Liga młodzika: Komplet wyników z ostatniego weekendu

W miniony piątek trzy nasze zespoły rozegrały ligowe mecze w lidze młodzika.

AS Stomil Olsztyn - UKS Naki II Olsztyn 1:2 (1:1)
bramki: 21' Krzysztof Niezgoda - 4' Jan Sikora, 50' Adam Krankowski
sędziował: Grzegorz Arkadiusz (W-MZPN)

Składy:

AS Stomil Olsztyn: 1. Jakub Gawrylczyk - 3. Mateusz Garbarczyk (k.), 7. Olaf Krupienik, 8. Michał Miękus, 12. Kamil Grzegorczyk, 17. Krzysztof Niezgoda, 22. Patryk Pruszyński, 23. Kacper Lubiński, 24. Mateusz Kazimierczyk.

Grali również: 14. Adam Szmit, 20. Krzysztof Wieczorek, 97. Piotr Urban, 99. Kacper Kaziulewicz.

UKS Naki II Olsztyn: 50. Maksymilian Czyrski - 4. Adam Gosk, 5. Adam Krankowski, 15. Antoni Prostko (k.), 46. Dawid Białkowski, 49. Krzysztof Murawski, 88. Paweł Skiba, 93. Jan Sikora, 97. Michał Mądry.

Grali również: 10. Wiktor Ziółkowski, 59. Marcin Suchecki, 85. Hubert Wysok.

 

AS Stomil II Olsztyn - UKS Naki Olsztyn 3:0 (1:0)
bramki: 30' Michał Romanek, 44' i 58' Jakub Krztoń
sędziował: Piotr Sielski (W-MZPN)

Składy:

AS Stomil II Olsztyn: 70. Rafał Fidurski - 2. Jakub Babalski, 4. Jan Dziemidowicz (k.), 9. Mateusz Pajdak, 11. Marcel Abramczyk, 17. Jakub Krztoń, 18. Michał Romanek, 19. Szymon Walko, 25. Adam Pietrzak.

Grali również: 23. Szymon Osuch, 26. Jakub Bagan, 27. Nikodem Sobania, 29. Jakub Łosiak, 32. Mateusz Kamiński, 82. Jakub Wasilewski.

UKS Naki Olsztyn: 13. Jakub Szul - 1. Maciej Brzóska, 6. Jakub Fijałkowski, 7. Jakub Fronczak, 9. Filip Wdowiak (k.), 27. Karol Bicki, 79. Paweł Jakubisiak, 83. Hubert Basiak, 92. Tymon Dąbrowski.

Grali również: 2. Dawid Kraśniewski, 25. Antoni Kurpis, 29. Filip Petliński, 56. Igor Smosarski, 58. Arek Zwierzyński, 59. Miłosz Oskierko, 61. Krystian Pieczul, 98. Dawid Moszczyński.

 

GZPN Omulew Wielbark - AS Stomil III Olsztyn 0:10 (0:3)
bramki: 4' Daniel Mróz, 8' i 52' Aleksander Baniewski, 19' i 59' Kamil Rejchert, 37' Łukasz Maślanka, 43' Edgar Żabiński, 45' Aleksander Świątek, 46' Karol Brzozowski, 58' Paweł Rogalski.
sędziowała: Joanna Nowak (W-MZPN)

Składy:

GZPN Omulew Wielbark: 1. Kewin Piątek - 18. Jakub Boguski, 30. Fabian Morzyszek, 39. Klaudiusz Chorążewicz, 40. Piotr Piórkowski, 43. Jakub Deptuła, 45. Dawid Szlaga (k.), 49. Jakub Woźniak, 54. Eryk Kempinski.

Grali również: 42. Aleksander Winnik - 34. Mateusz Samsel, 36. Fabian Pliszka, 41. Łukasz Wippich, 48. Daniel Biernacki, 52. Rafał Wippich, 56. Alan Deptuła.

AS Stomil III Olsztyn: 82. Bartosz Stankiewicz - 3. Paweł Rogalski, 8. Łukasz Maślanka, 10. Daniel Mróz, 11. Aleksander Baniewski, 20. Edgar Żabiński (k.), 26. Karol Brzozowski, 33. Aleksander Świątek, 44. Kamil Rejchert.

Grali również: 99. Mateusz Cendrowski - 12. Szymon Giera, 13. Maciej Kowalczyk, 14. Maciej Koszałka, 28. Bartłomiej Zalewski, 42. Dawid Jankowski.

 

zdj. główne: kadr z meczu AS Stomil - UKS Naki II / fot. mat. prasowy klubu