BMW Zdunek sponsorem Stomilu Olsztyn

Stomil Olsztyn zdobył nowego Złotego Sponsora! Został nim Dealer BMW Zdunek Olsztyn – lokalna marka, która od września tego roku współpracuje z ,,Dumą Warmii”.

Kibice, którzy regularnie odwiedzają obiekt przy al. Piłsudskiego 69 A, a także widzowie oglądający spotkania Stomilu w telewizji Polsat, mieli możliwość na kilku ostatnich meczach biało-niebieskich dostrzec wyeksponowane modele marki BMW, dostarczone przez Dealera BMW Zdunek Olsztyn. Jak widać, lokalny dealer już od jakiegoś czasu wspiera zmagania Stomilu.

– Podjęliśmy współpracę z klubem Stomil Olsztyn, ponieważ widzimy ogromny potencjał w rozwoju klubu i pragniemy przyczynić się w jakimkolwiek stopniu do osiągania kolejnych sukcesów, które dzięki zaangażowaniu i pracy osób tworzących ten klub, na pewno zostaną zrealizowane. Jako Grupa Zdunek angażujemy się w sport. W Trójmieście jesteśmy sponsorem GKS Wybrzeże Gdańsk i jesteśmy pełni podziwu, jak ogromne emocje wzbudza ten sport, co pozytywnie wpływa na dobry wizerunek naszej firmy – mówi Agnieszka Moczyńska, Dyrektor Marketingu BMW Zdunek.

– Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Dealerowi BMW Zdunek Olsztyn za podjęcie współpracy sponsorskiej z naszym klubem. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju. Jesteśmy wdzięczni za wiarę w potencjał naszego klubu – powiedział Robert Jurga, Prezes Zarządu Stomil Olsztyn S. A.

BMW Zdunek to firma wchodząca w skład Grupy Zdunek zrzeszającej kilka marek samochodowych z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej na rynku trójmiejskim i obecnie jest to jeden z największych dealerów marki BMW w Polsce, od 2016 roku także w Olsztynie.

Umowa z BMW Zdunek została podpisana na okres jednego roku, a wspólną sportową historię z biało-niebieskimi Dealer BMW Zdunek Olsztyn rozpocznie w styczniu 2020 roku, z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij