Czwartoligowe rezerwy Stomilu rozpoczęły cykl sparingów. W sobotę, na boisku w Miłomłynie, aktualną formę drużyny Pawła Głowackiego sprawdziła Tęcza Miłomłyn występująca w Klasie okręgowej.

  • Tęcza Miłomłyn – Stomil II Olsztyn 3:1 (2:1)

Gol dla Stomilu: Hubert Szramka

Stomil II:

I połowa: Olszewski – Pocałujko, Przychodzki, Dowgiałło, Puszkar, Szumacher, Szramka, Świder, Gorczyca, Borkowski, Walendykiewicz.

II połowa: Wójcik – Pocałujko, Przychodzki, Supranowicz, Puszkar, Drabiszczak, Dowgiałło, Szramka, Florek, Krogól, Brdak.

Następny sparing Stomil II zagra czwartego lipca. Rywalem będzie Polonia Lidzbark Warmiński.

– Bramkę zdobyliśmy po odbiorze w środkowej strefie boiska, a następnie indywidualnej akcji Huberta Szramki, który dobrze zachował się w polu karnym kierując piłkę w długi róg bramki Tęczy. Rywale zdobywali bramki po naszych błędach. W drugiej części spotkania gra była dość wyrównana. Nie stworzyliśmy zbyt wielu sytuacji, ale wyglądało to w miarę nieźle. Trzeci gol dla Tęczy był bardzo ładny, gdyż po piłka wylądowała w okienku naszej bramki. Od dwudziestego dziewiątego czerwca, przez dwa tygodnie, będą dwa treningi dziennie – skomentował spotkanie Paweł Głowacki, trener drugiego zespołu Stomilu.