Piłkarze Stomilu Olsztyn z wizytą w przedszkolu

Dzień przed meczem z Puszczą Niepołomice piłkarze Stomilu Olsztyn odwiedzili dzieci z olsztyńskiego przedszkola Art School. Przez prawie dwie godziny Sebastian Jarosz oraz Wilian Pozo-Venta aktywnie spędzili czas z kilkuletnimi podopiecznymi placówki.

W przedszkolu mieszczącym się przy ul. Barczewskiego 1 naszych zawodników serdecznie przywitała kilkudziesięcioosobowa grupka dzieci w wieku od czterech do sześciu lat.

Dzieci wypytywały naszych zawodników m.in. jak wygląda trening piłkarza, a także otrzymywaliśmy sporo dowodów sympatii do Stomilu Olsztyn. Sebastian Jarosz oraz Wilian Pozo-Venta przeprowadzili z dziećmi krótki trening oraz szereg gier i zabaw. Każda grupa otrzymała drobne upominki „Dumy Warmii”, a klubowe szaliki przyozdobiły sale.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie!


Chciałbyś, aby zawodnicy Stomilu Olsztyn odwiedzili Twoje przedszkole lub szkołę? Prosimy o kontakt na biuro@stomilolsztyn.com lub przez telefon +48 (89) 534 12 38.


Fot. Paweł Piekutowski

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij