Od jedenastego do piętnastego września mecze grały grupy młodzieżowe Stomilu Olsztyn oraz Akademii Sportu.

Żak | Grupa 4 (Zielona)

  • Żuri Olsztyn – AS Stomil Olsztyn 1:3
  • Warmia Olsztyn – AS Stomil Olsztyn 0:4
  • AS Stomil Olsztyn – SKS Szczytno 6:2

Fot. Paweł Piekutowski

Żak | Grupa 16 (Niebieska)

  • AS Stomil III Olsztyn – DKS Dobre Miasto 1:3
  • AS Stomil II Olsztyn – AS Młodych Piłkarzy Jonkowo 2:6
  • AS Stomil III Olsztyn – AS Stomil II Olsztyn 1:8
  • AS Stomil II Olsztyn – DKS Dobre Miasto 4:1
  • AS Młodych Piłkarzy Jonkowo – AS Stomil III Olsztyn 9:0

Młodzik | I liga wojewódzka D1 Grupa 3

  • AS Stomil Olsztyn – Naki Olsztyn 7:0

1:0 – Szymkiewicz (16), 2:0, 3:0 – Lisatowicz (19, 24), 4:0 – Marzeion (32), 5:0 – Szymkiewicz (39), 6:0 – Lisatowicz (53), 7:0 – Godlewski (55)

AS Stomil: Cieśla – Jabłoński, Bryk, Dymek, Godlewski, Lisatowicz, Stanilewicz, Szenfeld, Szymkiewicz.
Zagrali także: Gulbiński, Marzeion, Bednarski, Iwaniuk, Mościbrocki, Tyryłło, Wachciński.

Fot. Tomasz Szenfeld.

I liga wojewódzka D2 Grupa 2

  • AS Stomil Olsztyn – Sokół Ostróda 0:16

Skład: Pikuła, Seredocha, Augustyniak, Szunejko, Dramowicz, Marweg, Pieśko, Piskor, Wykowski
Zagrali również: Bartycha, Kurek, Piekarski, Bednarski

  • AS Stomil II Olsztyn – AP Piekarczyk Elbląg 7:1

D1 ProTrainUp Ekstraklasa Grupa 2

  • Mały Jeziorak Iława – AS Stomil 0:9

0:1 – Kozłowski (18), 0:2 – Kopeć (29), 0:3 – Kulesza (35), 0:4 – Młodziejewski (39), 0:5, 0:6 – Kopeć (41, 51), 0:7 – Sarnowski (52), 0:8 – Orłowski (57), 0:9 – Sarnowski (58).

D2 ProTrainUp Ekstraklasa

  • Constract Lubawa – AS Stomil Olsztyn 1:1

1:0 – Kowalczyk (1), 1:1 – Radziwon (18)

AS Stomil: Klewiado – Zyra, Radziwon, Mielczarek, Kopeć, Jasiński, Gniadek, Alacnewicz, Waszkiel.
Grali także: Wykowski, Wunderlich, Seredocha, Piskor


Trampkarz

I liga wojewódzka C2 Grupa 2

  • Start Nidzica – AS Stomil II Olsztyn 2:1

1:0, 2:0 – Gadomski (13, 73), 2:1 – Gliszczyńska (80 + 2)

AS Stomil: Czasnojć – Milewska, Fidurska, Żukowska, Kowalczyk, Dukat, Wolak, Wawrzeniak, Komińska, Gliszczyńska, Farelnik
Na zmianę wchodziły: Dziemidowicz, Sidor, Prusik, Włókiewicz

ProTrainUp Ekstraklasa C1

  • Olimpia II Elbląg – Stomil Olsztyn 0:5

0:1 – Stendel (16), 0:2 – Drężek (28), 0:3 – Pietrzak (30), 0:4 – samobójczy gol (75), 0:5 – Pietrzak (78)

ProTrainUp Ekstraklasa C2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – AS Stomil Olsztyn 0:8
0:1 – Myszkowski (6), 0:2 – Jachimowicz (13), 0:3 – Drąg (15), 0:4 – Kowalski (35), 0:5, 0:6 – Cybul (53, 60), 0:7, 0:8 – Kątek (62, 78).


Junior młodszy

ProTrainUp Ekstraklasa

  • Jeziorak Iława – Stomil II Olsztyn 4:2

0:1 – Wołoszyn (25), 0:2 – Abramczyk (33), 1:2 – Kowalski (60), 2:2 – Topolewski (73), 3:2 – Zalewski (80), 4:2 – Panek (88)

  • Rona 03 Ełk – Stomil Olsztyn 0:7

0:1 – Banul (10), 0:2 – Brdak (14), 0:3 – Grablewski (24), 0:4 – Szenfeld (57), 0:5 – Zapałowski (65), 0:6 – Kuształa (73), 0:7 – Koć (84)

Fot. Tomasz Szenfeld