonowski (29), 2:2 – Małczyński (39), 2:3 – Kossakowski (56)

AS Stomil: Krztoń – Smolicz, Kozłowski, Kulesza, Łastowski, Mościbrocki, Orłowski, Sarnowski, Szymkiewicz.
Zagrali także: Abramowicz, Łotysz, Chrobak, Dymek, Grzegorczyk, Kopeć, Lis, Łowicki, Młodziejewski.

Fot. Paweł Piekutowski

ProTrainUp Ekstraklasa D2

  • AS Stomil Olsztyn (trener Bartosz Maternik) – Olimpia Elbląg 1:2

0:1 – Gregorek (24), 0:2 – Żołędziewski, 1:2 – Seredocha (57)

AS Stomil: Klewiado – Zyra, Radziwon, Mielczarek, Kopeć, Jasiński, Gniadek, Alancewicz, Waszkiel.
Zagrali także: Wykowski, Wunderlich, Seredocha, Kowalewski, Zwoliński

Fot. Paweł Piekutowski

I liga wojewódzka D1 (Grupa 3)

  • MKS Jeziorany – AS Stomil Olsztyn (trener Krzysztof Bartycha) 1:1

0:1 – Obidziński (7), 1:1 – Szpakowski (14)

AS Stomil: Szenfeld – Marzeion, Jabłoński, Obidziński, Bryk, Cieśla, Godlewski, Gołąb, Tyryłło
Zagrali także: Łotysz, Bednarski, Chrostek, Koczara, Naruszewicz, Tabaka


Trampkarz

I liga wojewódzka C2 (Grupa 3)

  • MKS Korsze – AS Stomil Olsztyn (trener Andrzej Mierzejewski) 0:2

0:1 – Cybul (74), 0:2 – Kunicki (78)

AS Stomil: Wronka – Szulc, Rutkowski, Markiewicz, Mania Kunicki, Kowalski, Jacihmowicz, Cybul, Bogusz, Birkos
Zagrali także: Szewczak, Galewski, Fokow, Drozd, Danielak, Peterwas

I liga wojewódzka C2 (Grupa 2)

  • AS Stomil II Olsztyn (trener Marek Maleszewski) – Iskra Narzym 12:0

1:0 – Boras (3), 2:0 – bramka samobójcza (16), 3:0 – Kamińska (18), 4:0 – J. Prusik (20), 5:0 – Boras (38), 6:0 – Kamińska (51), 7:0 – Zagórska (55), 8:0 – Boras (60), 9:0, 10:0 – Farelnik (66, 70), 11:0 – Kołosowska (80), 12:0 – Fidurska (80 + 1)

AS Stomil: Czasnojć – Wółkiewicz, Wolak, Wawrzeniak, Milewska, Kowalczyk, Kamińska, Fidurska, Dukat, Dłuska, Boras
Zagrały także: Zagórska, Szczurko, J. Prusik, O. Prusik, Kołosowska, Kacprzak, Farelnik

ProTrainUp Ekstraklasa C2 

  • Sokół Ostróda – AS Stomil Olsztyn (trener: Andrzej Mierzejewski) 1:19

0:1 – Pop (4), 1:1 – Meyer (11), 1:2 – Kryński (12), 1:3, 1:4 – Pop (18, 20), 1:5 – Kryński (22), 1:6 – Pop (28), 1:7 – Myszkowski (29), 1:8 – Pop (33), 1:9 – Wtulich (46), 1:10 – Mandziuk (48), 1:11 – Wtulich (49), 1:12 – Kątek (50), 1:13 – Kryński (55), 1:14, 1:15 – Wtulich (58, 61), 1:16 – Myszkowski (63), 1:17 – Kątek (65), 1:18 – Kryński (69), 1:19 – Bernaciak (75)

AS Stomil: Urbański, Tyszka, Rybiński, Pop, Myszkowski, Mandziuk, Kryński, Klimkiewicz, Kątek, Januszewicz, Drąg.
Zagrali także: Wtulich, Sylwestrzak, Bronakowski, Bernaciak

ProTrainUp Ekstraklasa C1 

  • Stomil Olsztyn (trener Michał Kraszewski) – Rona 03 Ełk 3:3

1:0 – Stendel (2), 0:1, 0:2 – Bednarek (16, 21), 2:2, 3:2 – Domagalski (74, 77), 3:3 – Ryszkiewicz (80)

Stomil: Zapert, Stendel (62 Walczak), Psujek (63 Sarnowski), Olszewski (41 Trypucki), Napiórkowski, Kołakowski, Kazimierczyk (72 Szymaniak), Grudziecki, Gawdziński (41 Dręzek), Domagalski, Bartczak (78 Sobania)


Junior Młodszy

ProTrainUp Ekstraklasa B1

  • Stomil Olsztyn – Constract Lubawa 4:3

1:0 – Szenfeld (8), 2:0 – Florek (10), 2:1 – Klimek (26), 2:2, 3:2 – Szałkowski (29, 62), 3:3 – Grablewski (75), 4:3 – gol samobójczy (88)

AS Stomil: Olszewski – Zapałowski (65 Babalski), Szenfeld, Morawski, Liter, Grablewski, Florek, Drabiszczak, Brdak, Stryjek (55 Banul), Gawryś.

  • Stomil II Olsztyn (trener Bartłomiej Duda) – Olimpia Elbląg 3:2

0:1, 0:2 – Kozera (21, 28), 1:2 – Radziński (41), 2:2 – Baniewski (90), 3:2 – Jędrzejczyk (90 + 3)

Stomil II: Babecki – Rogalski, Jędrzejczyk, Oworuszko, Baniewski, Abramczyk (80 Kukliński), Wałko, Krztoń, Romanek, Radziński, Wołoszyn

Stomil Olsztyn awansował do grupy mistrzowskiej, gdzie zagrają z Conctractem Lubawa, Olimpią Elbląg oraz Naki Olsztyn. Stomil II zagra w grupie spadkowej z Jeziorakiem Iława, Olimpią II Elbląg, Warmią Olsztyn, Roną 03 Ełk, Czereś Sport Olsztyn.