Prezes Maciej Radkiewicz obecny na posiedzeniu Komisji Sportu i Rekreacji

W środowe popołudnie (tj. 20 lutego) w Urzędzie Miasta odbyło się posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji, gdzie omawiano ciężką sytuację naszego klubu.

Komisja zebrała się w komplecie, a na spotkaniu obecny był także prezes Stomilu Olsztyn Maciej Radkiewicz. Nie przybył na komisję prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. Jednogłośnie członkowie Komisji Sportu i Rekreacji opowiedzieli się za tym, aby wezwać prezydenta do podjęcia prac na rzecz porozumienia z inwestorem.

Na zebranie przybyła również spora grupa sympatyków naszego klubu z transparentem „Stomil nigdy nie zginie”. Dziękujemy za wsparcie!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij