Biało-niebieskie sto lat: Michał Brański

Piętnasty lipca, to wyjątkowy dzień dla każdego kibica Stomilu Olsztyn. Rocznica powstania naszego Klubu, to piękny dzień. Dokładnie rok po przejęciu Stomilu Olsztyn, okazję do świętowania ma również jubilat Michał Brański, właściciel Stomilu Olsztyn.
W dniu urodzin pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, niezapomnianych emocji związanych z naszym Klubem oraz spełnienia marzeń i wytrwałości w dążeniu do ich realizacji, życzy Zarząd Klubu, piłkarze, kadra trenerska oraz wszyscy pracownicy Stomilu Olsztyn.
Biało-niebieskie sto lat!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij