ForBET IV Liga

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mamry Giżycko 34 85 27 4 3 125-41 14 3 0 68-16 13 1 3 57-25
2.  Mrągowia Mrągowo 34 78 25 3 6 84-37 13 3 1 48-17 12 0 5 36-20
3.  Polonia Lidzbark Warmiński 34 68 21 5 8 98-45 14 0 3 57-15 7 5 5 41-30
4.  Motor Lubawa 34 67 20 7 7 69-38 11 2 4 33-15 9 5 3 36-23
5.  ITS Jeziorak Iława 34 56 16 8 10 89-61 11 3 3 58-23 5 5 7 31-38
6.  Granica Kętrzyn 34 54 16 6 12 65-50 9 3 5 37-24 7 3 7 28-26
7.  Olimpia II Elbląg 34 53 16 5 13 65-51 10 3 4 40-17 6 2 9 25-34
8.  MKS Korsze 34 52 15 7 12 66-60 10 2 5 39-26 5 5 7 27-34
9.  Zatoka Braniewo 34 49 15 4 15 66-65 9 2 6 39-26 6 2 9 27-39 2 3 1 0 1 7-6
10.  Mazur Ełk 34 49 14 7 13 58-45 9 2 6 36-22 5 5 7 22-23 2 3 1 0 1 6-7
11.  Pisa Barczewo 34 48 14 6 14 75-77 7 4 6 40-34 7 2 8 35-43
12.  Błękitni Pasym 34 44 13 5 16 64-80 10 2 5 47-32 3 3 11 17-48
13.  Błękitni Orneta 34 32 7 11 16 43-56 4 6 7 23-26 3 5 9 20-30
14.  Tęcza Biskupiec 34 30 9 3 22 48-104 6 3 8 31-36 3 0 14 17-68
15.  GSZS Rybno 34 29 8 5 21 53-101 4 4 9 23-39 4 1 12 30-62 2 3 1 0 1 4-4
16.  Warmia Olsztyn 34 29 8 5 21 44-99 4 1 12 26-57 4 4 9 18-42 2 3 1 0 1 4-4
17.  Olimpia Olsztynek 34 23 6 5 23 47-102 4 3 10 25-42 2 2 13 22-60
18.  Stomil II Olsztyn 34 21 5 6 23 47-94 1 5 11 20-49 4 1 12 27-45
 
Kolejka 1.
1 sierpnia, 13:00 Zatoka Braniewo 3-2 Olimpia II Elbląg
1 sierpnia, 16:00 GSZS Rybno 2-0 Tęcza Biskupiec
1 sierpnia, 13:00 Warmia Olsztyn 0-6 Stomil II Olsztyn
1 sierpnia, 16:00 Błękitni Pasym 2-0 Mrągowia Mrągowo
1 sierpnia, 18:00 ITS Jeziorak Iława 2-3 Mamry Giżycko
1 sierpnia, 17:00 Olimpia Olsztynek 1-1 Mazur Ełk
1 sierpnia, 17:00 MKS Korsze 1-3 Motor Lubawa
2 sierpnia, 17:00 Pisa Barczewo 1-1 Granica Kętrzyn
na boisku przy Północnej
1 sierpnia, 16:00 Błękitni Orneta 0-3 Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 2.
5 sierpnia, 18:00 Olimpia II Elbląg 0-0 Polonia Lidzbark Warmiński
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
5 sierpnia, 18:00 Granica Kętrzyn 2-2 Błękitni Orneta
5 sierpnia, 18:00 Motor Lubawa 1-2 Pisa Barczewo
5 sierpnia, 17:00 Mazur Ełk 0-1 MKS Korsze
5 sierpnia, 17:00 Mamry Giżycko 8-0 Olimpia Olsztynek
5 sierpnia, 17:00 Mrągowia Mrągowo 4-1 ITS Jeziorak Iława
5 sierpnia, 17:00 Stomil II Olsztyn 3-1 Błękitni Pasym
w Pasymiu; Stomil II gospodarzem
5 sierpnia, 17:00 Zatoka Braniewo 5-2 GSZS Rybno
5 sierpnia, 17:00 Warmia Olsztyn 3-2 Tęcza Biskupiec
Kolejka 3.
8 sierpnia, 16:00 GSZS Rybno 0-3 Olimpia II Elbląg
8 sierpnia, 17:00 Warmia Olsztyn 0-3 Zatoka Braniewo
8 sierpnia, 16:00 Błękitni Pasym 5-2 Tęcza Biskupiec
8 sierpnia, 17:00 ITS Jeziorak Iława 3-1 Stomil II Olsztyn
8 sierpnia, 17:00 Olimpia Olsztynek 0-2 Mrągowia Mrągowo
9 sierpnia, 17:00 MKS Korsze 2-0 Mamry Giżycko
9 sierpnia, 17:00 Pisa Barczewo 2-2 Mazur Ełk
na boisku przy Północnej
8 sierpnia, 16:00 Błękitni Orneta 1-2 Motor Lubawa
8 sierpnia, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 Granica Kętrzyn
Kolejka 4.
15 sierpnia, 18:00 Olimpia II Elbląg 2-1 Granica Kętrzyn
16 sierpnia, 16:00 Motor Lubawa 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński
15 sierpnia, 16:00 Mazur Ełk 2-0 Błękitni Orneta
15 sierpnia, 16:00 Mamry Giżycko 4-1 Pisa Barczewo
15 sierpnia, 18:00 Mrągowia Mrągowo 4-2 MKS Korsze
16 sierpnia, 11:00 Stomil II Olsztyn 5-5 Olimpia Olsztynek
w Olsztynku; Stomil II gospodarzem
15 sierpnia, 17:00 Zatoka Braniewo 6-1 Błękitni Pasym
15 sierpnia, 16:00 GSZS Rybno 1-0 Warmia Olsztyn
15 sierpnia, 17:00 ITS Jeziorak Iława 7-0 Tęcza Biskupiec
Kolejka 5.
22 sierpnia, 17:00 Warmia Olsztyn 1-1 Olimpia II Elbląg
22 sierpnia, 16:00 Błękitni Pasym 3-4 GSZS Rybno
22 sierpnia, 17:00 ITS Jeziorak Iława 1-5 Zatoka Braniewo
22 sierpnia, 17:00 Olimpia Olsztynek 6-1 Tęcza Biskupiec
22 sierpnia, 17:00 MKS Korsze 4-3 Stomil II Olsztyn
21 sierpnia, 18:00 Pisa Barczewo 0-1 Mrągowia Mrągowo
na boisku przy Północnej
22 sierpnia, 16:00 Błękitni Orneta 2-1 Mamry Giżycko
22 sierpnia, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Mazur Ełk
22 sierpnia, 17:00 Granica Kętrzyn 3-2 Motor Lubawa
Kolejka 6.
26 sierpnia, 18:00 Olimpia II Elbląg 0-2 Motor Lubawa
26 sierpnia, 17:00 Mazur Ełk 3-1 Granica Kętrzyn
26 sierpnia, 17:30 Mrągowia Mrągowo 3-1 Błękitni Orneta
26 sierpnia, 17:00 Stomil II Olsztyn 1-2 Pisa Barczewo
w Barczewie na boisku przy ul. Północnej; Stomil II gospodarzem
26 sierpnia, 17:00 Zatoka Braniewo 3-2 Olimpia Olsztynek
26 sierpnia, 17:00 GSZS Rybno 1-1 ITS Jeziorak Iława
26 sierpnia, 17:00 Warmia Olsztyn 2-1 Błękitni Pasym
7 października, 18:00 Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Mamry Giżycko
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu udziału zawodników gości w mistrzostwach Wojska Polskiego w piłce nożnej
26 sierpnia, 17:00 MKS Korsze 3-4 Tęcza Biskupiec
Kolejka 7.
29 sierpnia, 16:00 Błękitni Pasym 1-2 Olimpia II Elbląg
30 sierpnia, 16:00 ITS Jeziorak Iława 5-0 Warmia Olsztyn
29 sierpnia, 17:00 Olimpia Olsztynek 0-2 GSZS Rybno
29 sierpnia, 17:00 MKS Korsze 1-0 Zatoka Braniewo
29 sierpnia, 17:00 Pisa Barczewo 3-1 Tęcza Biskupiec
na boisku przy Północnej
29 sierpnia, 16:00 Błękitni Orneta 0-1 Stomil II Olsztyn
bez udziału publiczności
29 sierpnia, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Mrągowia Mrągowo
29 sierpnia, 17:00 Granica Kętrzyn 3-4 Mamry Giżycko
29 sierpnia, 16:00 Motor Lubawa 1-0 Mazur Ełk
Kolejka 8.
6 września, 15:00 Olimpia II Elbląg 2-0 Mazur Ełk
5 września, 16:00 Mamry Giżycko 1-1 Motor Lubawa
5 września, 16:00 Mrągowia Mrągowo 0-0 Granica Kętrzyn
5 września, 16:00 Stomil II Olsztyn 1-5 Polonia Lidzbark Warmiński
w Lidzbarku Warmińskim; Stomil II gospodarzem
5 września, 16:00 Zatoka Braniewo 2-1 Pisa Barczewo
5 września, 16:00 GSZS Rybno 1-1 MKS Korsze
4 września, 17:00 Warmia Olsztyn 1-2 Olimpia Olsztynek
5 września, 16:00 Błękitni Pasym 2-4 ITS Jeziorak Iława
5 września, 16:00 Błękitni Orneta 6-0 Tęcza Biskupiec
Kolejka 9.
12 września, 16:00 ITS Jeziorak Iława 4-0 Olimpia II Elbląg
12 września, 16:00 Olimpia Olsztynek 0-3 Błękitni Pasym
12 września, 16:30 MKS Korsze 1-2 Warmia Olsztyn
12 września, 16:00 Pisa Barczewo 4-0 GSZS Rybno
na boisku przy Północnej
12 września, 16:00 Błękitni Orneta 4-0 Zatoka Braniewo
12 września, 18:00 Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Tęcza Biskupiec
12 września, 16:00 Granica Kętrzyn 4-0 Stomil II Olsztyn
12 września, 16:00 Motor Lubawa 1-2 Mrągowia Mrągowo
12 września, 16:00 Mazur Ełk 0-2 Mamry Giżycko
Kolejka 10.
20 września, 14:00 Olimpia II Elbląg 4-1 Mamry Giżycko
19 września, 16:00 Mrągowia Mrągowo 3-2 Mazur Ełk
21 września, 16:30 Stomil II Olsztyn 1-4 Motor Lubawa
w Lubawie; Stomil II gospodarzem
19 września, 16:00 Zatoka Braniewo 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński
19 września, 16:00 GSZS Rybno 0-3 Błękitni Orneta
18 września, 16:00 Warmia Olsztyn 1-3 Pisa Barczewo
16 września, 16:30 Błękitni Pasym 2-2 MKS Korsze
19 września, 16:00 ITS Jeziorak Iława 6-2 Olimpia Olsztynek
19 września, 16:00 Granica Kętrzyn 2-0 Tęcza Biskupiec
Kolejka 11.
26 września, 16:00 Olimpia Olsztynek 3-6 Olimpia II Elbląg
27 września, 16:00 MKS Korsze 2-2 ITS Jeziorak Iława
26 września, 16:00 Pisa Barczewo 2-3 Błękitni Pasym
na boisku przy Północnej
26 września, 16:00 Błękitni Orneta 1-1 Warmia Olsztyn
25 września, 19:00 Polonia Lidzbark Warmiński 9-2 GSZS Rybno
26 września, 16:00 Granica Kętrzyn 3-0 Zatoka Braniewo
26 września, 15:00 Motor Lubawa 3-0 Tęcza Biskupiec
26 września, 16:00 Mazur Ełk 3-1 Stomil II Olsztyn
26 września, 16:00 Mamry Giżycko 6-3 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 12.
