Zwycięstwo zapewnione w ostatniej kwarcie: Stomil Olsztyn - Biofarm Basket Suchy Las 93:88 | WIDEO

Ante Markoć zdobył najwięcej punktów dla "Dumy Warmii". Fot. Paweł Piekutowski

"Powróciliśmy z dalekiej podróży" - tak niedzielne spotkanie koszykarzy Stomilu Olsztyn z Biofarmem Basket Suchy Las podsumował trener gospodarzy Krzysztof Wilangowski. Nie bez powodu można było tak stwierdzić, gdyż "Duma Warmii" przegrywając na kilka minut przed końcem 71:79 potrafiła odrobić straty i ostatecznie wygrać mecz 93:88. Najwięcej punktów dla olsztynian rzucił Chorwat Ante Markoć (19).

• Stomil Olsztyn – Biofarm Basket Suchy Las 93:88 (30:29, 22:17, 17:19, 24:23)

Stomil: Rafał Chudzik (30), Ante Markoc (19), Wiktor Specyalski (17), Jarosław Andrusiewicz (10), Mateusz Kulis (9), Artur Bednarczyk (5), Marcin Włodarczyk (3), Bartłomiej Reszka

Biofarm: Aleksander Lewandowski (22), Marcin Woroniecki (20), Aleksander Adamaczak (14), Błażej Rabe (11), Jakub Simon (10), Maksymilian Motel (7), Patryk Zając (2) Jarosław Giżyński (2), Andrzej Krajewski, Filip Munyama