Polski Związek Piłki Nożnej wydał kalendarz na 2019 rok. Jest to szczególny kalendarz, gdyż podkreśla stulecie istnienia związku.

Na poszczególnych kartach przedstawione zostały najważniejsze wydarzenia w historii reprezentacji. Ostatnia strona została okraszona historią logotypu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jeden z kalendarzy może być Twój! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie związane ze Stomilem oraz naszą narodową reprezentacją.

Sylwester Czereszewski pierwszy mecz w reprezentacji Polski rozegrał będąc jeszcze zawodnikiem Stomilu Olsztyn. Pytanie brzmi: w jakim meczu obecny asystent trenera Piotra Zajączkowskiego zadebiutował w narodowych barwach? Prosimy o podanie odpowiednio: daty, rywala, wyniku oraz jakiego typu był to mecz (mecz towarzyski czy np. el. do Mistrzostw Świata), czyli np. 12.12.1996, Meksyk, 2:2, el. MŚ 98′.

Odpowiedzi proszę nadsyłać na mail: kibice@stomilolsztyn.com. W tytule wiadomości należy napisać „Sylwester Czereszewski”.

Na odpowiedzi czekamy do 4. stycznia, do godz. 12:00. Następnie o godz. 12:10 spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę i ogłosimy go na naszym portalu.