4 października, 15:00 Olimpia II Elbląg 0-3 Mrągowia Mrągowo
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
4 października, 14:30 Stomil II Olsztyn 2-11 Mamry Giżycko
w Jezioranach
14 kwietnia, 17:00 Zatoka Braniewo 0-2 Motor Lubawa
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (28 listopada, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
3 października, 15:00 GSZS Rybno 2-3 Granica Kętrzyn
bez udziału publiczności
3 października, 16:00 Błękitni Pasym 4-2 Błękitni Orneta
3 października, 14:00 ITS Jeziorak Iława 2-3 Pisa Barczewo
3 października, 15:00 Olimpia Olsztynek 2-5 MKS Korsze
4 października, 15:00 Mazur Ełk 1-2 Tęcza Biskupiec
2 października, 18:00 Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Warmia Olsztyn
Kolejka 13.
10 października, 15:30 MKS Korsze 3-0 Olimpia II Elbląg
10 października, 15:00 Pisa Barczewo 6-2 Olimpia Olsztynek
na boisku przy Północnej
10 października, 15:30 Błękitni Orneta 1-1 ITS Jeziorak Iława
10 października, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński 6-1 Błękitni Pasym
10 października, 16:00 Granica Kętrzyn 1-1 Warmia Olsztyn
10 października, 15:00 Motor Lubawa 2-0 GSZS Rybno
10 października, 15:30 Mazur Ełk 4-6 Zatoka Braniewo
10 października, 15:00 Mamry Giżycko 8-0 Tęcza Biskupiec
10 października, 13:00 Mrągowia Mrągowo 3-0 Stomil II Olsztyn
Kolejka 14.
18 października, 14:00 Olimpia II Elbląg 0-0 Stomil II Olsztyn
17 października, 15:00 Zatoka Braniewo 1-2 Mamry Giżycko
17 października, 15:00 GSZS Rybno 1-2 Mazur Ełk
17 października, 15:00 Warmia Olsztyn 1-5 Motor Lubawa
17 października, 15:00 Błękitni Pasym 3-1 Granica Kętrzyn
18 października, 14:00 ITS Jeziorak Iława 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński
17 października, 15:00 Olimpia Olsztynek 0-2 Błękitni Orneta
17 października, 13:00 MKS Korsze 2-3 Pisa Barczewo
17 października, 15:00 Mrągowia Mrągowo 3-1 Tęcza Biskupiec
Kolejka 15.
28 listopada, 12:00 Pisa Barczewo 2-4 Olimpia II Elbląg
na boisku przy Północnej / w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
24 października, 15:00 Błękitni Orneta 0-2 MKS Korsze
24 października, 15:00 Polonia Lidzbark Warmiński 5-1 Olimpia Olsztynek
24 października, 14:00 Granica Kętrzyn 2-5 ITS Jeziorak Iława
24 października, 15:00 Motor Lubawa 2-0 Błękitni Pasym
11 listopada, 13:00 Mazur Ełk 1-2 Warmia Olsztyn
w pierwotnym terminie (24 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
24 października, 15:00 Mamry Giżycko 3-2 GSZS Rybno
24 października, 15:00 Mrągowia Mrągowo 2-1 Zatoka Braniewo
25 października, 14:30 Stomil II Olsztyn 1-2 Tęcza Biskupiec
w Jezioranach
Kolejka 16.
6 grudnia, 14:00 Olimpia II Elbląg 5-0 Tęcza Biskupiec
w pierwotnym terminie (31 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
31 października, 14:00 Zatoka Braniewo 2-1 Stomil II Olsztyn
31 października, 14:00 GSZS Rybno 0-4 Mrągowia Mrągowo
31 października, 13:00 Warmia Olsztyn 1-6 Mamry Giżycko
31 października, 13:00 Błękitni Pasym 2-0 Mazur Ełk
31 października, 13:00 ITS Jeziorak Iława 2-2 Motor Lubawa
31 października, 13:00 Olimpia Olsztynek 1-5 Granica Kętrzyn
31 października, 13:30 MKS Korsze 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński
31 października, 14:00 Pisa Barczewo 0-0 Błękitni Orneta
na boisku przy Północnej
Kolejka 17.
7 listopada, 13:30 Błękitni Orneta 1-0 Olimpia II Elbląg
7 listopada, 13:00 Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Pisa Barczewo
7 listopada, 13:00 Granica Kętrzyn 0-1 MKS Korsze
7 listopada, 14:00 Motor Lubawa 2-1 Olimpia Olsztynek
7 listopada, 13:30 Mazur Ełk 4-1 ITS Jeziorak Iława
7 listopada, 13:00 Mamry Giżycko 6-0 Błękitni Pasym
7 listopada, 13:30 Mrągowia Mrągowo 5-0 Warmia Olsztyn
8 listopada, 14:00 Stomil II Olsztyn 0-0 GSZS Rybno
w Rybnie; Stomil II gospodarzem
7 listopada, 13:00 Zatoka Braniewo 6-2 Tęcza Biskupiec
Kolejka 18.
15 listopada, 16:30 Olimpia II Elbląg 7-0 Zatoka Braniewo
14 listopada, 13:00 Tęcza Biskupiec 2-6 GSZS Rybno
w Rybnie; Tęcza gospodarzem
15 listopada, 13:00 Stomil II Olsztyn 0-2 Warmia Olsztyn
na stadionie Warmii; Stomil II gospodarzem
14 listopada, 13:00 Mrągowia Mrągowo 0-0 Błękitni Pasym
14 listopada, 13:00 Mamry Giżycko 4-0 ITS Jeziorak Iława
14 listopada, 13:00 Mazur Ełk 2-0 Olimpia Olsztynek
14 listopada, 13:00 Motor Lubawa 1-0 MKS Korsze
14 listopada, 13:00 Granica Kętrzyn 3-1 Pisa Barczewo
14 listopada, 13:00 Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Błękitni Orneta
Kolejka 19.
21 listopada, 13:00 Tęcza Biskupiec 1-1 Warmia Olsztyn
w Olsztynie; Tęcza gospodarzem
21 listopada, 13:00 Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Olimpia II Elbląg
14 kwietnia, 17:00 Błękitni Orneta 1-1 Granica Kętrzyn
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (28 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w trzecim terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21 listopada, 13:00 Pisa Barczewo 1-2 Motor Lubawa
na boisku przy Północnej
21 listopada, 13:00 MKS Korsze 1-0 Mazur Ełk
21 listopada, 13:00 Olimpia Olsztynek 2-7 Mamry Giżycko
5 grudnia, 12:00 ITS Jeziorak Iława 4-1 Mrągowia Mrągowo
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (28 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
21 listopada, 13:00 Błękitni Pasym 3-2 Stomil II Olsztyn
5 grudnia, 12:00 GSZS Rybno 2-2 Zatoka Braniewo
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kolejka 20.
20 marca, 16:00 Olimpia II Elbląg 4-1 GSZS Rybno
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
20 marca, 15:00 Zatoka Braniewo 3-0 Warmia Olsztyn
31 marca, 16:00 Tęcza Biskupiec 1-2 Błękitni Pasym
w Pasymiu; Tęcza gospodarzem / w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
20 marca, 11:00 Stomil II Olsztyn 1-1 ITS Jeziorak Iława
w Iławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Stomil II gospodarzem
20 marca, 15:00 Mrągowia Mrągowo 2-1 Olimpia Olsztynek
na bocznym boisku
20 marca, 12:00 Mamry Giżycko 4-3 MKS Korsze
w Ełku; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
20 marca, 15:00 Mazur Ełk 2-2 Pisa Barczewo
na bocznym boisku
20 marca, 15:00 Motor Lubawa 0-0 Błękitni Orneta
20 marca, 15:00 Granica Kętrzyn 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 21.
27 marca, 15:00 Tęcza Biskupiec 5-1 ITS Jeziorak Iława
w Iławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Tęcza gospodarzem
28 kwietnia, 17:30 Granica Kętrzyn 1-1 Olimpia II Elbląg
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
27 marca, 15:00 Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Motor Lubawa
27 marca, 15:00 Błękitni Orneta 0-0 Mazur Ełk
27 marca, 12:00 Pisa Barczewo 1-6 Mamry Giżycko
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
27 marca, 14:00 MKS Korsze 2-4 Mrągowia Mrągowo
27 marca, 15:00 Olimpia Olsztynek 0-2 Stomil II Olsztyn
27 marca, 15:00 Błękitni Pasym 3-4 Zatoka Braniewo
14 kwietnia, 17:30 Warmia Olsztyn 4-3 GSZS Rybno
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kolejka 22.
3 kwietnia, 16:30 Olimpia II Elbląg 0-1 Warmia Olsztyn
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
3 kwietnia, 15:30 GSZS Rybno 1-0 Błękitni Pasym
3 kwietnia, 15:00 Zatoka Braniewo 1-1 ITS Jeziorak Iława
3 kwietnia, 15:00 Tęcza Biskupiec 4-0 Olimpia Olsztynek
w Olsztynku; Tęcza gospodarzem
3 kwietnia, 11:00 Stomil II Olsztyn 1-2 MKS Korsze
w Korszach; Stomil II gospodarzem
3 kwietnia, 14:00 Mrągowia Mrągowo 3-1 Pisa Barczewo
na bocznym boisku
3 kwietnia, 16:00 Mamry Giżycko 1-1 Błękitni Orneta
3 kwietnia, 14:00 Mazur Ełk 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
3 kwietnia, 16:00 Motor Lubawa 1-3 Granica Kętrzyn
Kolejka 23.
10 kwietnia, 15:00 Mamry Giżycko 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński
10 kwietnia, 15:00 Tęcza Biskupiec 3-0 MKS Korsze
w Korszach; Tęcza gospodarzem
10 kwietnia, 16:00 Motor Lubawa 2-1 Olimpia II Elbląg
10 kwietnia, 16:00 Granica Kętrzyn 0-4 Mazur Ełk
10 kwietnia, 16:00 Błękitni Orneta 0-3 Mrągowia Mrągowo
10 kwietnia, 16:00 Pisa Barczewo 3-2 Stomil II Olsztyn
na boisku przy Północnej
10 kwietnia, 15:00 Olimpia Olsztynek 1-2 Zatoka Braniewo
10 kwietnia, 16:00 ITS Jeziorak Iława 7-2 GSZS Rybno
10 kwietnia, 15:00 Błękitni Pasym 2-1 Warmia Olsztyn
Kolejka 24.
18 kwietnia, 16:00 Olimpia II Elbląg 2-2 Błękitni Pasym
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
17 kwietnia, 17:00 Warmia Olsztyn 1-5 ITS Jeziorak Iława
17 kwietnia, 15:30 GSZS Rybno 3-3 Olimpia Olsztynek
17 kwietnia, 15:00 Zatoka Braniewo 2-2 MKS Korsze
17 kwietnia, 16:00 Tęcza Biskupiec 2-1 Pisa Barczewo
w Barczewie; na boisku przy Północnej; Tęcza gospodarzem
18 kwietnia, 11:00 Stomil II Olsztyn 1-1 Błękitni Orneta
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
17 kwietnia, 16:00 Mrągowia Mrągowo 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
na bocznym boisku
17 kwietnia, 16:00 Mamry Giżycko 1-0 Granica Kętrzyn
17 kwietnia, 16:00 Mazur Ełk 1-1 Motor Lubawa
Kolejka 25.
24 kwietnia, 17:30 Tęcza Biskupiec 2-1 Błękitni Orneta
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
24 kwietnia, 16:00 Mazur Ełk 2-0 Olimpia II Elbląg
25 kwietnia, 13:00 Motor Lubawa 0-1 Mamry Giżycko
25 kwietnia, 16:00 Granica Kętrzyn 1-0 Mrągowia Mrągowo
24 kwietnia, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 Stomil II Olsztyn
24 kwietnia, 16:00 Pisa Barczewo 2-0 Zatoka Braniewo
na boisku przy Północnej
24 kwietnia, 17:00 MKS Korsze 4-0 GSZS Rybno
24 kwietnia, 17:00 Olimpia Olsztynek 1-1 Warmia Olsztyn
24 kwietnia, 17:00 ITS Jeziorak Iława 4-0 Błękitni Pasym
Kolejka 26.
2 maja, 13:00 Olimpia II Elbląg 1-3 ITS Jeziorak Iława
1 maja, 16:00 Błękitni Pasym 3-1 Olimpia Olsztynek
30 kwietnia, 17:30 Warmia Olsztyn 5-3 MKS Korsze
1 maja, 15:30 GSZS Rybno 3-4 Pisa Barczewo
1 maja, 15:00 Zatoka Braniewo 1-0 Błękitni Orneta
1 maja, 17:00 Tęcza Biskupiec 1-5 Polonia Lidzbark Warmiński
w Lidzbarku Warmińskim; Tęcza gospodarzem
2 maja, 11:00 Stomil II Olsztyn 1-4 Granica Kętrzyn
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
1 maja, 16:00 Mrągowia Mrągowo 1-3 Motor Lubawa
1 maja, 14:00 Mamry Giżycko 2-2 Mazur Ełk
Kolejka 27.
8 maja, 17:00 Tęcza Biskupiec 1-0 Granica Kętrzyn
w Kętrzynie; Tęcza gospodarzem
8 maja, 16:00 Mamry Giżycko 5-0 Olimpia II Elbląg
8 maja, 16:00 Mazur Ełk 0-2 Mrągowia Mrągowo
8 maja, 16:00 Motor Lubawa 5-2 Stomil II Olsztyn
8 maja, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Zatoka Braniewo
8 maja, 16:00 Błękitni Orneta 2-5 GSZS Rybno
8 maja, 16:00 Pisa Barczewo 7-3 Warmia Olsztyn
na boisku przy Północnej
7 maja, 17:30 MKS Korsze 2-1 Błękitni Pasym
8 maja, 17:00 Olimpia Olsztynek 1-0 ITS Jeziorak Iława
Kolejka 28.
15 maja, 17:00 Olimpia II Elbląg 3-0 Olimpia Olsztynek
15 maja, 17:00 ITS Jeziorak Iława 1-1 MKS Korsze
15 maja, 16:00 Błękitni Pasym 6-1 Pisa Barczewo
15 maja, 13:00 Warmia Olsztyn 2-4 Błękitni Orneta
15 maja, 15:30 GSZS Rybno 1-5 Polonia Lidzbark Warmiński
15 maja, 15:00 Zatoka Braniewo 2-3 Granica Kętrzyn
15 maja, 16:00 Tęcza Biskupiec 2-2 Motor Lubawa
w Lubawie; Tęcza gospodarzem
16 maja, 17:00 Stomil II Olsztyn 0-3 Mazur Ełk
w Ełku; Stomil II gospodarzem
15 maja, 16:00 Mrągowia Mrągowo 2-2 Mamry Giżycko
Kolejka 29.
22 maja, 16:00 Tęcza Biskupiec 2-2 Mazur Ełk
w Ełku; Tęcza gospodarzem
22 maja, 13:00 Warmia Olsztyn 2-6 Polonia Lidzbark Warmiński
22 maja, 16:00 Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia II Elbląg
22 maja, 16:00 Mamry Giżycko 6-0 Stomil II Olsztyn
22 maja, 16:00 Motor Lubawa 3-0 Zatoka Braniewo
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
22 maja, 17:00 Granica Kętrzyn 3-0 GSZS Rybno
22 maja, 16:00 Błękitni Orneta 2-2 Błękitni Pasym
22 maja, 16:00 Pisa Barczewo 1-4 ITS Jeziorak Iława
na boisku przy Północnej
22 maja, 17:00 MKS Korsze 4-0 Olimpia Olsztynek
Kolejka 30.
30 maja, 14:00 Olimpia II Elbląg 1-0 MKS Korsze
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
29 maja, 17:00 Olimpia Olsztynek 3-2 Pisa Barczewo
29 maja, 14:00 ITS Jeziorak Iława 2-1 Błękitni Orneta
29 maja, 16:00 Błękitni Pasym 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński
29 maja, 13:00 Warmia Olsztyn 1-2 Granica Kętrzyn
28 maja, 17:30 GSZS Rybno 2-3 Motor Lubawa
29 maja, 15:00 Zatoka Braniewo 1-2 Mazur Ełk
29 maja, 16:00 Tęcza Biskupiec 1-4 Mamry Giżycko
w Giżycku; Tęcza gospodarzem
29 maja, 16:00 Stomil II Olsztyn 1-2 Mrągowia Mrągowo
w Mrągowie; Stomil II gospodarzem
Kolejka 31.
2 czerwca, 18:00 Tęcza Biskupiec 0-3 Mrągowia Mrągowo
w Mrągowie; Tęcza gospodarzem
2 czerwca, 17:30 Stomil II Olsztyn 0-3 Olimpia II Elbląg
w Jezioranach
2 czerwca, 17:30 Mamry Giżycko 1-0 Zatoka Braniewo
2 czerwca, 17:30 Mazur Ełk 3-0 GSZS Rybno
na boisku 2-1
2 czerwca, 17:30 Motor Lubawa 4-1 Warmia Olsztyn
2 czerwca, 17:30 Granica Kętrzyn 5-0 Błękitni Pasym
2 czerwca, 18:00 Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 ITS Jeziorak Iława
2 czerwca, 17:30 Błękitni Orneta 0-2 Olimpia Olsztynek
2 czerwca, 18:00 Pisa Barczewo 2-2 MKS Korsze
Kolejka 32.
6 czerwca, 14:00 Olimpia II Elbląg 6-3 Pisa Barczewo
5 czerwca, 17:00 MKS Korsze 4-2 Błękitni Orneta
5 czerwca, 17:00 Olimpia Olsztynek 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński
5 czerwca, 18:00 ITS Jeziorak Iława 3-0 Granica Kętrzyn
5 czerwca, 16:00 Błękitni Pasym 1-1 Motor Lubawa
5 czerwca, 16:00 Warmia Olsztyn 0-1 Mazur Ełk
5 czerwca, 15:30 GSZS Rybno 0-3 Mamry Giżycko
5 czerwca, 15:00 Zatoka Braniewo 0-1 Mrągowia Mrągowo
5 czerwca, 11:00 Tęcza Biskupiec 2-3 Stomil II Olsztyn
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Kolejka 33.
13 czerwca, 14:00 Tęcza Biskupiec 0-2 Olimpia II Elbląg
w Elblągu; Tęcza gospodarzem
12 czerwca, 17:00 Stomil II Olsztyn 1-1 Zatoka Braniewo
w Olsztynku
12 czerwca, 17:00 Mrągowia Mrągowo 7-1 GSZS Rybno
12 czerwca, 16:00 Mamry Giżycko 5-2 Warmia Olsztyn
12 czerwca, 16:00 Mazur Ełk 4-0 Błękitni Pasym
11 czerwca, 18:30 Motor Lubawa 4-1 ITS Jeziorak Iława
12 czerwca, 17:00 Granica Kętrzyn 3-0 Olimpia Olsztynek
12 czerwca, 17:00 Polonia Lidzbark Warmiński 5-0 MKS Korsze
12 czerwca, 16:00 Błękitni Orneta 2-2 Pisa Barczewo
Kolejka 34.
19 czerwca, 17:00 Tęcza Biskupiec 2-3 Zatoka Braniewo
w Braniewie; Tęcza gospodarzem
19 czerwca, 17:00 Olimpia II Elbląg 3-0 Błękitni Orneta
19 czerwca, 17:00 Pisa Barczewo 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński
19 czerwca, 17:00 MKS Korsze 1-0 Granica Kętrzyn
19 czerwca, 17:00 Olimpia Olsztynek 3-0 Motor Lubawa
19 czerwca, 17:00 ITS Jeziorak Iława 3-0 Mazur Ełk
19 czerwca, 17:00 Błękitni Pasym 2-3 Mamry Giżycko
19 czerwca, 17:00 Warmia Olsztyn 1-4 Mrągowia Mrągowo
19 czerwca, 17:00 GSZS Rybno 3-2 Stomil II Olsztyn

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Zamknij