Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!

W imieniu Rady Nadzorczej, Sztabu Szkoleniowego, Piłkarzy, Pracowników Klubu oraz własnym składam najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Oby rok ten okazał się szczęśliwy dla naszego Klubu.

Korzystając z okazji chciałbym wlać nadzieję w serca wszystkich, którzy dobrze życzą Stomilowi. Od kilku dni na biurku władz miasta leży oferta od zagranicznej grupy kapitałowej, będącej od lat na polskim rynku. Prowadziłem rozmowy z tym Partnerem od kilku tygodni. To szanowany i wiarygodny Partner, który zna dokładnie naszą sytuację. Według mojej wiedzy przedstawi warunki zmieniające sytuację Stomilu oraz czarny scenariusz, jaki dziś niestety jest bardzo prawdopodobny. Mam ogromną nadzieję, że tuż po Nowym Roku dojdzie do spotkania Pana Prezydenta z przedstawicielami potencjalnego inwestora. Przy życzliwości ze strony głównego właściciela spółki, czyli Miasta Olsztyn, nasz Klub może liczyć na to, że rok 2019 będzie nieporównywalnie lepszy od poprzedniego. Głęboko w to wierzę!

 

Z poważaniem

Maciej Radkiewicz

Prezes Zarządu Stomil Olsztyn S.A.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij