Od osiemnastego maja znikają dotychczas obowiązujące ograniczenia dotyczące treningów w sześcioosobowej grupie.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że na pełnowymiarowym boisku na świeżym powietrzu będzie mogło uczestniczyć jednocześnie dwudziestu dwóch zawodników plus czterech trenerów. Z orlików będzie mogło korzystać jednocześnie czternastu zawodników.

Nowe wytyczne pozwoliły na zmianę w planach treningowych grup młodzieżowych Akademii Sportu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Junior młodszy (trenerzy: Adam Zejer, Andrzej Ukleja):

  • pon.: 16:00 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)
  • wt.: 17:00 (siłownia w Akademii Sportu Stomil Olsztyn + Park Kusocińskiego)
  • czw.: 16:00(ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)
  • ndz.: 24.05.: 15:30 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki), 31.05.: 14:00 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki), 7.06.: 11:30 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki), 14.06.: 14:30 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)

Trampkarze (rocznik 2005, trener: Bartłomiej Duda):

  • wt.: 16:00 (Szkoła Podstawowa nr 30, boisko-orlik) – grupa I, 17:30 (Szkoła Podstawowa nr 30, boisko-orlik) – grupa II
  • śr.: 16:00 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)
  • czw.: 17:00 (siłownia w Akademii Sportu Stomil Olsztyn + Park Kusocińskiego)
  • sob.: 10:00 (boisko – ul. Sielska 34) – grupa I, 11:30 – (boisko – ul. Sielska 34) – grupa II
  • ndz.: 24.05.: 17:30 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki), 31.05.: 16:00 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki), 7.06.: 10:00 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki), 14.06.: 11:30 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)

Trampkarze (rocznik 2005, trener: Grzegorz Goliaszewski):

  • śr.: 18:30 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo)
  • pt.: 19:00 (boisko – ul. Sielska 34)

Trampkarze (rocznik 2006, trenerzy: Michał Kraszewski, Wojciech Wasilewski):

  • wt.: 18:30 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo) – grupa I, 18:30 (boisko nr 3 Olsztyn-Kortowo) – grupa II
  • śr.: 17:30 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)
  • pt.: 16:00 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)
  • ndz.: 7.06.: 14:30 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki), 14.06.: 10:00 (ul. Żytnia, Olsztyn-Dajtki)

Młodzicy (rocznik 2007, 2008, trener: Andrzej Mierzejewski):

  • pon.: 17:00 (boisko nr 3 Olsztyn-Kortowo) – grupa I, 18:30 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo) – grupa II
  • śr.: 17:00 (boisko nr 3 Olsztyn-Kortowo) – grupa III, 18:30 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo) – grupa IV
  • czw.: 17:00 (boisko nr 3 Olsztyn-Kortowo) – grupa I, 18:30 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo) – grupa II
  • pt.: 17:00 (boisko nr 3 Olsztyn-Kortowo) – grupa III, 18:30 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo) – grupa IV

Młodzicy (rocznik 2008 – grupa School, trenerzy: Krzysztof Bartycha, Leszek Prątkowski):

  • wt.: 17:00 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo) – grupa I, 17:00 (boisko nr 3 Olsztyn-Kortowo) – grupa II
  • śr.: 19:00 (boisko – ul. Sielska 34) – grupa I, 19:30 – (boisko – ul. Sielska 34) – grupa II
  • pt.: 17:00 (siłownia w Akademii Sportu Stomil Olsztyn + Park Kusocińskiego)

Orlik (rocznik 2009 – grupa Pro, trener: Bartosz Maternik):

  • wt.: 19:00 (Szkoła Podstawowa nr 34, boisko-orlik)
  • pt.: 19:00 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo)
  • sob.: 9:30 (boisko nr 3 Olsztyn-Kortowo)

Orlik (rocznik 2009 – grupa School, trener: Wojciech Górski):

  • pon.: 19:00 (Szkoła Podstawowa nr 34, boisko-orlik)
  • pt.: 17:30 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo)
  • sob.: 12:00 (Szkoła Podstawowa nr 34, boisko-orlik)

Orlik (rocznik 2010 – grupy Pro i School, trenerzy: Janusz Bucholc, Artur Rutecki):

Grupa Pro:

  • wt.: 17:00 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo)
  • czw.: 17:45 (Szkoła Podstawowa nr 34, boisko-orlik)

Grupa School:

  • wt.: 18:30 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo)
  • czw.: 16:30 (Szkoła Podstawowa nr 34, boisko-orlik)

Żak (rocznik 2011 – grupy Pro i School, trenerzy: Piotr Krztoń, Marcin Wekwart):

  • Grupa Pro:
    pon.: 17:30 (boisko – ul. Sielska 34) – trener: Piotr Krztoń
    czw.: 18:30 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo) trener: Piotr Krztoń
  • Grupa School:
    pon.: 19:00 (boisko – ul. Sielska 34) – trener: Marcin Wekwart
    czw.: 17:00 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo) – trener: Marcin Wekwart

Żak (rocznik 2012/13 – grupa PRO, trener: Magdalena Myśliwczyk, Marina Kuban):

  • wt.: 17:30 (boisko boczne, stadion OSiR – al. Piłsudskiego 69A)
  • czw.: 17:30 (boisko – ul. Sielska 34)

Żak/skrzat (rocznik 2012, 2013 i 2014 – grupa School, grupa Głowacki, grupa Skiba, trener: Magdalena Myśliwczyk):

  • Grupa Głowacki:
    śr.: 19:00 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo)
    pt.: 17:30 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo)
  • Grupa Skiba:
    śr.: 17:30 (boisko nr 1 Olsztyn-Kortowo)
    pt.: 18:45 (boisko nr 2 Olsztyn-Kortowo)

Grupa naborowa „Bambino” (trener: Aleksandra Folga):

  • Grupa I:
    pon.: 17:00 (boisko boczne, stadion OSiR – al. Piłsudskiego 69A)
    czw.: 17:00 (boisko boczne, stadion OSiR – al. Piłsudskiego 69A)
  • Grupa II:
    pon.: 18:00 (boisko boczne, stadion OSiR – al. Piłsudskiego 69A)
    czw.: 18:00 (boisko boczne, stadion OSiR – al. Piłsudskiego 69A)